Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

As siandien susiviliojau akcija Maximoje blush2.gif labiau linkusi pirkti kosmetika rusiska, baltarusiska, lietuviska, o siandien nusipirkau Garnier kauke, buvo kaina 13,99, o dabar akcija 6,99, parasyta, kad glotnina plaukus, tai nusprendiziau isbandyti, nes mano plaukai banguoti, veliau parasysiu atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 05 28, 14:06)
siandien apsizvalgiau droge,tai galiu pasakyti,kad labai noriu ismeginti rasos kauke su ..*****,pamirsau su kuo,na,tokia geltona pakuote biggrin.gif  nes sudetis tai labai labai nebloga,dar tokia kauke,kur yra su juodu kamsteliu,tokia gan didele staciakampe bonkute ir jos yra ivairiu rusiu,su kokoso riesutu aliejumi,ramunelem ir kt. dar noriu les karites kauke ismeginti biggrin.gif bet reikia tramdytis,kol sunaudosiu tai,ka turiu



ar tikrai rasos kauke? smile.gif matai man irgi patinka labai geltonoj pakuotej kaukyte, bet pas mane tai ne rasos bet margaritos alaus mieliu plauku kauke, tikrai labai gera thumbup.gif
Atsakyti
o kur tom GAIA kaukem prekiauja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soft @ 2008 05 29, 14:43)
o kur tom GAIA kaukem prekiauja? g.gif

Eurokos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 29, 12:47)
Aš suprantu apie kurią liniją tu kalbi, ten buvo šnekėta ne apie tą, yra tokia pigiena droge ir ji taip vadinas  doh.gif  O kokią būtent kaukę naudoji?  4u.gif
Geras avataras  thumbup.gif

As 3 kartus is eiles jau esu pirkus ir naudojus Semi Di Lino serija o dabar nusipirkaau butent dazytiem plaukam Nutri Seduction is tos pacios firmos.
Avataras mano tai skirtas temai 'Krutu plastines operacijos' nes ten sedziu visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 29, 11:47)

Geras avataras  thumbup.gif


man tai kaiptik ziaurokas avataras biggrin.gif
Atsakyti
vienareiksminskai Garnier nauja kauke blondinems thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 05 30, 12:16)
vienareiksminskai Garnier nauja kauke blondinems  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


na, tai jau klok viska bigsmile.gif as apie jau suku ratus
Atsakyti
Galit pasakyti,kuo ta GAIA tokia gera?Koks jos poveikis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Heidė @ 2008 05 30, 12:47)
Galit pasakyti,kuo ta GAIA tokia gera?Koks jos poveikis?  4u.gif


Jau vien ją skalaujant pirštai per plaukus eina "kaip per sviestą" lotuliukas.gif
Mano plaukai po jos būna glotnūs ir tiesūs - bet man su tokiais sunku susitvarkyti - vakar laikiau 20 min, tai šiandien ryte teko sruogas ant lipnių bigudukų sukti, kad nors kiek "papurtų" plaukai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 30, 12:51)
Jau vien ją skalaujant pirštai per plaukus eina "kaip per sviestą" lotuliukas.gif
Mano plaukai po jos būna glotnūs ir tiesūs - bet man su tokiais sunku susitvarkyti - vakar laikiau 20 min, tai šiandien ryte teko sruogas ant lipnių bigudukų sukti, kad nors kiek "papurtų" plaukai rolleyes.gif



Dėkui smile.gif O ji plaukų,kaip supratau,nepurina visai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Heidė @ 2008 05 30, 12:58)
Dėkui  smile.gif  O ji plaukų,kaip supratau,nepurina visai?  unsure.gif


Niu mano plaukai linkę pūstis būdavo, bet jau 2 mėn, naudoju intensyviai visokias kaukes ("Gaia" irgi), tai susitvarkiau su ta problema - gal man tik atrodo, kad nepurina plaukų - svarbu, neišsipūtusi vaikštau lotuliukas.gif Tiesiog norisi stambių garbanų, o tokių su glotninančiomis plauką priemonėmis neišgausi ax.gif

Bet kitoms forumietėms, kiek pamenu, ta kaukė sugarbanoja plauką bigsmile.gif
Atsakyti