Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 20:58)
Laikiau kol issiviriau kavos,papusryciavau neskubedama lovoj su zurnalu.Tai apie 40min.Maniskiai ploni,bet ju labai daug.Tamsiai dazyti.
Nesakau kad visai nepatiko..na kokie 6-7 balai 10 baleje sistemoje smile.gif


o ko truko? maniskiai labai stori, kieti ir ju daug. Tai man ji 9.5 balu is 10 biggrin.gif noretusi tik kad labiau apsunkintu. Londa geltona kauke labiau patiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 10, 20:01)
o ko truko? maniskiai labai stori, kieti ir ju daug. Tai man ji 9.5 balu is 10 biggrin.gif  noretusi tik kad labiau apsunkintu. Londa geltona kauke labiau patiko? bigsmile.gif


Manau mano reikalavimai kaukei daug didesni,pati rasei kad tau kaukes poveikis tik iki kito plovimo jauciasi,o as turiu laiko kauke uzsidet tik savaitgaliais,tai man reikia ilgalaikio poveikio.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 21:03)
Manau mano reikalavimai kaukei daug didesni,pati rasei kad tau kaukes poveikis tik iki kito plovimo jauciasi,o as turiu laiko kauke uzsidet tik savaitgaliais,tai man reikia ilgalaikio poveikio.


tai as irgi dedu kauke tik savaitgaliais, kai plaunu galva, bet kiek suprantu Tu dazniau uz mane plauni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 10, 20:05)
tai as irgi dedu kauke tik savaitgaliais, kai plaunu galva, bet kiek suprantu Tu dazniau uz mane plauni biggrin.gif


Kasdien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 21:06)


o kasdien ar kas antra d. kaukes deti negalima? bigsmile.gif manau, kad kauke stipresne uz balzama, bet tik tiek. As pvz. balzamu jau visai neperku ir nenaudoju.Kaukes valdo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sung @ 2008 05 07, 08:38)
Nuskambes gal keistai ar juokongai,bet as pries plauku plovima,juos istepu majonezu.Nustojo slinkti ir luzineti galiukai,kaip pasiskaiciau,suzinojau,kad esme jog toj sudeti daug lecitino.Per du kartus issiplauna.Pabandykit,nepakenks mirksiukas.gif

Tikrai taip. Visos kirpejos rekomenduoja majoneza- naminemis salygomis viena is geriausiu kaukiu, bet nepatinka man apsimajonezinusiai sedet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2008 05 11, 07:31)
Tikrai taip. Visos kirpejos rekomenduoja majoneza- naminemis salygomis viena is geriausiu kaukiu, bet nepatinka man apsimajonezinusiai sedet lotuliukas.gif
o man nuo majonezo kaukės dvi savaites kūną niežtėjo, kažkokia alergija matyt pasireiškė. tai daugiau nebandžiau ir nebandysiu, kad ir kokia veiksminga būtų.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 10, 20:09)
o kasdien ar kas antra d. kaukes deti negalima? bigsmile.gif  manau, kad kauke stipresne uz balzama, bet tik tiek. As pvz. balzamu jau visai neperku ir nenaudoju.Kaukes valdo bigsmile.gif


Kai cia kazkada buvau parasiusi, kad kaukes naudoju beveik pries kiekviena plovima (galva plaunu 2-3 kartus per savaite), tai buvau isvadinta visokiais zodziais...nors man atrodo, jeigu yra poreikis, tai kodel gi negalima naudoti. mano pvz plaukai labai sausi ir veliasi, tai be kaukes ar balzamo ju tiesiog neissukuociau...
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2008 05 11, 09:31)
Kai cia kazkada buvau parasiusi, kad kaukes naudoju beveik pries kiekviena plovima (galva plaunu 2-3 kartus per savaite)
prieš plovimą?
aš po visada dedu. juk poveikis ilgiau išlieka, nenuplovus šampūnu mastau.gif
nebent tu aliejaus, majonezo ir visokias panašias turėjai omeny g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2008 05 11, 11:31)
Kai cia kazkada buvau parasiusi, kad kaukes naudoju beveik pries kiekviena plovima (galva plaunu 2-3 kartus per savaite), tai buvau isvadinta visokiais zodziais...nors man atrodo, jeigu yra poreikis, tai kodel gi negalima naudoti. mano pvz plaukai labai sausi ir veliasi, tai be kaukes ar balzamo ju tiesiog neissukuociau...

drinks_cheers.gif

QUOTE(Supergirl @ 2008 05 11, 12:02)
prieš plovimą?
aš po visada dedu. juk poveikis ilgiau išlieka, nenuplovus šampūnu mastau.gif
nebent tu aliejaus, majonezo ir visokias panašias turėjai omeny  g.gif


dar buna ir kaukiu pries plovima,weleda turi,bet ten irgi alieju pagrindu daugiausia ax.gif
Atsakyti
O as siandiena nusipirkau REVIVOR GOLD balzamas kauke parasyta. Ziuresiu kaip patiks.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 10, 20:09)
o kasdien ar kas antra d. kaukes deti negalima? bigsmile.gif  manau, kad kauke stipresne uz balzama, bet tik tiek. As pvz. balzamu jau visai neperku ir nenaudoju.Kaukes valdo bigsmile.gif



tai cia nuo kaukes man atrodo priklauso, pvz euro vaistinej yra kauke skirta naudoti kiekviena diena, speciali tokia:)
Atsakyti