Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Malena @ 2008 05 23, 16:56)
As irgi sita neatsidziaugiu,plaukas toks sudrekintas palieka ir spindi ne dirbtiniu o naturaliu spindesiu wub.gif


tai kiek tas geris kainuoja ir kaip ji naudoti? bigsmile.gif
Atsakyti
http://www.pricegrab...16/page_id=1610

Radau tokią nuorodą apie L`OCCITANE produktus - kuri ta kaukė? bigsmile.gif
Ją užsisakote, ar yra jos LT? blush2.gif
Atsakyti
Naudoti kaip paprasta - issiplauni, uztepi, 5min palaikai ir isplauni smile.gif Talpa - 250ml, Vilniuje firminese pard yra pirkti, uztenka ganai ilgam, ji skalsi. Atrodo kaip ta nuorodoj 8, tik ten galvos odai, o as naudoju plaukams skirta kauke:)
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 23, 15:56)
As irgi sita neatsidziaugiu,plaukas toks sudrekintas palieka ir spindi ne dirbtiniu o naturaliu spindesiu wub.gif

Malena, gal gali palyginti Londa, Orising ir L'Occitane kaukes? Kuri tau pati geriausia? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 05 23, 18:51)
Malena, gal gali palyginti Londa, Orising ir L'Occitane kaukes? Kuri tau pati geriausia? rolleyes.gif


Paskutinis klausimas kvailokas,nes kiekvienam savo ir universaliu receptu nera.Visos isvardintos man labai labai patinka,labiausiai viena is Londos ji gerai maitina,bet naudoju retokai,nes mano plaukam daugiau drekinimo reik ka poikiai atlieka L`occitane.Orising universali sakyciau tarpinis variantas tik dar ir spalva saugo.Zodziu nesigailiu turedama jas visas ir savo plaukam duodu vis kitokio maisto tongue.gif
Atsakyti
O KAIP JUMS MILK SHAKE PRODUKTAI,PVZ PIENO KAUKE??
Atsakyti
user posted image

Bandėt kuri nors šitą?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 23, 20:15)
Paskutinis klausimas kvailokas,nes kiekvienam savo ir universaliu receptu nera.Visos isvardintos man labai labai patinka,labiausiai viena is Londos ji gerai maitina,bet naudoju retokai,nes mano plaukam daugiau drekinimo reik ka poikiai atlieka L`occitane.Orising universali sakyciau tarpinis variantas tik dar ir spalva saugo.Zodziu nesigailiu turedama jas visas ir savo plaukam duodu vis kitokio maisto tongue.gif

neteko girdeti apie tai, kad buna ne kvaili klausimai, bet kvaili atsakymai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 23, 20:15)
Paskutinis klausimas kvailokas,nes kiekvienam savo ir universaliu receptu nera.Visos isvardintos man labai labai patinka,labiausiai viena is Londos ji gerai maitina,bet naudoju retokai,nes mano plaukam daugiau drekinimo reik ka poikiai atlieka L`occitane.Orising universali sakyciau tarpinis variantas tik dar ir spalva saugo.Zodziu nesigailiu turedama jas visas ir savo plaukam duodu vis kitokio maisto tongue.gif

Dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viliux1 @ 2008 05 23, 23:47)
O KAIP JUMS MILK SHAKE PRODUKTAI,PVZ PIENO KAUKE??


Turiu, bet kaip už tokią kainą, tai neverta - rusiškos kaukės lygiai taip pat suglotnina plaukus - tik tiek, kad kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viliux1 @ 2008 05 23, 22:47)
O KAIP JUMS MILK SHAKE PRODUKTAI,PVZ PIENO KAUKE??

Kaip tik sia kauke ir nusipirkau pries pora dienu nes sugunde malonus kvapas.Bet kai panaudojau tai man nieko gero nedave mano plaikams.Na gal mano plaukai per daug islepinti as net nezinau.Tiesa pasakiu as ir pirkau daugiau pabandymui,nes turiu labai daug visokiu kitokiu kaukiu.Jei kas noretuete galeciau parduoti.Rasykit i az 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angelita: 24 gegužės 2008 - 09:25
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 23, 16:06)
tai kiek tas geris kainuoja ir kaip ji naudoti? bigsmile.gif


o kiek kainuoja taip niekas ir neatsako g.gif
Atsakyti