Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

jau antra karta tepu savo gaurams gliss kur sviestine kauke

user posted image

ir likau maloniai nustebinta,sulygina plauka,pamaitina(manieji be galo sausi) ir neapsunkina
net sugebejau be stylíngo(bigudi) i gatve iseiti,isploviau galva,uztepiau kauke,leidau isdziuti ir olia,plaukai super atrode thumbup.gif

pries tai naudojau John Friedos Frizz Ease,tai sioji buvo mano blondintiems,sausiems plaukams per silpna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2008 05 22, 08:28)
jau antra karta tepu savo gaurams gliss kur sviestine kauke

user posted image

ir likau maloniai nustebinta,sulygina plauka,pamaitina(manieji be galo sausi) ir neapsunkina
net sugebejau be stylíngo(bigudi) i gatve iseiti,isploviau galva,uztepiau kauke,leidau isdziuti ir olia,plaukai super atrode  thumbup.gif

pries tai naudojau John Friedos Frizz Ease,tai sioji buvo mano blondintiems,sausiems plaukams per silpna  ax.gif

Nusipirkau, bandysim, ryt parasysiu kaip sekes 4u.gif
Atsakyti
snd nusipirkau is framestos ta atlieju , kur lb seniai norejau. pabandysiu, informuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 19, 20:49)
biggrin.gif  man tai tikrai ne, net ant saknu daug jos dedu  biggrin.gif  o tavo plaukai kokie? nes mano tokie riebalai...

Mano ploni, saknys i riebuma o galai i sausuma. Man dauguma kaukiu ir balzamu riebina plaukus doh.gif Dabar nusipirkau Sekreti prirodi su medum ir pienu tai po cheminio sukavimo turetu tikti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 05 22, 17:20)
snd nusipirkau is framestos ta atlieju , kur lb seniai norejau. pabandysiu, informuosiu mirksiukas.gif

aš ir jo ieškau bigsmile.gif . Kur radai pirkt? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Obuolinė @ 2008 05 22, 17:20)
snd nusipirkau is framestos ta atlieju , kur lb seniai norejau. pabandysiu, informuosiu mirksiukas.gif

aš ir jo ieškau bigsmile.gif . Kur radai pirkt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 22, 13:21)
Nusipirkau, bandysim, ryt parasysiu kaip sekes  4u.gif

Baisiai netiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 23, 11:38)
Baisiai netiko  doh.gif

Kuo netiko?
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 05 23, 11:35)
Kuo netiko?

Plaukai kieti kieti, nei truputėlio nesuminkštino tik suvėlė, o dar be to šlykšti masė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2008 05 22, 10:28)
jau antra karta tepu savo gaurams gliss kur sviestine kauke

user posted image

ir likau maloniai nustebinta,sulygina plauka,pamaitina(manieji be galo sausi) ir neapsunkina
net sugebejau be stylíngo(bigudi) i gatve iseiti,isploviau galva,uztepiau kauke,leidau isdziuti ir olia,plaukai super atrode  thumbup.gif

pries tai naudojau John Friedos Frizz Ease,tai sioji buvo mano blondintiems,sausiems plaukams per silpna  ax.gif

Aš jau seniau bandžius šitą - patiko bigsmile.gif Beje, nedaug reikia to sviesto, ilgam užtenka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 23 gegužės 2008 - 12:02
As naudoju L'OCCITANE Olive paste for hair, High shine mask. Galiu pasakyti, fantastika. kadangi prabangi sita, kiek reciau naudoju, bet pilnai uztenka. Plaukai svelnus, nesielektrina, lengvi, paslankus ir be proto blizga. Praturtinta deguonimi.
Atsakyti
QUOTE(basom_per_lietu @ 2008 05 23, 16:32)
As naudoju L'OCCITANE Olive paste for hair, High shine mask. Galiu pasakyti, fantastika. kadangi prabangi sita, kiek reciau naudoju, bet pilnai uztenka. Plaukai svelnus, nesielektrina, lengvi, paslankus ir be proto blizga. Praturtinta deguonimi.


kokia talpa ir kokia ta kaina? Naudojama kaip iprasta kauke?
Atsakyti
QUOTE(basom_per_lietu @ 2008 05 23, 15:32)
As naudoju L'OCCITANE Olive paste for hair, High shine mask. Galiu pasakyti, fantastika. kadangi prabangi sita, kiek reciau naudoju, bet pilnai uztenka. Plaukai svelnus, nesielektrina, lengvi, paslankus ir be proto blizga. Praturtinta deguonimi.


As irgi sita neatsidziaugiu,plaukas toks sudrekintas palieka ir spindi ne dirbtiniu o naturaliu spindesiu wub.gif
Atsakyti