Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(GūGa @ 2008 05 28, 12:03)
na man slenka ziauriai plaukai, tai manau, kad kaukes nepades, tai aisku ir sita del slinkimo tai nieko nepadare  doh.gif  na as ja pirkau, kai apvalute parase, kad ji turetu gan veiksminga, nes varnalesu aliejus +svogunas tai cia rojus plaukams  biggrin.gif

dabar va turiu klausima. maciau siandien droge SEMI DI LINO "plauku krema" , apie 8lt kaina manrods, gal kas naudojo? visai fainiai ten apie ji parasyta, mastau, kad greitu metu reiks paimti ja. tik blmb ta "banke" tokia didele, jei ji prastoka tai gal nepirkti  g.gif  atsiliepkit kas bandet, plyz biggrin.gif

Aš esu bandžius iš šitos serijos kažką, dabar nepamenu, tai galiu pasakyti prastoka ir netgi labai, kvapas baisus, plaukai kai neplauti, vienži nekas g.gif
Atsakyti
siandien apsizvalgiau droge,tai galiu pasakyti,kad labai noriu ismeginti rasos kauke su ..*****,pamirsau su kuo,na,tokia geltona pakuote biggrin.gif nes sudetis tai labai labai nebloga,dar tokia kauke,kur yra su juodu kamsteliu,tokia gan didele staciakampe bonkute ir jos yra ivairiu rusiu,su kokoso riesutu aliejumi,ramunelem ir kt. dar noriu les karites kauke ismeginti biggrin.gif bet reikia tramdytis,kol sunaudosiu tai,ka turiu
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 28, 12:49)
Aš esu bandžius iš šitos serijos kažką, dabar nepamenu, tai galiu pasakyti prastoka ir netgi labai, kvapas baisus, plaukai kai neplauti, vienži nekas  g.gif

et..nekas tada biggrin.gif nors sudetis tai man visai patiko, labai mazai visko rolleyes.gif GAL DAR YRA BANDZIUSIU? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 28, 14:03)
na man slenka ziauriai plaukai, tai manau, kad kaukes nepades, tai aisku ir sita del slinkimo tai nieko nepadare  doh.gif  na as ja pirkau, kai apvalute parase, kad ji turetu gan veiksminga, nes varnalesu aliejus +svogunas tai cia rojus plaukams  biggrin.gif

dabar va turiu klausima. maciau siandien droge SEMI DI LINO "plauku krema" , apie 8lt kaina manrods, gal kas naudojo? visai fainiai ten apie ji parasyta, mastau, kad greitu metu reiks paimti ja. tik blmb ta "banke" tokia didele, jei ji prastoka tai gal nepirkti  g.gif  atsiliepkit kas bandet, plyz biggrin.gif


kai man po ilgo antibiotiku kurso plaukai kuokstais slinko, neperdedu, net mama jau buvo susirupinusi, tepiau varnalesu aliejumi ir svogunu sultimis, viskas pasiteise. Aisku, kaukes koncentracija ne ta, bet vis tiek turetu kazkiek padeti. Geriau negu nieko.
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2008 05 28, 15:06)
siandien apsizvalgiau droge,tai galiu pasakyti,kad labai noriu ismeginti rasos kauke su ..*****,pamirsau su kuo,na,tokia geltona pakuote biggrin.gif  nes sudetis tai labai labai nebloga,dar tokia kauke,kur yra su juodu kamsteliu,tokia gan didele staciakampe bonkute ir jos yra ivairiu rusiu,su kokoso riesutu aliejumi,ramunelem ir kt. dar noriu les karites kauke ismeginti biggrin.gif bet reikia tramdytis,kol sunaudosiu tai,ka turiu


nesupratau apie kokia kauke kalbi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 28, 18:41)
kai man po ilgo antibiotiku kurso plaukai kuokstais slinko, neperdedu, net mama jau buvo susirupinusi, tepiau varnalesu aliejumi ir svogunu sultimis, viskas pasiteise. Aisku, kaukes koncentracija ne ta, bet vis tiek turetu kazkiek padeti. Geriau negu nieko.
Papildyta:
nesupratau apie kokia kauke kalbi g.gif



apie paskutine? nu jinai tokia pati kaip sidabrine,o pakuote juoda,ten nupiestas kokosas ar kas,pavadinimo nepamenu,kaina apie ~7 lt
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 28, 13:49)
Aš esu bandžius iš šitos serijos kažką, dabar nepamenu, tai galiu pasakyti prastoka ir netgi labai, kvapas baisus, plaukai kai neplauti, vienži nekas  g.gif

