Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Malena @ 2008 03 13, 16:53)
As maciau ruzava,man regis ten dazytiem plaukam.Sudomino,bet nepirkau,dabar kai pasakei kad gera tai gal priglausiu,juolab kad ne karve kainuoja smile.gif

A kur matei? 4u.gif As jau darausi ateiciai kaukiu sarasus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2008 03 13, 22:45)
Aš šiuo metu naudoju KLORANE kaukytę, visai faina, man patinka,kad nedaug jos reikia ir plaukučiai visai nieko po jos bigsmile.gif


O kokia KLORANE kaukyte naudoji ? kiek zinau jos buna tik dvieju rusiu arne ? 4u.gif Man labai patinka sampunai KLORANE, bet kaukes dar nesu isbandziusi smile.gif Kaukes noreciau sausiems plaukams smile.gif
Atsakyti
Dabar Biotreitment baltą turiu. Tai va plaukai visiškai minšti slidūs ir tikrai labai blizga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2008 03 14, 00:57)
O kokia KLORANE kaukyte naudoji ? kiek zinau jos buna tik dvieju rusiu arne ?  4u.gif  Man labai patinka sampunai KLORANE, bet kaukes dar nesu isbandziusi smile.gif Kaukes noreciau sausiems plaukams smile.gif

Ir mano plaukau sausi verysad.gif , pirkau su mango sviestu, ji skirta sausiems plaukuciams, ismeciau ipakavima, kur lietuviskai aprasyta, KLORANE sampunas man irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2008 03 14, 13:06)
Ir mano plaukau sausi verysad.gif , pirkau su mango sviestu, ji skirta sausiems plaukuciams, ismeciau ipakavima, kur lietuviskai aprasyta, KLORANE sampunas man irgi thumbup.gif

Na ir kokie ispudziai apie ta kaukyte, ar pirktum dar karta?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 03 14, 13:07)
Na ir kokie ispudziai apie ta kaukyte, ar pirktum dar karta?

Oi, pasirodo, neismeciau pakuotes, naudoju "intensyvi maitinamoji atkuriamoji kauke su mango sviestu", man ji patiko, kazkur apie puse jau sunaudojau,pridedu ja prie savo megstamiausiu kaukiu saraso.
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2008 03 14, 13:15)
Oi, pasirodo, neismeciau pakuotes, naudoju "intensyvi maitinamoji atkuriamoji kauke su mango sviestu", man ji patiko, kazkur apie puse jau sunaudojau,pridedu ja prie savo megstamiausiu kaukiu saraso.

Aciu 4u.gif Vadinasi reikes prie progos nusipirkti smile.gif kai baigsiu kuria dabar naudoju smile.gif
Atsakyti
As dabar naudoju Tigi Peperrmint plauku kauke 4u.gif Labai patinka, plaukuciai tokie svelnus palieka po jos wub.gif Dar noreciau isbandyt Tigi sokoladine kaukyte, labai jau vilioja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 03 15, 19:14)
As dabar naudoju Tigi Peperrmint plauku kauke 4u.gif Labai patinka, plaukuciai tokie svelnus palieka po jos wub.gif  Dar noreciau isbandyt Tigi sokoladine kaukyte, labai jau vilioja rolleyes.gif


jau kazkurioj sneoj temoj, man rods, buvau minejus,kad bandziau ta sokoladine kauke.nuvyle verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 03 15, 23:33)
jau kazkurioj sneoj temoj, man rods, buvau minejus,kad bandziau ta sokoladine kauke.nuvyle  verysad.gif

Kodel nepatiko? g.gif O kitos priemones taip pat is Tigi naudojai ar kitos firmos? Skaiciau, kad geriau visas priemones naudot tos pacios firmos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 03 14, 00:18)
A kur matei?  4u.gif As jau darausi ateiciai kaukiu sarasus  biggrin.gif



biggrin.gif pazistama situacija
Atsakyti
QUOTE(olga_klp @ 2008 03 16, 03:58)
biggrin.gif pazistama situacija

Ir kokias kaukes itrauket? biggrin.gif Gal papildysiu saviski sarasa ax.gif
Atsakyti