Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(aidule2 @ 2008 06 30, 19:19)
Man irgi patinka DOVE produkcija thumbup.gif

o as nusipirkau DOVE kauke dazytiem plaukam ir man nelabai patiko, kazkokie plaukai pasisiause buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ciutre @ 2008 07 01, 17:18)
o as nusipirkau DOVE kauke dazytiem plaukam ir man nelabai patiko, kazkokie plaukai pasisiause buvo doh.gif


Man DOVE sviesintiems plaukams thumbup.gif labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 07 01, 16:54)
Man DOVE sviesintiems plaukams thumbup.gif  labai patiko

o mano juodi, tai pirkau tamsiem, tai man ne, sviesiem gal ir gera 4u.gif
Atsakyti
Aš šiuo metu naudoju GAIA, tai man thumbup.gif Plaukai labai švelnūs pasidarė, ir šiaip lengvai išsišukuoja. Esu labai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
Nusipirkau Olivia plauku kauke su alyvuogiu aliejumi, nors parasyta laikyti pora minuciu, bet laikiau zymiai ilgiau ir budama su kauke susukau plaukus i ranksluosti. Nu tikrai labai patiko rezultatas, nezinau ar kauke taip gerai suveike ar tai, kad kauke laikiau po ranksluosciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(com @ 2008 07 02, 01:37)
Nusipirkau Olivia plauku kauke su alyvuogiu aliejumi, nors parasyta laikyti pora minuciu, bet laikiau zymiai ilgiau ir budama su kauke susukau plaukus i ranksluosti. Nu tikrai labai patiko rezultatas, nezinau ar kauke taip gerai suveike ar tai, kad kauke laikiau po ranksluosciu  biggrin.gif


Kur pirkai - vaistineje? bigsmile.gif As kazkaip isivaizduoju, kad "droge" kazkada maciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 07 02, 11:11)
Kur pirkai - vaistineje? bigsmile.gif  As kazkaip isivaizduoju, kad "droge" kazkada maciau  g.gif


Jo, vaistinej. smile.gif Droge nemaciau, bet kazkur dar tikrai maciau, gal Kristianoj, nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 07 01, 10:58)
Lyros prekybos centre, tam pastate kur yra satera, kirpyklos, salia gėles pardavinėja, gausa  4u.gif

Dėkui, na ir tundra, visai šalia gyvenu ir nežinojau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 06 19, 13:26)
o kaip ta kefyrine reik darytis ? butu idomu pabandyti  g.gif
Papildyta:
siaip ir nereik is superdrug linijos tiketis kazko gero, nes uk superdrug yra paprasta parduotuve, kaip kokia maxima pas mus. ten ir jos prekes nera brangios, tai ir kokybe nera labai jau stulbinama.

as irgi nustebau pamaciusi droge Supergrug'o produkcija blink.gif net juokinga pasidare lotuliukas.gif

QUOTE(Just4Fun @ 2008 07 01, 19:37)
Aš šiuo metu naudoju GAIA, tai man  thumbup.gif Plaukai labai švelnūs pasidarė, ir šiaip lengvai išsišukuoja. Esu labai patenkinta  rolleyes.gif

aha, Gaia ir man patinka, labai svelnus plaukuciai po jos buna thumbup.gif

o gal yra isbandziusiuju praeitame puslapyje pateikta ''svaros prekiu'' kauke su placenta ilgiems plaukams???
Atsakyti
Nu va nusipirkau snd sias dvi kaukes. rolleyes.gif Na si kauke tai nuostabiai kvepia, suvalgyt galima. bigsmile.gif
user posted image
O sios kvapas toks parfumerinis. g.gif Bet labiau mane domina ne kvapas o poveikis tai kai isbandysiu, butinai parasysiu atsiliepimus. mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 07 03, 16:09)
Nu va nusipirkau snd sias dvi kaukes.  rolleyes.gif Na si kauke tai nuostabiai kvepia, suvalgyt galima. bigsmile.gif
user posted image
O sios kvapas toks parfumerinis. g.gif  Bet labiau mane domina ne kvapas o poveikis tai kai isbandysiu, butinai parasysiu atsiliepimus. mirksiukas.gif
user posted image


Kefyrine dabar pati naudoju - labai patinka thumbup.gif Pirksiu vel. Kaina - tik 3.80 Lt blink.gif lotuliukas.gif
Labai domina ta su placenta. Jau senokai kilnoju. Lauksiu palyginimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 07 03, 15:16)
Kefyrine dabar pati naudoju - labai patinka thumbup.gif Pirksiu vel. Kaina - tik 3.80 Lt blink.gif  lotuliukas.gif
Labai domina ta su placenta. Jau senokai kilnoju. Lauksiu palyginimo 4u.gif

Maciau "Ruskoje pole" yra ne viena kauke: atstatomoji, maitinamoji, stiprinamoji.Jai si drekinamoji gera tai gal ir anos visai neblogos? g.gif Nesi tu kitu bandzius? 4u.gif
Atsakyti