Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(valdonė @ 2008 05 23, 12:37)
Plaukai kieti kieti, nei truputėlio nesuminkštino tik suvėlė, o dar be to šlykšti masė  doh.gif  lotuliukas.gif

nu bet kaip skirtingai veikia doh.gif man kaip tik nebesivelia ir suminkstina
cia sakyciau ta kauke sausiems plaukams skirta
o mase kaip sviesto,del to ir vadinasi sviestine kauke
Atsakyti
Rasau apie GAIA kauke atsiliepimus. Kai tik issiploviau, maniau, kad nieko ispudingo, bet dabar lieciu plaukus ir ka pastebejau, kad juos padare tokius lankscius, gyvybingus ir labai blizga, ko ne viena kauke iki siol nesuteike. Taigi, as ja uzskaitau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 26, 16:28)
Rasau apie GAIA kauke atsiliepimus. Kai tik issiploviau, maniau, kad nieko ispudingo, bet dabar lieciu plaukus ir ka pastebejau, kad juos padare tokius lankscius, gyvybingus ir labai blizga, ko ne viena kauke iki siol nesuteike. Taigi, as ja uzskaitau thumbup.gif


Vel bus tavo isradimas lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2008 05 26, 12:11)
Taip, idomu kieno Revivor  g.gif  nes italiskas man geresnis, nei baltarusiskas, bet ir baltarusisku ju labai daug rusiu Revivor.
Italiskas man irgi superinis  thumbup.gif




ATSAKAU: Pagaminta Italijoje. Vadinasi iškart gerą pasiėmiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 26, 18:22)
Vel bus tavo isradimas lotuliukas.gif  tongue.gif


kaip tik ja bandziau remdamasi kitu pagyrimais rolleyes.gif

beje, isradimas - kai sukuri pats kazka, o atradimas - kai surandi jau sukurta. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 26 gegužės 2008 - 19:02
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 26, 17:28)
Rasau apie GAIA kauke atsiliepimus. Kai tik issiploviau, maniau, kad nieko ispudingo, bet dabar lieciu plaukus ir ka pastebejau, kad juos padare tokius lankscius, gyvybingus ir labai blizga, ko ne viena kauke iki siol nesuteike. Taigi, as ja uzskaitau thumbup.gif


Bet jos kiekis toks didelis - per 2 mėnesius nesunaudoju - tai ir atsibosta doh.gif
Dbr mano favoritė - "zalotoj šolk", skatinanti plaukų augimą wub.gif
Jau 3 dienas neploviau galvos po jos naudojimo, o pirštai tarp plaukų slysta, nesuriebalavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 26, 21:29)
Bet jos kiekis toks didelis - per 2 mėnesius nesunaudoju - tai ir atsibosta doh.gif
Dbr mano favoritė - "zalotoj šolk", skatinanti plaukų augimą wub.gif
Jau 3 dienas neploviau galvos po jos naudojimo, o pirštai tarp plaukų slysta, nesuriebalavo thumbup.gif


aga, ji labai didele biggrin.gif tai as visada turiu 2 sampunus, 2 kaukes, 2 duskes, nes man viena pabosta biggrin.gif naudoju pagal nuotaika.

Imesk, jei nesunku tos kaukes photo bigsmile.gif
Atsakyti
o man Gaia jokio ispudzio nepaliko.

reiks pabandyt man ta gliss kurr sviestine, mano irgi labai sausi, gal tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2008 05 26, 21:38)
o man Gaia jokio ispudzio nepaliko.

reiks pabandyt man ta gliss kurr sviestine, mano irgi labai sausi, gal tiks g.gif


oi, tai labai lauksiu atsiliepimu. Nepamirsk cia uzsukti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Geismas @ 2008 05 23, 12:05)
aš ir jo ieškau bigsmile.gif . Kur radai pirkt?  blush2.gif
Papildyta:

aš ir jo ieškau bigsmile.gif . Kur radai pirkt?  blush2.gif

pirkau siauliuose, medinese sukuose thumbup.gif mano plaukai tokie pasisause, nes framestos kauke rigenol nesutvarkydavo, o tas nenuskalaujamas aliejukas plaukus daro glotnius, paklusnius, neriebina, beje, kas lb aktualu.
as tik 2 laseliukus ispaudziau, tai man uztenka. mano plaukai vos liecia pecius
Atsakyti
o as visai neseniai nusipirkau aloe vera kaukyte, ta kur 40 procentu alijosiaus:) tai man visai nieko, bet as sunaudoju pora kartu ir naujos kazkaip norisi, niekaip nesugebu isnaudot as ju:)
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 26, 21:36)
aga, ji labai didele biggrin.gif  tai as visada turiu 2 sampunus, 2 kaukes, 2 duskes, nes man viena pabosta biggrin.gif  naudoju pagal nuotaika.

Imesk, jei nesunku tos kaukes photo bigsmile.gif


Kažkodėl internete neradau tos firmos psl g.gif
Turėtum tikrai rasti "eurokose" - visos linijos pakuotės geltonos spalvos - ant kaukės daangtelio nupieštos dvi merginos lotuliukas.gif 500 ml - "maska - cirovatka" "aktivnaja ukriplejučaja" (yra dar kitų rūšių, apie 8 Lt) ax.gif
Atsakyti