Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(_Pandora_ @ 2008 05 24, 11:43)
o kiek kainuoja taip niekas ir neatsako g.gif


trecia k. jau neklausiu, net nepatogu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 24, 13:16)
trecia k. jau neklausiu, net nepatogu lotuliukas.gif

Jei neklystu, šiek tiek virš 100Lt ax.gif
Atsakyti
man atrodo 96lt
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 05 24, 12:34)
Jei neklystu, šiek tiek virš 100Lt  ax.gif

QUOTE(Rasytee @ 2008 05 24, 12:39)
man atrodo 96lt

Jus gal painiojat su Radiant shine?

Cia apie kita kalba,maniske kainavo apie 80lt,tiksliai nepamenu,turejau dovanu kupona.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 24, 14:05)
Jus gal painiojat su Radiant shine?

Aha, aš turėjau galvoj "Radiant Shine", nes būtent ši sukasi mano galvoj ax.gif biggrin.gif Maišosi tie "High shine" ir "Radiant Shine" doh.gif
Pagaliau išsiaiškinom kainą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 24 gegužės 2008 - 12:16
QUOTE(Viktuteee @ 2008 05 24, 13:13)
Aha, aš turėjau galvoj "Radiant Shine", nes būtent ši sukasi mano galvoj ax.gif biggrin.gif

Kai as saviske pirkau tai tos Radiant shine nebuvo parduotuvej,noreciau isbandyt ir galeciau palygint jas.

O mes su basom per lietu kalbejom apie highshine mask,kuri pas mus kastuoja apie 80lt.
Atsakyti
ka tik isbandziau Avedos kauke pazeistiem plaukam! tai labai patiko , kad ne per daug apsunkina , plaukai minkstuciai ir purus
Atsakyti
siandien per btv vienoj laidoj pareklamavo Primaria plauku prieziuros priemones.Produkcija yra saugi ir efektyvi, nes jos gamybai naudojamos tik natūralios žaliavos g.gif kainikes kaip uzmaciau uz sampuna~37lt,kauke~52lt.nenoriu pult kaip nuoga i dilgeles,todel gal kuri naudojusi tas priemones atsilieptu ir parasytu kas kaip? smile.gif
Atsakyti
o gal kuri galit parekomenduoti kokia zymiai pigesne drekinancia kauke nei ta locitane? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 05 24, 16:57)
o gal kuri galit parekomenduoti kokia zymiai pigesne drekinancia kauke nei ta locitane? 4u.gif

Man sunku rast pigesne kad taip gerai drekintu o ne tik pavirsiuj...
Atsakyti
Gal kuri galetu parduoti laseli tos stebuklingosios kaukes..? bigsmile.gif labai jau idomu isbandyti, bet tiek moketi ir jei dar netiks, nesinori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 24, 17:48)
Man sunku rast pigesne kad taip gerai drekintu o ne tik pavirsiuj...



o ji neriebina plauku? ax.gif mano labai riebus, bijau kad uz tokia kaina nusipirksiu ir paskui netiks:)
Atsakyti