Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(jauniute @ 2008 05 11, 20:46)
tai cia nuo kaukes man atrodo priklauso, pvz euro vaistinej yra kauke skirta naudoti kiekviena diena, speciali tokia:)


ir dar nuo plauku priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 11, 16:40)
O as siandiena nusipirkau REVIVOR GOLD balzamas kauke parasyta. Ziuresiu kaip patiks.


Lauksiu atsiliepimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 05 11, 20:46)
tai cia nuo kaukes man atrodo priklauso, pvz euro vaistinej yra kauke skirta naudoti kiekviena diena, speciali tokia:)


o man visos kaukes tinkamos naudojimui:) manau, kad dazno naudijimo kaukes tik reklaminis triukas. Kitu atveju as be plauku vaiksciociau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 12, 00:48)
o man visos kaukes tinkamos naudojimui:) manau, kad dazno naudijimo kaukes tik reklaminis triukas. Kitu atveju as be plauku vaiksciociau biggrin.gif


esu linkus pritart g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2008 05 11, 22:06)
Lauksiu atsiliepimu  bigsmile.gif


Na va jau ir isbandziau, laikiau kol po dusu nusiprausiau ryte. Ir rezultatas plaukai svelnesni, minkstesni. O geriausiai tai del spalvos. Bendradarbe klausia ar daziau??? bigsmile.gif Pasirodo dazytu plauku spalva paryskino, atgaivino. Tai nuomone tokia kad is 10 balu 10 duodu. thumbup.gif Dabar dar tik reikia ivertinti riebalavimosi pasekmes, kaip greit reikes plauti (siaip plaunu plaukus kas 2 dienos).
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2008 05 11, 11:02)
prieš plovimą?
aš po visada dedu. juk poveikis ilgiau išlieka, nenuplovus šampūnu mastau.gif
nebent tu aliejaus, majonezo ir visokias panašias turėjai omeny  g.gif


oj, pati susimaisiau ax.gif norejau pasakyti- po plovimo, o parasiau- pries cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 05 03, 13:37)
http://www.joanna.pl/
naudoju kaukes , pazeistiems dazytiems plaukams, eurokose dabar 7.95lt. su medum ir proteinais. Super kauke, tokios recepturos kitos firmos kaukes apie 42 lt.


Joanna lenkų firma? Nesupratau nieko jų psl g.gif
Atsakyti
O as maciau Joanna tik su medumi ir citrina. Cia ne ta pati kauke? g.gif su proteinais nemaciau...
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 15, 10:30)
O as maciau Joanna tik su medumi ir citrina. Cia ne ta pati kauke? g.gif  su proteinais nemaciau...

Turiu šitą su medumi, visai nieko g.gif . Labiausiai iš rusiškų bandytų patiko su ožkos pienu, nepamenu pavadinimo ar is sekreti prirodi ar dar kažkaip vadinas, bet vienu žodžiu puiki, brangiom kaukėm nepasiekdavau tokio efekto: plaukai minkšti, blizga, nesivelia ir t.t. galiu vardint ir vardint... Atradau savąją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 15, 14:42)
Turiu šitą su medumi, visai nieko  g.gif . Labiausiai iš rusiškų bandytų patiko su ožkos pienu, nepamenu pavadinimo ar is sekreti prirodi ar dar kažkaip vadinas, bet vienu žodžiu puiki, brangiom kaukėm nepasiekdavau tokio efekto: plaukai minkšti, blizga, nesivelia ir t.t. galiu vardint ir vardint... Atradau savąją  4u.gif


Gal "biolita" "koze moloko"? bigsmile.gif
Nes ją neseniai nusipirkau - 8 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 15, 13:19)
Gal "biolita" "koze moloko"? bigsmile.gif
Nes ją neseniai nusipirkau - 8 Lt 4u.gif

Nea, pažiūrėjau, vis tik iš sekreti prirody 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 15, 16:19)
Nea, pažiūrėjau, vis tik iš sekreti prirody  4u.gif


ir ji taip smirda..? ir visur ieskau kaukes (maska), bet visur matau tik balzama tokiame indelyje. Cia kalbame apie ta pacia?
Atsakyti