Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Malena @ 2008 05 16, 15:54)
Sita kauke anksciau buvo Sm giriama,as ja turejau tik viena karta,nes poveikis tik iki kito plovimo-pavirsutinis..


tai as ir bandziau, kad giriama SM buvo. Taip mazesne tikimybe, kad prasausi. Na, kadangi mano reikalavimus atitinka ir vienkartinio poveikio priemones, tai man ji tinka:)
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 16, 13:28)
Ka tik isbandziau Drogo beauty formula plauku vaska su avokadu. Na, tikrai patiko thumbup.gif  Itraukiama i mano favouritu sarasa. Plaukai minksti, svelnus, paklusnus, apsunkinti bigsmile.gif

bandziau ir su avokadu, bet jau su medumi tai kazkas nerealaus. bigsmile.gif wub.gif Suglotnino mano pasiputelius, labai skaniai kvepia, labai blizga, svelnus ir purus plaukai paliko po sios kaukes. wub.gif wub.gif wub.gif Pirksiu tikrai dar ne viena karta, kol poveikio nebejausiu. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 05 16, 17:54)
bandziau ir su avokadu, bet jau su medumi tai kazkas nerealaus. bigsmile.gif  wub.gif Suglotnino mano pasiputelius, labai skaniai kvepia, labai blizga, svelnus ir purus plaukai paliko po sios kaukes. wub.gif  wub.gif  wub.gif Pirksiu tikrai dar ne viena karta, kol poveikio nebejausiu. lotuliukas.gif


na, kad jau tiek pagyru, tai teks bandyti ir su medumi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 05 16, 16:54)
bandziau ir su avokadu, bet jau su medumi tai kazkas nerealaus. bigsmile.gif  wub.gif Suglotnino mano pasiputelius, labai skaniai kvepia, labai blizga, svelnus ir purus plaukai paliko po sios kaukes. wub.gif  wub.gif  wub.gif Pirksiu tikrai dar ne viena karta, kol poveikio nebejausiu. lotuliukas.gif

Kas cia per vaskas? Galima gal nuotraukyte, ar placiau, kokia firma blush2.gif
Atsakyti
user posted imageStai apie si vaska kalbu. 4u.gif
stai cia yra sios firmos puslapis. Ir kaip zinia sia kosmetika pagaliau gamina ne lenkai. doh.gif
Atsakyti
gal kasnors parekomenduotu kauke gera riebiems plaukams? ir dar pleiskanuotiems sad.gif
Atsakyti
o as nusipirkau brazilisku riesutu, drekinamoji kauke is TBS. tik jos esme ta, kad reikia tepti pries plovima ir laikyti 20 min maziausiai. po to itrinti sampuna ir jei reikia galima kondicioneriaus. bet dar nebandziau ax.gif nezinau ar ilgai istversiu, ja benaudodama, nes tokios ilgos grozio proceduros visai ne man, per didele tingine esu blush2.gif
http://www.thebodysh...tId=prod3840005
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 05 16, 22:42)
user posted imageStai apie si vaska kalbu. 4u.gif
stai cia yra sios firmos puslapis. Ir kaip zinia sia kosmetika pagaliau gamina ne lenkai. doh.gif



as turiu ta pirmutini is kaires,tai man nera stebuklingas,bet reikes ta su medumi ismeginti bigsmile.gif
Atsakyti
kad jau taip giriat, as irgi isbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2008 04 27, 15:56)
šiandien išbandžiau šią kaukę:

user posted image

plaukams labai tiko ir kaip lengvai išsišukavo. Bet turėjau tik mėginuką sad.gif

įsigijau ir aš šitą prieš savaitę. jau du kartus naudojau ir pasirodė visai nebloga.
plaukus pašvelnino, suglotnino, pažvilgino ir kas svarbiausia - neišpūtė.
man tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 05 16, 23:42)
user posted imageStai apie si vaska kalbu. 4u.gif
stai cia yra sios firmos puslapis. Ir kaip zinia sia kosmetika pagaliau gamina ne lenkai. doh.gif


o koks tos su medumi kaukes kvapas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 19 gegužės 2008 - 10:07
QUOTE(GūGa @ 2008 05 08, 14:47)
na as jau baigineju plauku balzama-kauke is belkosmex su svogunais ir varnalesom. Hm, patiko man  biggrin.gif pirmas balzamas(kauke) kuris (kuri) visiskai neriebalina plauku, net i galvos oda galiu imasazuoti. Isplovus is galvos ta balzama galva skaniai kvepia (bet trumpai  verysad.gif  ), o plaukai buna minkstuciai svelnuciai,labiau blizga, ir nesuplempa  biggrin.gif
user posted image



Griebiau šį kartą šią - tapau kaukių manijake doh.gif lotuliukas.gif
Man tai tikrai patinka rusų kosmetika - "natur produkt" kaip sakant lotuliukas.gif
Atsakyti