Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Malena @ 2008 03 11, 01:04)
Ok,pranesiu,aciu tau uz rekomendacijas 4u.gif
Man Helianthis is pirmo ispudzio primena Wella Vivality,kur dar pries puse metu rasdavau IKI uz 5-6lt thumbup.gif Pasiilgau tos kaukytes verysad.gif

ir as jos nerandu verysad.gif man vivality sampunai su kondicionieriais labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 03 11, 12:59)
ir as jos nerandu verysad.gif man vivality sampunai su kondicionieriais labai patiko


Jei nerandi,tai blogai ieskai,nes Drogose tikrai yra tongue.gif
Atsakyti
gal kas nors bande elvital plauku kauke geltonoj dezuteje? smile.gif nes noriu pirkti ir noreciau zinoti,ar verta smile.gif

ar vis delto Faberlic kauke geresne?
Atsakyti
siandien pabandziau fructis kauke dazytiems plaukams 1 min, tai patiko thumbup.gif svelnus ir glotnus plaukai bei labai blizga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(olga_klp @ 2008 03 11, 16:57)
gal kas nors bande elvital plauku kauke geltonoj dezuteje? smile.gif nes noriu pirkti ir noreciau zinoti,ar verta smile.gif

ar vis delto Faberlic kauke geresne?

Turejau ta "Elvital" kauke ir visai patiko bigsmile.gif Dar labai giriamos kaukes raudonoje pakuoteje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 03 11, 20:41)
siandien pabandziau fructis kauke dazytiems plaukams 1 min, tai patiko  thumbup.gif svelnus ir glotnus plaukai  bei labai blizga  wub.gif

As vieka karta bandziau fructis pazeistiems plaukams 1 min., tai dar nelabai ir supratau to poveikio, gal po keliu kartu aiskiau bus g.gif
O gal yra bandziusiu abi fructis kaukytes ir gali jas palyginti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau Biotreitement baltą kaukę. Ka-kokią labai atstatančią. Tai tikrai plaukai labai slidūs, tik kvapas pobaisis doh.gif: Saldus toks... Nu kaip faringocepto vaisto... O tų vaistukų nuo gerklės skausmo pakęst negaliu doh.gif:
Atsakyti
O kaip del aliejuku ar naudojate po galvos plovimo ir koks yra geriausias? As naudojau (dabar jau baigusi ir noriu naujo) kazkoki melyna, burbule. Skirtas plauku galiukams. Tai jis man labai labai patiko. Plaukai buvo tokio svelnumo ir sveiki labai atrode. Tai jo uztekau virs 1 metu.

Gal jus turite koki megstama???
Atsakyti
Sunku pasakyt, kai vienoms tinka ta kaukė, kitoms - visai kita. Juk mūsų plaukas skirtingas, oda kitaip reaguoja į vieną ar kitą kaukę ax.gif Kai pagalvoji, reikėtų turėt kelis mėginėlius ir išbandyt, kad atsirinktum pačią pačiausią bigsmile.gif

more more, kai išbandysiu, tada ir suzinosiu, ar tikrai verta vardo wink.gif

Papildyta:
QUOTE(Irma77 @ 2008 03 12, 10:09)
O kaip del aliejuku ar naudojate po galvos plovimo ir koks yra geriausias?

Apie tai yra atskira tema wink.gif
Atsakyti
Aciu einu dairytis ten.
Atsakyti
na aš dabar naudoju everline kaukę Chill_in.. tikrai nereali thumbup.gif jau baigiu išnaudot, sakiau šįkart pirksiu milkshake.. o gal net tą pačią kur dabar turiu.. ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2008 03 12, 15:44)
na aš dabar naudoju everline kaukę Chill_in.. tikrai nereali thumbup.gif  jau baigiu išnaudot, sakiau šįkart pirksiu milkshake.. o gal net tą pačią kur dabar turiu.. ax.gif
user posted image


Vilioja mane Chill_in kaukytes,jau pora kartu norejau nusipirkt,bet pasirinkdavau kita..
Gal bandei sios firmos sampunus? bigsmile.gif
Atsakyti