Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(GūGa @ 2008 05 08, 14:47)
na as jau baigineju plauku balzama-kauke is belkosmex su svogunais ir varnalesom. Hm, patiko man  biggrin.gif pirmas balzamas(kauke) kuris (kuri) visiskai neriebalina plauku, net i galvos oda galiu imasazuoti. Isplovus is galvos ta balzama galva skaniai kvepia (bet trumpai  verysad.gif  ), o plaukai buna minkstuciai svelnuciai,labiau blizga, ir nesuplempa  biggrin.gif
user posted image

labutis,ar gerai supratau,sia kauke galima rast eurokos parduotuvej? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2008 05 07, 01:37)
Mano mama nusipirko-tai tas pats, jau toks riebus sis aliejukas ir sunkiai nuplaunamas drinks_cheers.gif Kalbame,kad nuo jo dar daugiau plauku gali iskristi. doh.gif
Papildyta:
Mano plaukams labai patiko rusu firmos ZOLOTOJ SOLK kauke skatinanti augima. wub.gif Is Eurokos.Plaukai atsigauna, zvilga ir svarbiausia neapsunkina ju. thumbup.gif Kainos nepamenu. blush2.gif



as taip pat naudoju zalatoj solk thumbup.gif kaina apie 7-6lt thumbup.gif eurokoj buna
Atsakyti
O as isbandziau Ruskojo pole bio drekinamaja kaukyte su kefyru.Savo kvapu ir poveikiu labai primine Milk Shake pieno kauke,tik kaina labai skiriasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 09:56)
O as isbandziau Ruskojo pole bio drekinamaja kaukyte su kefyru.Savo kvapu ir poveikiu labai primine Milk Shake pieno kauke,tik kaina labai skiriasi rolleyes.gif

Kur yra pirkti šio stebuklėlio? 4u.gif
Atsakyti
sveikos:) zinote pabandziau plauku galiukus patepti pakaitintu alyvuogiu aliejumi, palaikiau pusantros val. ir isskalavau, rezultatas tikrai puikus! patarciau pabangyti smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 05 10, 12:23)
Kur yra pirkti šio stebuklėlio?  4u.gif


Pirkau Koslinoj net uz 4.50lt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 11:56)
O as isbandziau Ruskojo pole bio drekinamaja kaukyte su kefyru.Savo kvapu ir poveikiu labai primine Milk Shake pieno kauke,tik kaina labai skiriasi rolleyes.gif


As ja kazkur 2 metai kaip atradus. Labai gera. Yra dar su svogūnais (mano plaukams labiausiai tinka) ir dar su kazkuo, nepamenu ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelinka: 10 gegužės 2008 - 11:47
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 11:56)
O as isbandziau Ruskojo pole bio drekinamaja kaukyte su kefyru.Savo kvapu ir poveikiu labai primine Milk Shake pieno kauke,tik kaina labai skiriasi rolleyes.gif


dziaugiuosi, kad patiko:)
Atsakyti
QUOTE(Lelinka @ 2008 05 10, 12:47)
As ja kazkur 2 metai kaip atradus. Labai gera. Yra dar su svogūnais (mano plaukams labiausiai tinka) ir dar su kazkuo, nepamenu ax.gif .


O kokia funkcija ta su svogunais atlieka?

QUOTE(Apvalute @ 2008 05 10, 12:57)
dziaugiuosi, kad patiko:)


Tai kad nelabai patiko,antra kart nepirksiu.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 15:17)
O kokia funkcija ta su svogunais atlieka?
Tai kad nelabai patiko,antra kart nepirksiu.


jei su kefyru nepatiko, tai vargu bau ar su svogunais patiks. Rusiskai parasyta atstatanti, o lt isversta skatina plauku augima, neleidzia atsirasti pleiskanoms, suteikia silkini blizgesi. Del plauku augimo nezinau, mano ir taip auga, ir del pleiskanu nezinau, o plaukai isties glotnus ir blizga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 05 10, 15:17)
O kokia funkcija ta su svogunais atlieka?
Tai kad nelabai patiko,antra kart nepirksiu.


keista,kad nepatiko g.gif Kokie Tavo plaukai? Kiek laiko laikei? as laikiau 30 min., tai laaabai patiko wub.gif ir labai skaniai kvepejo po to plaukai
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 10, 19:48)
keista,kad nepatiko g.gif  Kokie Tavo plaukai? Kiek laiko laikei? as laikiau 30 min., tai laaabai patiko wub.gif  ir labai skaniai kvepejo po to plaukai


Laikiau kol issiviriau kavos,papusryciavau neskubedama lovoj su zurnalu.Tai apie 40min.Maniskiai ploni,bet ju labai daug.Tamsiai dazyti.
Nesakau kad visai nepatiko..na kokie 6-7 balai 10 baleje sistemoje smile.gif
Atsakyti