Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(valdonė @ 2008 05 20, 17:30)
Gal kuri naudojat Revivor kaukytę? Perverčiau rusų forumą, o ten kas antra ją giria ir pastoviai perka  g.gif



turejau kadaise,nieko ypatingo-kauke kaip kauke:)
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2008 05 20, 19:28)
o kur jų yra pirkt?


Aš mačiau "maximoje" "akropolio" - vieną dieną visas prekes plaukams išstudijavau rusiškas - tai mačiau ir "revivor" - 9 Lt berods lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip idomiai jus mergaites snekat..... g.gif seip ant labai daug kaukiu raso kad neapsunkina plauku..o jums kaip tik patinka kad apsunkina.... g.gif

as irgi seniau pirkdavau "parduotuvines" kaip as vadinu plauku prieziuros priemones.......bet paskui pagalvojau..nu negi bus geros kaukes ar sampunai ir t.t uz pigia kaina....aisku ne kainoj esme....yra ispustu kainu... pvz ispustos kainos vien del vardo.......bet pvz gera kauke pagaminti...visokiu eteriniu alieju ir amino rugsciu ar vitaminu ir t.t prideti tikrai kainuoja daugiau nei pvz 10 lt......

dabar perku tik "saloninius" plauku prieziuros priemones.....ne veltui jos ir pasivadina "profesional" plauku prieziuros priemones....

o garnier ar pantene ar loreal(ne profesional) ir kitu argi gali buti geros kaukes uz 3 dolerius....

as irgi maniau kad geros...kai nebandziau "saloniniu".....bet pabandzius "profesional" nebesinori gristi prie "parduotuviniu'....

cia tik mano nuomone.....nebutinai su ja sutikti.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 21, 07:04)
kaip idomiai jus mergaites snekat..... g.gif  seip ant labai daug kaukiu raso kad neapsunkina plauku..o jums kaip tik patinka kad apsunkina.... g.gif

as irgi seniau pirkdavau "parduotuvines" kaip as vadinu plauku prieziuros priemones.......bet paskui pagalvojau..nu negi bus geros kaukes ar sampunai ir t.t uz pigia kaina....aisku ne kainoj esme....yra ispustu kainu... pvz ispustos kainos vien del vardo.......bet pvz gera kauke pagaminti...visokiu eteriniu alieju ir amino rugsciu ar vitaminu ir t.t prideti tikrai kainuoja daugiau nei pvz 10 lt......

dabar perku tik "saloninius" plauku prieziuros priemones.....ne veltui jos ir pasivadina "profesional" plauku prieziuros priemones....

o garnier ar pantene ar loreal(ne profesional) ir kitu argi gali buti geros kaukes uz 3 dolerius....

as irgi maniau kad geros...kai nebandziau "saloniniu".....bet pabandzius "profesional" nebesinori gristi prie "parduotuviniu'....

cia tik mano nuomone.....nebutinai su ja sutikti.... 4u.gif

Norėčiau nesutikti, kad tik nuo ale profesional priemonių gali būti gražūs plaukai, nes esu bandžiusi milijona visokių priemonių ir profesional ir parduotuvinių, taigi galiu teigti, kad ne nuo kainos ir pardavimo vietos tai priklauso. Vat pvz, esu nusipirkus rusišką balzamą su ožkos pienu, man nei viena profesional priemonė nepadarydavo tokių minkštų, tiesių plaukų... Čia aišku irgi tik mano nuomonė 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 21, 10:30)
Norėčiau nesutikti, kad tik nuo ale profesional priemonių gali būti gražūs plaukai, nes esu bandžiusi milijona visokių priemonių ir profesional ir parduotuvinių, taigi galiu teigti, kad ne nuo kainos ir pardavimo vietos tai priklauso. Vat pvz, esu nusipirkus rusišką balzamą su ožkos pienu, man nei viena profesional priemonė nepadarydavo tokių minkštų, tiesių plaukų... Čia aišku irgi tik mano nuomonė  4u.gif


tikrai taip! Man paciai labai idomu, is ko tas rusiskas priemones pagamina, jei jos kainuoja 3-6 Lt rolleyes.gif bet man jos labai tinka. Net kremai veidui ir tie labai tiko. Kaukes, sveitikliai taip pat pas mane rusiskos. Aisku, pakuotes ne tokios grazios kaip profesionaliu, bet juk ne del pakuotes bent jau as perku rolleyes.gif Anksciau buvau labai skeptiskai nusiteikusi, kol nepabandziau biggrin.gif
Atsakyti
na taip, kartais mes ziurim ne i pacia preke, bet i pakuote,todel galvojame, kad niekam tikes produktas, jai pakuote ne tokia isvaizdi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 21, 07:04)
as irgi seniau pirkdavau "parduotuvines" kaip as vadinu plauku prieziuros priemones.......bet paskui pagalvojau..nu negi bus geros kaukes ar sampunai ir t.t uz pigia kaina....aisku ne kainoj esme....yra ispustu kainu... pvz ispustos kainos vien del vardo.......bet pvz gera kauke pagaminti...visokiu eteriniu alieju ir amino rugsciu ar vitaminu ir t.t prideti tikrai kainuoja daugiau nei pvz 10 lt......


Tikrai ne... ax.gif ax.gif
Kelintadali daiktu kainos jus galvojat sudaro zaliavu kastai? To, ka tu sumoki, realiai puse kainos tiesiogiai ir nevisai nueina mokesciams, tyrimai - milziniski pinigai, o dar reklama, transportavimas, sandeliaviams, administravimas, gamyba... Ir kuo kaina didesne, tuo santykinai mazesne dali sudaro zaliavu kastai. Kai primeti, tai nu tokioms tarptautinems prekems max max 10 %...
Labai cia optimistiskai galvojat blush2.gif
Atsakyti
Malena, noriu paklaust del londos kaukes - kaip ji tau kvepia? biggrin.gif nes man ta violetine tai chloru trenkia doh.gif bet poveikis labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 05 16, 21:42)
user posted imageStai apie si vaska kalbu. 4u.gif
stai cia yra sios firmos puslapis. Ir kaip zinia sia kosmetika pagaliau gamina ne lenkai. doh.gif

Nepatiko man su avokadu, vakar pirkau, šiandien pabandžiau plaukai kaip dratai g.gif Nu ką ieškom toliau, nors nebežinau kur beieškoti lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 20, 11:06)
tai jau kaip nors atsilyginciau biggrin.gif  Tik turbut bus beda susitikti doh.gif


aha, labai toli gyvenam lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 05 21, 13:54)
aha, labai toli gyvenam  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


bus paprasciau, jei mokysiesi:)
Atsakyti
As naudoju Shiseido kauke arba paprasto kiausinio kauke, plaukams tikrai jos patinka mirksiukas.gif
Atsakyti