Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

Turiu tą kaip Kristuko - aš matyt ją per ilgai laikau, nes riebaluoja plaukus man - bet kol plauni labai slidūs būna wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 06 01, 18:00)
Turiu tą kaip Kristuko - aš matyt ją per ilgai laikau, nes riebaluoja plaukus man - bet kol plauni labai slidūs būna wub.gif

***** o as tada prigyriau, kad neriebaluoja, bet nepaminejau, kad tuo metu buvo ZIAURIAI issausejes plaukas biggrin.gif dabar kai dedu, tai nu rimtai nuriebina, jau antra diena nelabai galiu but galvos neplovus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 06 01, 21:54)
***** o as tada prigyriau, kad neriebaluoja, bet nepaminejau, kad tuo metu buvo ZIAURIAI issausejes plaukas  biggrin.gif  dabar kai dedu, tai nu rimtai nuriebina, jau antra diena nelabai galiu but galvos neplovus  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Bet aš ją tepu kaip kaukę - apie valandą laikau - sakiau, dbr vietoje balzamo perplovimui bus ax.gif
Atsakyti
Gal kuri bandete tokia kauke - Corine de Farme su sviestmedziu? g.gif

user posted image yra ir i virsu platejancioje pakuoteje.
Atsakyti
Vakar isbandziau superdrug intensyviai veikianti kondicionieriu su kokosais ir migdolais. man nepatiko. Siaip vidutiniskas. Esu atitaikiusi ir geresnes priemones rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 06 07, 11:56)
Vakar isbandziau superdrug intensyviai veikianti kondicionieriu su kokosais ir migdolais. man nepatiko. Siaip vidutiniskas. Esu atitaikiusi ir geresnes priemones rolleyes.gif


Man jisai visiškas š... Optimizuoju kaip skutimosi priemonę smile.gif
Ir šampūnas tos serijos buvo visai nevykęs...
Atsakyti
Labai gera Planet SPA kaukė su alyvuogių aliejumi iš AVON.
Atsakyti
QUOTE(Dalelytė @ 2008 06 14, 21:07)
Labai gera Planet SPA kaukė su alyvuogių aliejumi iš AVON.


Bet bent jau internetiniame Avon kataloge tai jos nematau g.gif
Atsakyti
Nagi dalinamės toliau atradimais 4u.gif
Šiaip ne taip radau pirkti ruskoje pole ta kaukytę su kefyru, niu man jinai pasaka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ne veltui taip ieškojau drinks_cheers.gif Ačiū rekomendavusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 06 17, 12:24)
Nagi dalinamės toliau atradimais  4u.gif
Šiaip ne taip radau pirkti ruskoje pole ta kaukytę su kefyru, niu man jinai pasaka  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Ne veltui taip ieškojau  drinks_cheers.gif  Ačiū rekomendavusioms  4u.gif


Smagu, kad patiko. Mamai nupirkau, tai taip pat yra patenkinta thumbup.gif
o kaip is tos pacios serijos kaukes su svogunais/granatais/saltalankiais? gal kuri bandete kelias? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 06 01, 15:53)
As nusipirkau pabandyti siuos balzamus-kaukes. 4u.gif Butinai parasysiu atsiliepimus. mirksiukas.gif user posted image
ir kita su pienu.Bet kazkodel ju tinklapi neradau tos kaukytes. g.gif

naudojau kazkada, bet nesakyciau, kad riebalavo. siaip ji man nieko gero... Gaia pasirode labai superine, nu bet plaukai labai greit susiriebaluoja sad.gif tai nusprendziau ja det tik ant apatines puses plauku
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 06 17, 10:30)
Smagu, kad patiko. Mamai nupirkau, tai taip pat yra patenkinta thumbup.gif 
o kaip is tos pacios serijos kaukes su svogunais/granatais/saltalankiais? gal kuri bandete kelias? g.gif

Jo mačiau buvo, tai reikės ir šitą išbandyti, kai pabandysiu parašysiu atsiliepimus rolleyes.gif
Atsakyti