Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Apvalute @ 2008 05 15, 14:50)
ir ji taip smirda..? ir visur ieskau kaukes (maska), bet visur matau tik balzama tokiame indelyje. Cia kalbame apie ta pacia?

Man tai kvepia lotuliukas.gif Net nezinau kaip ten parašyta ar kaukė ar balzamas, reikes pažiūrėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 15, 17:17)
Man tai kvepia  lotuliukas.gif  Net nezinau kaip ten parašyta ar kaukė ar balzamas, reikes pažiūrėt  4u.gif


labai buciau dekinga:)
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 15, 15:19)
Nea, pažiūrėjau, vis tik iš sekreti prirody  4u.gif

Tai cia turetu buti Belkosmex, serija sekrety prirody. Kiek ziurejau ju puslapyje, tai is sitos serijos yra tik sampunai ir balzamai, kaukes nemaciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 15, 15:50)
ir ji taip smirda..? ir visur ieskau kaukes (maska), bet visur matau tik balzama tokiame indelyje. Cia kalbame apie ta pacia?

user posted image
valdone, gal sita? as tai ja 2 kart jau perku, man tai labai patinka thumbup.gif nors parasyta balzamas, bet naudoju kaip kauke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalaila_Vln: 15 gegužės 2008 - 18:47
QUOTE(Winnie @ 2008 05 15, 19:17)
Tai cia turetu buti Belkosmex, serija sekrety prirody. Kiek ziurejau ju puslapyje, tai is sitos serijos yra tik sampunai ir balzamai, kaukes nemaciau  g.gif


Kur perkate tą gėrį, Mergaitės? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 05 15, 20:46)
user posted image
valdone, gal sita? as tai ja 2 kart jau perku, man tai labai patinka thumbup.gif nors parasyta balzamas, bet naudoju kaip kauke


o kaip jums tas Londa sampunas..? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 05 15, 18:46)
user posted image
valdone, gal sita? as tai ja 2 kart jau perku, man tai labai patinka thumbup.gif nors parasyta balzamas, bet naudoju kaip kauke

Taip šita thumbup.gif Jo čia balzamas, bet poveikiu manau nesiskiria nuo kaukės thumbup.gif . Hottea aš perku eurokos.
Atsakyti
QUOTE(Winnie @ 2008 05 15, 18:17)
Tai cia turetu buti Belkosmex, serija sekrety prirody. Kiek ziurejau ju puslapyje, tai is sitos serijos yra tik sampunai ir balzamai, kaukes nemaciau  g.gif


Reikes nusipirkti kai baigsiu savo REVLON kauke - balzama.
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 16, 10:10)
Taip šita  thumbup.gif  Jo čia balzamas, bet poveikiu manau nesiskiria nuo kaukės  thumbup.gif . Hottea aš perku eurokos.


na, tai puiku tada. Artimiausia pirkini jau zinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 15, 23:37)
o kaip jums tas Londa sampunas..? blush2.gif

pabaigineju loreal, tai dar jo nebandziau
Atsakyti
Ka tik isbandziau Drogo beauty formula plauku vaska su avokadu. Na, tikrai patiko thumbup.gif Itraukiama i mano favouritu sarasa. Plaukai minksti, svelnus, paklusnus, apsunkinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 16, 13:28)
Ka tik isbandziau Drogo beauty formula plauku vaska su avokadu. Na, tikrai patiko thumbup.gif  Itraukiama i mano favouritu sarasa. Plaukai minksti, svelnus, paklusnus, apsunkinti bigsmile.gif


Sita kauke anksciau buvo Sm giriama,as ja turejau tik viena karta,nes poveikis tik iki kito plovimo-pavirsutinis..
Atsakyti