Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

Na,tai čia kaip kam matyt smile.gif Vistiek reiks išbandyti,tiek daug gerų atsiliepimų biggrin.gif
Atsakyti
GAIA man nepatiko, nei kauke, nei balzamas schmoll.gif Mano plaukai garbanoti, nieko ji man neglotnino, ir kvapas fui. Viena karta isbandziau, daugiau neperku, nors ir daug kam patinka.

Vakar isbandziau GARNIER FRUCTIS kauke, sunkiai sutvarkomiems plaukams, glotnina ir priduoda plaukams blizgesio. Na kai tik uztepiau, tai jau norejau keikti ja, palaikiau, gal 5-8min., skalaujant irgi nepasakyciau, kad "pirstai kaip per sviesta", bet padziovinau rankslosciu, tai visai patiko bigsmile.gif lengvai sukuojasi plaukai, minksti, o labiau kas patiko, tai, kad nerealiai graziai blizga plaukai bigsmile.gif Toks sveikas, grazus blizgesis, kaip is reklamos. Jei dar ir sampuna is sitos serijos naudoti, tai gal ir glotnintu plaukus labiau rolleyes.gif
Aj, dar labai kvapas patiko, niam-niam, ir ilgai laikesi ant plaku.
Atsakyti
Paskutinis mano atradimas tai schwarzkopf professional kauke BONACURE HAIRTHERAPY color save.... thumbup.gif labai jau maloniai po jos plaukai sukuojasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 30, 13:09)
Niu mano plaukai linkę pūstis būdavo, bet jau 2 mėn, naudoju intensyviai visokias kaukes ("Gaia" irgi), tai susitvarkiau su ta problema - gal man tik atrodo, kad nepurina plaukų - svarbu, neišsipūtusi vaikštau lotuliukas.gif  Tiesiog norisi stambių garbanų, o tokių su glotninančiomis plauką priemonėmis neišgausi ax.gif

Bet kitoms forumietėms, kiek pamenu, ta kaukė sugarbanoja plauką bigsmile.gif


man ji garbanoja plaukus, tiksliau banguoja ir tokiomis lanksciomis, blizganciomis sruogomis
Atsakyti
Tai sakau, kad kiekvienos plaukai kitaip reaguoja į "Gaią" - o dėl "Gaios" balzamo ir šampūnų - tai jie tikrai prasti ax.gif
Atsakyti
pati tobuliausia kauke is KEUNE atstatanti. Ji brangoka, apie 70 lt, bet net mano stagarai, kaip undines pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 27, 18:31)
[img]
Šią kaukę laikiau valandą - plaukai dabar tokie slidūs, kad net neišeina sutvarkyti - teks vinioti ant lipnių bigudukų ax.gif

kur ją galima rasti?

QUOTE(Hottea @ 2008 05 30, 10:51)
Jau vien ją skalaujant pirštai per plaukus eina "kaip per sviestą" lotuliukas.gif
Mano plaukai po jos būna glotnūs ir tiesūs - bet man su tokiais sunku susitvarkyti - vakar laikiau 20 min, tai šiandien ryte teko sruogas ant lipnių bigudukų sukti, kad nors kiek "papurtų" plaukai rolleyes.gif

ogo,kaip pavydžiu jums,pas mane tokio efekto nerasta doh.gif trupulį geriau atrodo,bet visgi,kad būtų lygūs ir glotnūs-nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2008 05 31, 14:15)
kur ją galima rasti?
ogo,kaip pavydžiu jums,pas mane tokio efekto nerasta doh.gif trupulį geriau atrodo,bet visgi,kad būtų lygūs ir glotnūs-nea schmoll.gif


"Gaia" tai "eurokose" rasi - 7 Lt berods - 500 ml - geltonas indelis su rudu dangteliu smile.gif
Man tai seniau irgi plaukai veldavosi dar šlapi, bet pradėjus naudoti alyvuogių, ricinos aliejų ir rusiškas kaukes bei "dzintars" (ir aišku nebe blond jau metus) - susitvarkė plaukai - net keista turėti lygius plaukus - seniau gi "išsipūtusi" vaikščiojau doh.gif
Atsakyti
gaja tai aš turiu,todėl ir rašiau,kad tokio efekto pas mane nėra,bet buvo įkelta foto tokios rusiškos kaukės smile.gif
Atsakyti
mano plaukai pasipute isbandziau ivaires kaukes dabar DOVE naudoju gydomaja nieko visai, bet norisi kad plaukai butu glotnus ir blizgetu, gal kaukes cia nepades gal aliejuka pabandyt dar nesu bandzius
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2008 05 31, 12:37)
gaja tai aš turiu,todėl ir rašiau,kad tokio efekto pas mane nėra,bet buvo įkelta foto tokios rusiškos kaukės smile.gif

eurokose yra ta rusiska smile.gif
Atsakyti
As nusipirkau pabandyti siuos balzamus-kaukes. 4u.gif Butinai parasysiu atsiliepimus. mirksiukas.gif user posted image
ir kita su pienu.Bet kazkodel ju tinklapi neradau tos kaukytes. g.gif
Atsakyti