Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

as uz garnier fruktis plauku kauke. pats kirpejas patare
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 05 20, 01:56)
atsiliepimai apie kauke Domasnije recepty visiems plauku tipams alaviju ir dar kazkuom  doh.gif riebina plaukus, nepatinka ji man  schmoll.gif  schmoll.gif
user posted image


labai riebina? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 19, 22:54)
oi, atsiprasau, supainiojau doh.gif  turejau omenyje su avokadais lotuliukas.gif

Niu va aišku, bėgsiu pirkti 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 20, 02:16)
labai riebina? bigsmile.gif


man - labai, jei nori - galiu perleisti hihihi.gif mano plaukai nedazyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 05 20, 11:52)
man - labai, jei nori - galiu perleisti  hihihi.gif mano plaukai nedazyti  rolleyes.gif


tai jau kaip nors atsilyginciau biggrin.gif Tik turbut bus beda susitikti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indre-g. @ 2008 05 20, 00:57)
as uz garnier fruktis plauku kauke. pats kirpejas patare



g.gif pirma karta girdziu, kad kirpejai gerai atsilieptu apie garnier produkcija....
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2008 05 19, 22:44)
o kur jos pirkti buna?

eurokose pirkau smile.gif
Atsakyti
Gal kuri naudojat Revivor kaukytę? Perverčiau rusų forumą, o ten kas antra ją giria ir pastoviai perka g.gif
Atsakyti
man tai labai patinka tokia rusiska su xna smile.gif
labai tinka mano plaukuciams
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 20, 18:30)
Gal kuri naudojat Revivor kaukytę? Perverčiau rusų forumą, o ten kas antra ją giria ir pastoviai perka  g.gif


Prieš porą metų turėjau, kai buvau dar blond - kirpėja klaipėdoje rekomendavo kaip priemonę itin sausiems plaukams - tai pamenu slidūs likdavo po "revivor" - bet kai pagalvoju, efektas toks pats, kaip ir po daugumos rusiškų kaukių, kurios šioje temoje išgirtos. Mačiau, kad ta kaukė naujame įpakavime - tik reikia imti baltarusiška, nes yra ir panaši kitos firmos ax.gif

Reikės kada ją vėl nusipirkti, kai sunaudosiu dabartinius lobius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 20, 16:30)
Gal kuri naudojat Revivor kaukytę? Perverčiau rusų forumą, o ten kas antra ją giria ir pastoviai perka  g.gif
o kur jų yra pirkt?
Atsakyti
Aš tai labai neeksperementuoju mirksiukas.gif Ką kirpėjas pataria tą ir bandau 4u.gif Patinka labai loreal professional kaukė tiesinanti, labai gražus tampa plaukai ir labai minkšti, aišku reikia naudoti saikingai, ir labai ilgam man jos užtenka thumbup.gif Va tokia http://www.lookfanta...que-200ml_.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lika: 20 gegužės 2008 - 18:05