Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Apvalute @ 2008 05 24, 18:58)
Gal kuri galetu parduoti laseli tos stebuklingosios kaukes..? bigsmile.gif  labai jau idomu isbandyti, bet tiek moketi ir jei dar netiks, nesinori ax.gif


As tai nenoriu blush2.gif
QUOTE(jauniute @ 2008 05 24, 19:45)
o ji neriebina plauku? ax.gif  mano labai riebus, bijau kad uz tokia kaina nusipirksiu ir paskui netiks:)

Visiskai neriebina.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 05 24, 19:45)
o ji neriebina plauku? ax.gif  mano labai riebus, bijau kad uz tokia kaina nusipirksiu ir paskui netiks:)

mane ir domina.. svarbu, kad labai neriebintu, pvz orising naudojau atsatancia- labai plaukus apsunkindavo.. g.gif
Atsakyti
O L'occitane Olive Paste For Hair (High Shine Mask) ir L'Occitane Olive Paste Conditioning Treatment For Hair cia tas pat ar cia skirtingi produktai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2008 05 25, 14:13)
O L'occitane Olive Paste For Hair (High Shine Mask) ir L'Occitane Olive Paste Conditioning Treatment For Hair cia tas pat ar cia skirtingi produktai? g.gif


Kaip as suprantu skiriasi tik vienodose ipakavimuose.Pirmas kauke,antras gali kaip balzama naudot arba kaip kauke.Bet as galiu klysti,cia tik mano paspeliojimai unsure.gif
Atsakyti
As jei neturiu laiko, deja, dazniausiai taip ir buna, tai nadoju frukcio kauke apvalioj puodynej dazytiems plaukams 1 min, tai visai nieko, pasvelnina plaukus ir tiek..
O kai turiu laiko, tai ilgiau palaikau loreal kauke brunetems, kuri suteikia atspalvi, tai sita kauke man lb patinka wub.gif plaukai lb slidus ir lb blizga thumbup.gif
Atsakyti
Aš vistik negaliu atsidžiaugti REVIVOR balzamu-kauka. Pirkau IKI prekyboscentre bet ji mano plauku spalvą gyvina ir plaukus padaro tokius minštučius, blizgančius ir dar ju praktiškai kaip šukuoti nebereikia. Tokie wub.gif clap.gif
Atsakyti
Na o aš tai vakar plaukučius užtemiau tyro alyvuogių aliejaus (parsivešto iš kretos) kaukę. Super super, plaukai minkštučiai, jokio balzamo nereikėjo wub.gif wub.gif

oi soriukas turėjau į temą naminės kaukės parašyti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 25 gegužės 2008 - 18:43
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 25, 18:51)
Aš vistik negaliu atsidžiaugti REVIVOR balzamu-kauka. Pirkau IKI prekyboscentre bet ji mano plauku spalvą gyvina ir plaukus padaro tokius minštučius, blizgančius ir dar ju praktiškai kaip šukuoti nebereikia. Tokie  wub.gif  clap.gif

o baltarusiska ar italiska si kauke? 4u.gif
Atsakyti
Na, as tai Loccitane dovanu gavau, negaliu tiksliai pasakyti, kiek kainuoja. O siaip tai man irgi neriebina. Kaip tik visiskai netiketas efektas - plaukai kazkaip lengvesni pasidare ir banguotis nenustojo (kas man asmeniskai atsitinka nuo drekinimo, nes plaukai apsunksta). Svelnus tokie... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 05 25, 13:09)
As jei neturiu laiko, deja, dazniausiai taip ir buna, tai nadoju frukcio kauke apvalioj puodynej dazytiems plaukams 1 min, tai visai nieko, pasvelnina plaukus ir tiek..
O kai turiu laiko, tai ilgiau palaikau loreal kauke brunetems, kuri suteikia atspalvi, tai sita kauke man lb patinka  wub.gif  plaukai lb slidus ir lb blizga  thumbup.gif

o koks tikslesnis pavadinimas tos kaukes?gal ir as bandysiu ax.gif na kad dar saugotu tamsiai dazytus plaukus.. blush2.gif
Atsakyti
Net nezinau kas gamintojas. Kai pareisiu namo is darbo zvilgtelsiu ir parasysiu kokio gamintojo pas mane REVIVOR balzams kauke. Bet siaip atrodo kad ne baltarusiska.
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 25, 17:51)
Aš vistik negaliu atsidžiaugti REVIVOR balzamu-kauka. Pirkau IKI prekyboscentre bet ji mano plauku spalvą gyvina ir plaukus padaro tokius minštučius, blizgančius ir dar ju praktiškai kaip šukuoti nebereikia. Tokie  wub.gif  clap.gif



QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 05 25, 21:37)
o baltarusiska ar italiska si kauke?  4u.gif


Taip, idomu kieno Revivor g.gif nes italiskas man geresnis, nei baltarusiskas, bet ir baltarusisku ju labai daug rusiu Revivor.
Italiskas man irgi superinis thumbup.gif
Atsakyti