Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(valdonė @ 2008 05 21, 13:19)
Nepatiko man su avokadu, vakar pirkau, šiandien pabandžiau plaukai kaip dratai  g.gif  Nu ką ieškom toliau, nors nebežinau kur beieškoti  lotuliukas.gif  doh.gif


neisivaizduoju blink.gif na, man tai siuo metu pati geriausia kauke.Bandziusi esu tikrai nemazai, mano plaukai labai ilgi ir issauseje, bet kas netinka g.gif
Atsakyti
Keista ir man , kad netiko g.gif
Dabar paliečiu plaukus tai grynai šiaudai, pasišiaušę, o jau su kokiu entuziazmu bėgau pirkti jos, o še tau doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valdonė: 21 gegužės 2008 - 14:20
QUOTE(valdonė @ 2008 05 21, 16:18)
Keista ir man , kad netiko  g.gif
Dabar paliečiu plaukus tai grynai šiaudai, pasišiaušę, o jau su kokiu entuziazmu bėgau pirkti jos, o še tau  doh.gif  verysad.gif


o tu ja gerai isplovei? nesuprantu, kaip taip gali buti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 21, 14:22)
o tu ja gerai isplovei? nesuprantu, kaip taip gali buti doh.gif

Gerai išploviau, plaukai net girgždėti pradėjo doh.gif lotuliukas.gif
Gal sakau su medum pabandyti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valdonė: 21 gegužės 2008 - 15:05
QUOTE(valdonė @ 2008 05 21, 09:30)
Norėčiau nesutikti, kad tik nuo ale profesional priemonių gali būti gražūs plaukai, nes esu bandžiusi milijona visokių priemonių ir profesional ir parduotuvinių, taigi galiu teigti, kad ne nuo kainos ir pardavimo vietos tai priklauso. Vat pvz, esu nusipirkus rusišką balzamą su ožkos pienu, man nei viena profesional priemonė nepadarydavo tokių minkštų, tiesių plaukų... Čia aišku irgi tik mano nuomonė  4u.gif

Gal gali daugiau papasakot apie si produkta? kur perki,keik kainuoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chansse @ 2008 05 21, 15:48)
Gal gali daugiau papasakot apie si produkta? kur perki,keik kainuoja? smile.gif

Va šitą, perku eurokos, kaina juokinga apie 5 lt. ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2008 05 20, 18:28)
o kur jų yra pirkt?

iki parduotuvese maciau
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 21, 09:04)
kaip idomiai jus mergaites snekat..... g.gif  seip ant labai daug kaukiu raso kad neapsunkina plauku..o jums kaip tik patinka kad apsunkina.... g.gif

as irgi seniau pirkdavau "parduotuvines" kaip as vadinu plauku prieziuros priemones.......bet paskui pagalvojau..nu negi bus geros kaukes ar sampunai ir t.t uz pigia kaina....aisku ne kainoj esme....yra ispustu kainu... pvz ispustos kainos vien del vardo.......bet pvz gera kauke pagaminti...visokiu eteriniu alieju ir amino rugsciu ar vitaminu ir t.t prideti tikrai kainuoja daugiau nei pvz 10 lt......

dabar perku tik "saloninius" plauku prieziuros priemones.....ne veltui jos ir pasivadina "profesional" plauku prieziuros priemones....

o garnier ar pantene ar loreal(ne profesional) ir kitu argi gali buti geros kaukes uz 3 dolerius....

as irgi maniau kad geros...kai nebandziau "saloniniu".....bet pabandzius "profesional" nebesinori gristi prie "parduotuviniu'....

cia tik mano nuomone.....nebutinai su ja sutikti.... 4u.gif

Kaip matau Jus gyvenate JAV, tai man tikrai keista, kad taip sakote g.gif Nes kai gyvenau ten, man bet kokios supermarketines priemones stebuklus darydavo, ko negaleciau pasakyt apie lietuviskuose supermarketuose pirktas(tikrai ne visos, bet dauguma) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 21, 08:30)
Norėčiau nesutikti, kad tik nuo ale profesional priemonių gali būti gražūs plaukai, nes esu bandžiusi milijona visokių priemonių ir profesional ir parduotuvinių, taigi galiu teigti, kad ne nuo kainos ir pardavimo vietos tai priklauso. Vat pvz, esu nusipirkus rusišką balzamą su ožkos pienu, man nei viena profesional priemonė nepadarydavo tokių minkštų, tiesių plaukų... Čia aišku irgi tik mano nuomonė  4u.gif

Galima plačiau bigsmile.gif Kokias dar pigias ir geras priemones atradai 4u.gif

Atsakyti
gal kas bandet breilil kaukes? kas tinktu dazymo nuvarginitiems, patriususiems plaukams gaivinti?
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 05 21, 18:11)
Kaip matau Jus gyvenate JAV, tai man tikrai keista, kad taip sakote  g.gif Nes kai gyvenau ten, man bet kokios supermarketines priemones stebuklus darydavo, ko negaleciau pasakyt apie lietuviskuose supermarketuose pirktas(tikrai ne visos, bet dauguma) ax.gif


tai ir sakau kol nepabandziau saloniniu preimoniu ir as galvojau kad parduotuvines daro stebuklus.....kad ir pati pigiausia plauku preiziuros serija "suave"....bet pabandziu profesional pajutau dar didesni stebukla....

dabar labai daug geru atsiliepimu apie "frederick fekkai" plauku priemones.....dar nebandziau....bet knieti isbandyti....


o apie garnier plauku prieziuros preimones buvau labai blogos nuomones...nes buvau isbandzius garnier is lenku(exsportuoti is lenkijos) parduotuves nes usa prekyboje dar nebuvo garnier plauku priemoniu....tai plaukai pasidare sulype kaip neplauti....kuo daugiau plaudavau tuo labaiu lipejo.... unsure.gif kai atsirado usa garnier plauku serija ilga laika bijojau pirkti....paskui pabandziai ir visai nieko.....netgi patiko....ypac kauke plaukams.....

tai padariau isvada kad visdelto skiraisi usa ir europos kosmetika...
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 22, 01:18)
tai ir sakau kol nepabandziau saloniniu preimoniu ir as galvojau kad parduotuvines daro stebuklus.....kad ir pati pigiausia plauku preiziuros serija "suave"....bet pabandziu profesional pajutau dar didesni stebukla....

dabar labai daug geru atsiliepimu apie "frederick fekkai" plauku priemones.....dar nebandziau....bet knieti isbandyti....
o apie garnier plauku prieziuros preimones buvau labai blogos nuomones...nes buvau isbandzius garnier is lenku(exsportuoti is lenkijos) parduotuves nes usa prekyboje dar nebuvo garnier plauku priemoniu....tai plaukai pasidare sulype kaip neplauti....kuo daugiau plaudavau tuo labaiu lipejo.... unsure.gif  kai atsirado usa garnier plauku serija ilga laika bijojau pirkti....paskui pabandziai ir visai nieko.....netgi patiko....ypac kauke plaukams.....

tai padariau isvada kad visdelto skiraisi usa ir europos kosmetika...

drinks_cheers.gif skiriasi, ir smarkiai...
Atsakyti