Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Malena @ 2008 03 12, 17:36)
Vilioja mane Chill_in kaukytes,jau pora kartu norejau nusipirkt,bet pasirinkdavau kita..
Gal bandei sios firmos sampunus? bigsmile.gif


dar nebandžiau, bet kaukytę tikrai rekomenduoju visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 12, 20:10)
dar nebandžiau, bet kaukytę tikrai rekomenduoju visoms smile.gif


Kuria,juk ten kelios? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 12, 16:44)
na aš dabar naudoju everline kaukę Chill_in.. tikrai nereali thumbup.gif  jau baigiu išnaudot, sakiau šįkart pirksiu milkshake.. o gal net tą pačią kur dabar turiu.. ax.gif
user posted image

Is kur si kauke? Ka gero daro? g.gif Su kokiom kitom galetum palyginti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 12, 19:12)
Kuria,juk ten kelios? blush2.gif


QUOTE(Viktuteee @ 2008 03 12, 21:38)
Is kur si kauke? Ka gero daro?  g.gif Su kokiom kitom galetum palyginti?  4u.gif


g.gif nežinojau kad kelios yra.. biggrin.gif mano yra drėkinamoji smile.gif tikrai gerai drėkina, net nežinau su kuo lygint, nes kol kas nesu turėjus tokios geros. ypač kvapas malonus, ilgai išlieka, toks gaivutis.. ir tikrai gerai drėkina. aš kartą į dvi savaites naudoju, bet laikau valandą tongue.gif
tolygiai naudojau alfaparf rigen kaukę, bet man chill_in daug mielesnė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 13, 00:34)
g.gif  nežinojau kad kelios yra..  biggrin.gif  mano yra drėkinamoji smile.gif  tikrai gerai drėkina, net nežinau su kuo lygint, nes kol kas nesu turėjus tokios geros. ypač kvapas malonus, ilgai išlieka, toks gaivutis.. ir tikrai gerai drėkina. aš kartą į dvi savaites naudoju, bet laikau valandą tongue.gif 
tolygiai naudojau alfaparf rigen kaukę, bet man chill_in daug mielesnė thumbup.gif

Is kur si kauke? biggrin.gif
Atsakyti
As naudoju profesonalia loreal kauke skirta pazeistiems plaukams,be jos mano plaukai buna labia susivele,neimanoma susitvarkyt doh.gif
Atsakyti
o kur isigyti ta nuiostabiaja everline chill_in kaukyte vilniuje? blush2.gif aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 03 12, 23:11)
Is kur si kauke? biggrin.gif


QUOTE(Giess @ 2008 03 13, 10:25)
o kur isigyti ta nuiostabiaja everline chill_in kaukyte vilniuje?  blush2.gif  aciu  biggrin.gif


aš pirkau Kaune, Kremontėj tongue.gif o Vilniuje nežinau kur būtų galima gauti.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 12, 23:34)
g.gif  nežinojau kad kelios yra..  biggrin.gif  mano yra drėkinamoji smile.gif  tikrai gerai drėkina, net nežinau su kuo lygint, nes kol kas nesu turėjus tokios geros. ypač kvapas malonus, ilgai išlieka, toks gaivutis.. ir tikrai gerai drėkina. aš kartą į dvi savaites naudoju, bet laikau valandą tongue.gif 
tolygiai naudojau alfaparf rigen kaukę, bet man chill_in daug mielesnė thumbup.gif


As maciau ruzava,man regis ten dazytiem plaukam.Sudomino,bet nepirkau,dabar kai pasakei kad gera tai gal priglausiu,juolab kad ne karve kainuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 12, 13:44)
na aš dabar naudoju everline kaukę Chill_in.. tikrai nereali thumbup.gif  jau baigiu išnaudot, sakiau šįkart pirksiu milkshake.. o gal net tą pačią kur dabar turiu.. ax.gif
user posted image

Kur galima įsigyti ? Ir kokia kaina? Čia sausiems plaukams?
Atsakyti
as dabar turiu Weleda rozmarinu kauke plaukams.. ji tokia kaip aliejus.. kol kas naudojau tik viena karta, bet man patiko smile.gif
Atsakyti
Aš šiuo metu naudoju KLORANE kaukytę, visai faina, man patinka,kad nedaug jos reikia ir plaukučiai visai nieko po jos bigsmile.gif
Atsakyti