Labai rekomenduoju tau vitaminus VITALFAN is Rene Fueter. Pati geriu bet ne nuo slinkimo. Bet ju paskirtis butent yra slenkantiem plaukam. Mano drauge irgi gere siaip kad pastiprint plaukus tai jei labai sparciai plaukai augt pradejo nuo ju. Zinoma bent dvieju men kursas reikalingas kazka pastebet.
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 28, 13:49)
Aš esu bandžius iš šitos serijos kažką, dabar nepamenu, tai galiu pasakyti prastoka ir netgi labai, kvapas baisus, plaukai kai neplauti, vienži nekas  g.gif

as esu blondine ir pastoviai dazau plaukus o plaukai siuo metu yra gerokai zemiau menciu ir tik su Semi di Lino pagalba. Esu tikrai geru ir brangiu bandzius kaip KERASTASE ir pan bet si man pati geriausia. Perku kaukes po 0.5ltr bankes ir dar ilgai nezadu sitos serijos nustot naudot. O del kvapo tai nesamone schmoll.gif g.gif Gal cia ne ta pati semi di lino...? Nes esu macius kad parduoda toki ten semi di lino vaistinese bet ar cia is tos pacios Italiskos firmos ALFAPARF tai nezinau.
Dar be to abejoju ar kremas kainuoja tik 8lt nes uz kauke savo moku apie 100lt...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnule: 28 gegužės 2008 - 20:42
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 26, 15:28)
Rasau apie GAIA kauke atsiliepimus. Kai tik issiploviau, maniau, kad nieko ispudingo, bet dabar lieciu plaukus ir ka pastebejau, kad juos padare tokius lankscius, gyvybingus ir labai blizga, ko ne viena kauke iki siol nesuteike. Taigi, as ja uzskaitau thumbup.gif



išbandžiau ką tik ir aš ją. Nu nereali, plaukų net šlapių šukuoti nereikėjo, pirštai tiesiog slysta biggrin.gif . O kvapas koks wub.gif wub.gif

10 balų thumbup.gif thumbup.gif

Apvalutė: o kur tu varnalėšų aliejų pirkai, čia aš dėl plaukų slinkimo ax.gif ir kaip iš slogūno išspausti sultis doh.gif , nes man plaukai jau senokai slenka, tai jau pradėjau rūpintis, kad reikia kaško imtis verysad.gif

ačiukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 28 gegužės 2008 - 22:26
QUOTE(skaistukas @ 2008 05 29, 00:25)
išbandžiau ką tik ir aš ją. Nu nereali, plaukų net šlapių šukuoti nereikėjo, pirštai tiesiog slysta  biggrin.gif . O kvapas koks  wub.gif  wub.gif

10 balų  thumbup.gif  thumbup.gif

Apvalutė: o kur tu varnalėšų aliejų pirkai, čia aš dėl plaukų slinkimo  ax.gif ir kaip iš slogūno išspausti sultis  doh.gif , nes man plaukai jau senokai slenka, tai jau pradėjau rūpintis, kad reikia kaško imtis  verysad.gif

ačiukas  4u.gif


kai atvaziuosi, galesiu iskeisti i ta veido pieneli biggrin.gif kaip tik beveik pilna buteliuka turiu. O svogunus jau teks spausti... doh.gif marliavones daug, bet man uzteko 3 k. pazaisti ir nustojo slinkti. Be to, dar emiau valgyti daug pieno produktu.
Dziaugiuosi, kad GAIA. Man jos kvapas tai nea schmoll.gif Smagu, kad galime cia dalintis info. Tiek naudingu dalyku randu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnule @ 2008 05 28, 20:41)
as esu blondine ir pastoviai dazau plaukus o plaukai siuo metu yra gerokai zemiau menciu ir tik su Semi di Lino pagalba. Esu tikrai geru ir brangiu bandzius kaip KERASTASE ir pan bet si man pati geriausia. Perku kaukes po 0.5ltr bankes ir dar ilgai nezadu sitos serijos nustot naudot. O del kvapo tai nesamone  schmoll.gif  g.gif  Gal cia ne ta pati semi di lino...? Nes esu macius kad parduoda toki ten semi di lino vaistinese bet ar cia is tos pacios Italiskos firmos ALFAPARF tai nezinau.
Dar be to abejoju ar kremas kainuoja tik 8lt nes uz kauke savo moku apie 100lt...?

Aš suprantu apie kurią liniją tu kalbi, ten buvo šnekėta ne apie tą, yra tokia pigiena droge ir ji taip vadinas doh.gif O kokią būtent kaukę naudoji? 4u.gif
Geras avataras thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valdonė: 29 gegužės 2008 - 11:53
QUOTE(agnule @ 2008 05 28, 20:41)

Dar be to abejoju ar kremas kainuoja tik 8lt nes uz kauke savo moku apie 100lt...?



QUOTE(valdonė @ 2008 05 29, 11:47)
Aš suprantu apie kurią liniją tu kalbi, ten buvo šnekėta ne apie tą, yra tokia pigiena droge ir ji taip vadinas  doh.gif  O kokią būtent kaukę naudoji?  4u.gif
[COLOR=yellow]Geras avataras  thumbup.gif


jojo as butent apie ta pigia sneku, ne brangia smile.gif
Atsakyti
Aš apie pigieną ir kalbėjau, tos brangios linijos dar nebandžiau, įdomu ar verta? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valdonė: 29 gegužės 2008 - 11:54