Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(kristukass @ 2008 07 03, 16:30)
Maciau "Ruskoje pole" yra ne viena kauke: atstatomoji, maitinamoji, stiprinamoji.Jai si drekinamoji gera tai gal ir anos visai neblogos?  g.gif Nesi tu kitu bandzius?  4u.gif


taigi jau buvo rasyta, kad su svogunais nelabai schmoll.gif o kitu nzn, paciai labai idomu, tik kad dar turiu atsargu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 07 03, 15:51)
taigi jau buvo rasyta, kad su svogunais nelabai schmoll.gif  o kitu nzn, paciai labai idomu, tik kad dar turiu atsargu cool.gif


o man su svogunais kaip tik thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir svogunu kvapo ji tikrai neturi rolleyes.gif o ta su kefyru-l.skaniai kvepia, bet tikejausi daugiau ax.gif
beje, kur jus ten randat tas kaukes uz 3.80, as berods perku uz 5.80 g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2008 07 03, 22:33)
o man su svogunais kaip tik thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ir svogunu kvapo ji tikrai neturi  rolleyes.gif o ta su kefyru-l.skaniai kvepia, bet tikejausi daugiau ax.gif
beje, kur jus ten randat tas kaukes uz 3.80, as berods perku uz 5.80 g.gif


švaros prekėse kainuoja apie 3,90 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2008 07 03, 23:53)
švaros prekėse kainuoja apie 3,90 ax.gif


o kokiose dar parduotuvese jų būna? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2008 07 03, 23:33)
o man su svogunais kaip tik thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ir svogunu kvapo ji tikrai neturi  rolleyes.gif o ta su kefyru-l.skaniai kvepia, bet tikejausi daugiau ax.gif
beje, kur jus ten randat tas kaukes uz 3.80, as berods perku uz 5.80 g.gif


fabijoniskiu Spekuliacijoje sitos kaukes po 3.80 Lt 4u.gif

na, turbut vis delto reikes paciai isbandyti ir su svogunais kauke, nes atsiliepimai labai skirtingi unsure.gif
Atsakyti
na as taip pat jau zinau kasbus sekantis mano pirkinys irkur - trauksiu tiesiai i svaros prekes ir griebsiu kefyrine kauke, bei kauke su placenta ax.gif kazkaip pradejau vertinti ir rusiska produkcija blush2.gif
Atsakyti
[quote=addicted,2008 05 22, 09:28]
jau antra karta tepu savo gaurams gliss kur sviestine kauke

user posted image

ir likau maloniai nustebinta,sulygina plauka,pamaitina(manieji be galo sausi) ir neapsunkina
net sugebejau be stylíngo(bigudi) i gatve iseiti,isploviau galva,uztepiau kauke,leidau isdziuti ir olia,plaukai super atrode thumbup.gif


ir man sita kauke patinka, labai labai. Bet pabaigus ja zadu pirkt Milk Shake
Atsakyti
4u.gif
pora menesiu naudojau kauke structura, man ji thumbup.gif thumbup.gif , bet kazkaip atsibodo ax.gif tai nusipirkau vakar is Kadus drekinancia kaukyte, ir zinokit nebloga mirksiukas.gif tokia lengva ypac tinka vasaros metu
Atsakyti
Aš jau ilgą laiką naudoju Garnier Fructis kaukę pažeistiems ir sausiems laukams. Gal ir nieko, geriau nieko nesurandu unsure.gif

Mergaitės, gal ką nors parekomenduosit? Mano plaukai po plovimo būna susišiaušę, išsidraikę, nepaklusnūs, kaip kad kartą brolis išsireiškė: "Plaukai-chaosas" hihihi.gif Kadangi turiu storus plaukus, su jais pasidaro neįmanoma susitvarkyti doh.gif Sakau gal šampūnas juos per daug išsausina? Naudoju tuos paprastus Head&Shoulders. Kai pradėjau naudoti jau paminėtą kaukę, situacija šiek tiek pagerėjo, truputį lengviau su jais apsieiti, tačiau dar toli iki mano svajonės - glotnių ir lygių plaukų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2008 07 05, 17:24)
Aš jau ilgą laiką naudoju Garnier Fructis kaukę pažeistiems ir sausiems laukams. Gal ir nieko, geriau nieko nesurandu unsure.gif

Mergaitės, gal ką nors parekomenduosit? Mano plaukai po plovimo būna susišiaušę, išsidraikę, nepaklusnūs, kaip kad kartą brolis išsireiškė: "Plaukai-chaosas" hihihi.gif Kadangi turiu storus plaukus, su jais pasidaro neįmanoma susitvarkyti doh.gif Sakau gal šampūnas juos per daug išsausina? Naudoju tuos paprastus Head&Shoulders. Kai pradėjau naudoti jau paminėtą kaukę, situacija šiek tiek pagerėjo, truputį lengviau su jais apsieiti, tačiau dar toli iki mano svajonės - glotnių ir lygių plaukų verysad.gif

manrods, kad tau reiktu balzama naudoti, kuris labai labai slidzius plaukus padarytu. tas kur kazkada rodziau su svogunais balzamas plaukus slidzius ir padaro, tik tiek, kad jie daug greiciau reibaluojas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 07 05, 19:58)
manrods, kad tau reiktu balzama naudoti, kuris labai labai slidzius plaukus padarytu. tas  kur kazkada rodziau su svogunais balzamas plaukus slidzius ir padaro, tik tiek, kad jie daug greiciau reibaluojas  doh.gif

O gal galima plačiau apie jį? Kas gamina ir kur galima įsigyti? g.gif Norėčiau pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 08, 12:47)
na as jau baigineju plauku balzama-kauke is belkosmex su svogunais ir varnalesom. Hm, patiko man  biggrin.gif pirmas balzamas(kauke) kuris (kuri) visiskai neriebalina plauku, net i galvos oda galiu imasazuoti. Isplovus is galvos ta balzama galva skaniai kvepia (bet trumpai  verysad.gif  ), o plaukai buna minkstuciai svelnuciai,labiau blizga, ir nesuplempa  biggrin.gif
user posted image


GūGa, ar šią priemonę turėjai omeny?
Atsakyti