Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

Tai va šiandien pabandžiau ruskoje pole su svogūnais, tai nelabai man patiko, šiaip plaukai minkšti, bet netokie slidūs, paslankūs kaip po kefyrinės kaukytės 4u.gif Taigi pasilieku prie kefyriuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 06 19, 09:21)
Tai va šiandien pabandžiau ruskoje pole su svogūnais, tai nelabai man patiko, šiaip plaukai minkšti, bet netokie slidūs, paslankūs kaip po kefyrinės kaukytės  4u.gif  Taigi pasilieku prie kefyriuko  4u.gif


Kokio kefyro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 06 19, 09:21)
Tai va šiandien pabandžiau ruskoje pole su svogūnais, tai nelabai man patiko, šiaip plaukai minkšti, bet netokie slidūs, paslankūs kaip po kefyrinės kaukytės  4u.gif  Taigi pasilieku prie kefyriuko  4u.gif



o kaip ta kefyrine reik darytis ? butu idomu pabandyti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Apvalute @ 2008 06 07, 11:56)
Vakar isbandziau superdrug intensyviai veikianti kondicionieriu su kokosais ir migdolais. man nepatiko. Siaip vidutiniskas. Esu atitaikiusi ir geresnes priemones rolleyes.gif



siaip ir nereik is superdrug linijos tiketis kazko gero, nes uk superdrug yra paprasta parduotuve, kaip kokia maxima pas mus. ten ir jos prekes nera brangios, tai ir kokybe nera labai jau stulbinama.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 15, 20:00)
user posted image Dar yra is sios serijos su granatais ir saltalankiais - ir tos neblogos

Va šita ruskoje pole kaukytė su kefyriuku 4u.gif
Atsakyti
Stai priemones,kurios tikrai veiksmingos.Ko tik as neesu bandzius savo plaukams,bet nebuvau niekada super patenkinta.O sitas sampunas,kauke ir aliejukas tikrai verti demesio 4u.gif
http://public.fotki....laukuciams.html
Atsakyti
Ir kur būtų galima įsigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2008 06 19, 15:19)
Stai priemones,kurios tikrai veiksmingos.Ko tik as neesu bandzius savo plaukams,bet nebuvau niekada super patenkinta.O sitas sampunas,kauke ir aliejukas tikrai verti demesio 4u.gif
http://public.fotki....laukuciams.html

kokios ju kainos?kokie tavo plaukai?
Atsakyti
Mergaites, nusipirkau dzintars balzama su kamparo spiritu ale nezinau kaip ji naudot, papasakokit kaip naudojat, a blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 19 birželio 2008 - 15:32
QUOTE(valdonė @ 2008 06 19, 15:21)
Ir kur būtų galima įsigyti?  g.gif

Kaune,as tai pirkau Grozio Karalysteje.Kaukes talpa 1l,tai uzteks laaabai ilgam,kaina 150lt,sampunai po 45lt,aliejukas 80lt.Visko labai ne daug reikia,tai tikrai apsimoka.Efektas matomas po pirmo karto.
Papildyta:
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 06 19, 16:05)
kokios ju kainos?kokie tavo plaukai?

Kaukes yra dvieju rusiu,viena ne taip baisiai pazeistiems plaukams,o kita balintiems,trupanciais galais ir pan.Sampunai yra sesiu rusiu,tai tikrai savo atsirinksit.O aliejus nuostabaus kvapo,lasiuko uztenka ant visu slapiu plauku galiuku.Jei brangu,galima su kokia drauge nusipirkt per puse,jau po pirmo karto pamaciau,kad nusipirkau tikrai geras plauku prieziuros priemones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 06 19, 15:31)
Mergaites, nusipirkau dzintars balzama su kamparo spiritu ale nezinau kaip ji naudot, papasakokit kaip naudojat, a  blush2.gif

pries plaunant i galva itrink ir laikyk 15-20min. arba per nakti jei zinai, kad ryte galva plausi.
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 06 20, 14:22)
pries plaunant i galva itrink ir laikyk 15-20min. arba per nakti jei zinai, kad ryte galva plausi.

antras variantas man tinkamas, nes dazniausiai galva plaunu rytais aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 06 19, 13:58)
Va šita ruskoje pole kaukytė su kefyriuku  4u.gif

kur ją galima rasti?eurokoj būtų? smile.gif
Atsakyti