Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(šypt @ 2008 07 05, 23:24)
GūGa, ar šią priemonę turėjai omeny?

aha sita smile.gif tik man atrodo, kad bet koks balzamas juos slidzius padaro, nzn gerai as, bet va nuo sito tai man net segtukas nesilaiko plaukuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 07 06, 13:24)
aha sita smile.gif tik man atrodo, kad bet koks balzamas juos slidzius padaro, nzn gerai as, bet va nuo sito tai man net segtukas nesilaiko plaukuose  biggrin.gif

O kur jį galima įsigyti? g.gif
Būtinai išbandysiu thumbup.gif Nes kiek esu išbandžiusi įvairių balzamų/kaukių (visokios Loreal, Garnier ir pan.), norimo efekto nesulaukdavau.
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2008 07 06, 15:25)
O kur jį galima įsigyti? g.gif
Būtinai išbandysiu thumbup.gif Nes kiek esu išbandžiusi įvairių balzamų/kaukių (visokios Loreal, Garnier ir pan.), norimo efekto nesulaukdavau.

as eurokos pirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciutre @ 2008 07 06, 15:22)
as eurokos pirkau smile.gif

Ačiū, nulėksiu antradienį 4u.gif
Atsakyti
Pries kelias dienas grizau is kirpyklos ir nusinesiau indeli kad man kaukes ipiltu, ji yra is kadus linijos, plaukai svelnut svelnuteliai bigsmile.gif be to kauke daug tirstesne ir ant plauku jos reikia deti labai nedaug. Esu isbandžiusi ir loreal kauke tik taip pat pirkau kirpykloj ji irgi patiko, reikia nedaug, plaukai nebesivelia, o ir taip dabar nusprendziau kad plauku kauke pirksiu tik kirpykloj, kokybe zymiai geresne nei tu pirktu parduotuvej... bet cia jau mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
Viena is mano naudojamu kaukiu yra Compagnia Del Colore 30sek. kremas,tik ne tokiam didelem indeli kaip nuotraukoj.Gal kas naudojat kaukes ir galit palygint su siuo kremu?
user posted image
Atsakyti
Nu ka isbandziau ta kauke su kefyru. smile.gif Lyg ir nieko. Tik mane nervina tas dalykas, kad kai isplovineji kauke plaukai slysta kaip per sviesta, o kai isdziusta dingsta beveik visas minkstumas ir svelnumas..Na tik tas patiko kad kai isdziuvo graziai susibangavo plaukai ir labai lengvuciai tokie buvo. O ta naturalu grazu bangavima jau seniai taip buvau isgavus. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristukass: 06 liepos 2008 - 21:04
QUOTE(Malena @ 2008 07 06, 19:29)
Viena is mano naudojamu kaukiu yra Compagnia Del Colore 30sek. kremas,tik ne tokiam didelem indeli kaip nuotraukoj.Gal kas naudojat kaukes ir galit palygint su siuo kremu?



o kokia kainike ir kur perki? ka ans daro? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 07 06, 23:03)
Nu ka isbandziau ta kauke su kefyru. smile.gif Lyg ir nieko. Tik mane nervina tas dalykas, kad kai isplovineji kauke plaukai slysta kaip per sviesta, o kai isdziusta dingsta beveik visas minkstumas ir svelnumas..Na tik tas patiko kad kai isdziuvo graziai susibangavo plaukai ir labai lengvuciai tokie buvo. O ta naturalu grazu bangavima jau seniai taip buvau isgavus.  rolleyes.gif


man to slydimo lygiai taip pat noretusi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 07 06, 22:03)
Nu ka isbandziau ta kauke su kefyru. smile.gif Lyg ir nieko. Tik mane nervina tas dalykas, kad kai isplovineji kauke plaukai slysta kaip per sviesta, o kai isdziusta dingsta beveik visas minkstumas ir svelnumas..Na tik tas patiko kad kai isdziuvo graziai susibangavo plaukai ir labai lengvuciai tokie buvo. O ta naturalu grazu bangavima jau seniai taip buvau isgavus.  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif As ja sunaudojau ir daugiau nepirksiu.

QUOTE(GūGa @ 2008 07 06, 22:21)
o kokia kainike ir kur perki? ka ans daro?  biggrin.gif


50lt/Kosmadoj.Kaip kauke tik kad laikyt labai trumpai galima bigsmile.gif O siaip gerute,plaukus issukuoju,blizga,sudrekinti,taip pat ir ant galvos odos galima tept neriebina,o kaip tik raso kad normalizuoja.
Atsakyti
Isbandziau naujaja Gliss Kur kauke roziniam indely. Tai visai nieko smile.gif Bet kad kazkas wow tai ne...
Atsakyti
QUOTE(PoShi @ 2008 07 07, 00:37)
Isbandziau naujaja Gliss Kur kauke roziniam indely. Tai visai nieko smile.gif Bet kad kazkas wow tai ne...


kaip tik ja norejau pirkti, bet niekur neradau. tik radau ta, kur greito veikimo. kur isigyjai? ax.gif
Atsakyti