Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(kristukass @ 2008 05 07, 02:03)
Noriu paklausti apie plauku kauke tokiu pavadinimu-TREATMENT WASK SU AVOKADO ALIEJUMI.Tikiuosi teisingai parasiau. rolleyes.gif Ji yra droge.Siuo metu jai akcija.Kaina jai neklystu 8 lt.Tubeleje.Kazkada kazkuri mamaite man ja siule nusipirkt del plauku pasiputimo.Atseit ji juos sutramdo, bet ilga laika, kad ir kaip intensyviai ieskojau, bet neradau, o snd.vat ziuriu ne tik kad yra bet dar ir akcija. smile.gif Laukiu atsiliepimu apie sia priemone.Gal tikrai atsiras merginu, kurioms ji patiko. blush2.gif

Turejau sia, nebloga, bet man labiau patiko su medumi tos pacios serijos. Bet jei nori kad glotnintu, tai su avokadu labiau turetu patikti. Pabandyk, nes kiekvienai skirtingai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(claraave @ 2008 05 04, 21:11)
Gal kuri esat bandzius natural vital kaukyciu?idomi nuomone apie jas  4u.gif

Turiu ir naudoju kaukę skatinančią plaukų augimą(nuo slinkimo) mėlyna bonkutė, tai labai patinka wub.gif . Ji ne tik plaukų šaknims gerai, bet ir patys plaukai labai švelnūs, glotni lieka. Kitų nesu bandžiusi, bet kiek teko girdėti, tai iš Natur Vital ši kaukė labiausiai giriama.
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 05 07, 10:27)
Turejau sia, nebloga, bet man labiau patiko su medumi tos pacios serijos. Bet jei nori kad glotnintu, tai su avokadu labiau turetu patikti. Pabandyk, nes kiekvienai skirtingai  mirksiukas.gif


merginos - jus jau visai doh.gif dabar ir sita noriu isbandyti lotuliukas.gif bet gerai, kad dar pigi.
Vakar isbandziau rusiska su kefyru (ruskaje polie) -laabai patiko. Ypac kvapas wub.gif PLaukuciai minksti, glotnus, svelnus.Ji tinka visu tipu plaukams. Va tokia:user posted image
Dekui mamai, ja rekomendavusia.
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 05 07, 03:03)
Noriu paklausti apie plauku kauke tokiu pavadinimu-TREATMENT WASK SU AVOKADO ALIEJUMI.Tikiuosi teisingai parasiau. rolleyes.gif Ji yra droge.Siuo metu jai akcija.Kaina jai neklystu 8 lt.Tubeleje.Kazkada kazkuri mamaite man ja siule nusipirkt del plauku pasiputimo.Atseit ji juos sutramdo, bet ilga laika, kad ir kaip intensyviai ieskojau, bet neradau, o snd.vat ziuriu ne tik kad yra bet dar ir akcija. smile.gif Laukiu atsiliepimu apie sia priemone.Gal tikrai atsiras merginu, kurioms ji patiko. blush2.gif


bandziau su avokadu (patiko)ir su chna (irgi patiko)... biggrin.gif chna kvapas man mielesnis blush2.gif

sian isbandziau sante firmos kauke su mangu...sedziu slapiais plaukais,tai rezultatai tik veliau bus.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 05 07, 09:32)
Turejau sia, nebloga, bet man labiau patiko su medumi tos pacios serijos. Bet jei nori kad glotnintu, tai su avokadu labiau turetu patikti. Pabandyk, nes kiekvienai skirtingai  mirksiukas.gif
Papildyta:

Turiu ir naudoju kaukę skatinančią plaukų augimą(nuo slinkimo) mėlyna bonkutė, tai labai patinka  wub.gif . Ji ne tik plaukų šaknims gerai, bet ir patys plaukai labai švelnūs, glotni lieka. Kitų nesu bandžiusi, bet kiek teko girdėti, tai iš Natur Vital ši kaukė labiausiai giriama.



o plaukuciu jinai neriebina?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 05 07, 12:58)
o plaukuciu jinai neriebina?smile.gif

Man neriebina mirksiukas.gif
Atsakyti
mano plaukai siaip normalus bet dabar juos labai issausinus, tai pirkau TB kauke su braziliskais riesutais. kai ja laikliau 15min. tai nieko ipatingo nepastebejau, bet kai palaikiau kelias valandas , o viena kart uzsitepus laikiau pora valandu is kuriu 15 min. pirtyje sedejau- tai efektas labai geras , iskart plaukai tapo tokie glotnesni gyvesni nu fainuliai vienzo. cia isvis geras patarimas visas kaukes ir balzamus palaikyti ilgiau
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 05 08, 11:41)
cia isvis geras patarimas visas kaukes ir balzamus palaikyti ilgiau

Aš nuolat taip darau, nes efektas tikrai geresnis ir tai matosi "ant" plaukų , tik aišku, ir laikant nereikia persistengti, nes po to greičiau riebaluojasi plaukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 05 08, 11:41)
mano plaukai siaip normalus bet dabar juos labai issausinus, tai pirkau TB kauke su braziliskais riesutais. kai ja laikliau 15min. tai nieko ipatingo nepastebejau, bet kai palaikiau kelias valandas , o viena kart uzsitepus laikiau pora valandu is kuriu 15 min. pirtyje sedejau- tai efektas labai geras , iskart plaukai  tapo tokie glotnesni gyvesni nu fainuliai vienzo. cia isvis geras patarimas visas kaukes ir balzamus palaikyti ilgiau


as laikau irgi kuo ilgiau. Tik pas mane tas ilgai buna 30 min. kol guliu vonioje doh.gif
Atsakyti
Aš naudoju plaukų kaukę "milmil",su kokosų aliejumi ar kažkaip panašiai blush2.gif Man ji tai tikrai labai padeda,net po pirmo bandymo galiukai nebebuvo tokie išsišakoję,plaukai labai lengvai šukuojasi ir atrodo daug sveikesni. Kaukės kaina tikrai labai nedidelė, 500 ml kaukės kainuoja apie 8 lt "eurokose",o aš dar buvau pirkusi su akcija,tai dar pigiau mokėjau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliu``tave: 08 gegužės 2008 - 12:17
na as jau baigineju plauku balzama-kauke is belkosmex su svogunais ir varnalesom. Hm, patiko man biggrin.gif pirmas balzamas(kauke) kuris (kuri) visiskai neriebalina plauku, net i galvos oda galiu imasazuoti. Isplovus is galvos ta balzama galva skaniai kvepia (bet trumpai verysad.gif ), o plaukai buna minkstuciai svelnuciai,labiau blizga, ir nesuplempa biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GūGa: 08 gegužės 2008 - 12:51
Žiūriu, kad reikės atidžiau išnagrynėti "eurokoso" prekes - tokių gerulių Mergaitės randat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 08, 13:47)
na as jau baigineju plauku balzama-kauke is belkosmex su svogunais ir varnalesom. Hm, patiko man  biggrin.gif pirmas balzamas(kauke) kuris (kuri) visiskai neriebalina plauku, net i galvos oda galiu imasazuoti. Isplovus is galvos ta balzama galva skaniai kvepia (bet trumpai  verysad.gif  ), o plaukai buna minkstuciai svelnuciai,labiau blizga, ir nesuplempa  biggrin.gif
user posted image


Tikrai?
man reikia neriebinancios kokios priemones, eisiu pirkti, aciu mirksiukas.gif
Atsakyti