Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Apvalute @ 2008 05 19, 11:06)
o koks tos su medumi kaukes kvapas?

kaip medaus. smile.gif
Atsakyti
Man ta kauke su alijosiumi tokius slidzius plaukus padare,kad ne kuodo negaliu susisukti lotuliukas.gif Bet super thumbup.gif kita k. dar ilgiau laikysiu. Kai mano plaukai pasisiause, sausi - slidu plaukai - mano svajone wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 05 19, 15:05)
kaip medaus. smile.gif

Man tai oj slykstus kvapas blush2.gif blush2.gif
Siaip visas tris esu isbandziusi, man asmeniskai su medum maziausiai patiko, o geriausia ta ruda buvo, nors bendrai paemus visos trys ne stebuklai.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 19, 16:08)
Man ta kauke su alijosiumi tokius slidzius plaukus padare,kad ne kuodo negaliu susisukti lotuliukas.gif  Bet super thumbup.gif  kita k. dar ilgiau laikysiu. Kai mano plaukai pasisiause, sausi - slidu plaukai - mano svajone wub.gif


apvalute, kazka praleidau - kuri cia ta su alijosium? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2008 05 19, 17:34)
apvalute, kazka praleidau - kuri cia ta su alijosium? 4u.gif


Drogo pigiena su alijosiumi:)
Papildyta:
QUOTE(moodring @ 2008 05 19, 17:09)
Man tai oj slykstus kvapas  blush2.gif  blush2.gif
Siaip visas tris esu isbandziusi, man asmeniskai su medum maziausiai patiko, o geriausia ta ruda buvo, nors bendrai paemus visos trys ne stebuklai.


oi, kaip keista g.gif o man ji kaip tik ypac patiko. Kiek laiko laikei?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 19, 16:01)
Drogo pigiena su alijosiumi:)
Papildyta:
oi, kaip keista g.gif  o man ji kaip tik ypac patiko. Kiek laiko laikei?

Niu dabar susimaišiau ar su avokadu, ar alijošium, nes anksčiau rašei apie avokadinę g.gif Griebsiu ir aš kai sužinosiu kuri tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valdonė: 19 gegužės 2008 - 16:25
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 19, 16:01)
Drogo pigiena su alijosiumi:)
Papildyta:
oi, kaip keista g.gif  o man ji kaip tik ypac patiko. Kiek laiko laikei?

Oj, ivairiai as laikau, kaip iseina. Nuo 10 minuciu iki valandos jei laiko yra. Bet bendros tendencijos nuo to nekinta man kazkaip blush2.gif
Man po tos medaus kaukes pamenu plaukai budavo kaip per lietu pavaiksciojus - tokie siurkstus, slapiai susipute.
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 08, 13:47)
na as jau baigineju plauku balzama-kauke is belkosmex su svogunais ir varnalesom. Hm, patiko man  biggrin.gif pirmas balzamas(kauke) kuris (kuri) visiskai neriebalina plauku, net i galvos oda galiu imasazuoti. Isplovus is galvos ta balzama galva skaniai kvepia (bet trumpai  verysad.gif  ), o plaukai buna minkstuciai svelnuciai,labiau blizga, ir nesuplempa  biggrin.gif
user posted image

Man ji riebino plaukus, netgi labai smarkiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 05 19, 19:33)
Man ji riebino plaukus, netgi labai smarkiai rolleyes.gif

biggrin.gif man tai tikrai ne, net ant saknu daug jos dedu biggrin.gif o tavo plaukai kokie? nes mano tokie riebalai...
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 19, 20:49)
biggrin.gif  man tai tikrai ne, net ant saknu daug jos dedu  biggrin.gif  o tavo plaukai kokie? nes mano tokie riebalai...

o kur jos pirkti buna?
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 19, 18:24)
Niu dabar susimaišiau ar su avokadu, ar alijošium, nes anksčiau rašei apie avokadinę  g.gif  Griebsiu ir aš kai sužinosiu kuri  tongue.gif


oi, atsiprasau, supainiojau doh.gif turejau omenyje su avokadais lotuliukas.gif
Atsakyti
atsiliepimai apie kauke Domasnije recepty visiems plauku tipams alaviju ir dar kazkuom doh.gif riebina plaukus, nepatinka ji man schmoll.gif schmoll.gif
user posted image
Atsakyti