Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(claraave @ 2008 05 04, 21:11)
Gal kuri esat bandzius natural vital kaukyciu?idomi nuomone apie jas  4u.gif



as bandziau, turejau purinamaja, bet kazkaip man nelabai patiko, plaukus papurindavo, bet tokie nesmagus jie man budavo po to, kazkokie sausoki tokie, man siaip sau zodziu:)
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 05 04, 16:35)
aš tiesiog supyliau į indą su šviežiai spaustomis citrinų sultimis ir sumaišiau wink.gif
O plaukus perploviau 2 ar tris kartus.
Pas mane irgi tas žibalas nemažai prastovėjo nenaudojamas - labai jau nepatraukliai atrodė ir baidė ta grėsmė nenuplauti. Bet viskas beigėsi geriau, nei maniau  drinks_cheers.gif


Tai va ir man nesinori vaiksciot pasiriebalavusiais plaukais, juolab kad ir taip jie linke siaubingai riebaluotis doh.gif smile.gif Reikes kada vasara situo dalyku uzsiimt hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 04, 23:32)
koks sios kaukes gamintojas ir pavadinimas? bigsmile.gif


Mama isverte dabar is rusu k, tai ne kauke, bet balzamas skalavimui blush2.gif Bet vis tiek, tai va, jei gerai su rusu kalba sekasi, tai ieskok tokio dalyko kaip ,,Gamtos paslaptys'' - balzamas skalavimui su ozkos pienu, va taip va:)
Siaip ji virs 5lt kainuoja, o as per akcija nusipirkau smile.gif Ir naudojau kartu su rusisku sampunu, labai pasitaise plaukai thumbup.gif Dabar naudoju su bet kokiu sampunu, o sita balzama palaikau kelias min ir perplaunu smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 05 05, 18:57)
as bandziau, turejau purinamaja, bet kazkaip man nelabai patiko, plaukus papurindavo, bet tokie nesmagus jie man budavo po to, kazkokie sausoki tokie, man siaip sau zodziu:)

4u.gif
Atsakyti
Turejau as alieju plaukams rusiska Lietuviskai lyg ir "mociutes agavos? receptai". Bet kai po jo reikejo 3 kartu plaukus perplauti tai ir fantazija atsoko toliau naudoti. Tai po puses metu (vis galvojau dar kada uzideti) ismeciau spam.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 04 27, 19:31)
kazkokie panasus droge sampunai yra gal  biggrin.gif



QUOTE(Viktuteee @ 2008 04 27, 21:10)
Kiek pamenu, šitų piemonių mačiau "Eurokos"  4u.gif



QUOTE(jauniute @ 2008 04 27, 21:48)
as dar maciau megos rimi sita kaukyte:)



QUOTE(Tiffany @ 2008 04 28, 10:10)
maciau hyper rimi


o tai dėkui, mergaitės bigsmile.gif bandysiu ieškoti.
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 05, 22:11)
Turejau as alieju plaukams rusiska Lietuviskai lyg ir "mociutes agavos? receptai". Bet kai po jo reikejo 3 kartu plaukus perplauti tai ir fantazija atsoko toliau naudoti. Tai po puses metu (vis galvojau dar kada uzideti) ismeciau spam.gif

tokie dalykai: aliejai, žibalai etc. naudojami itin sausiems plaukams. Pvz. maniškiams - idealiai tinka. O toms, kurios turi normalius ar net riebius plaukus, savaime eišku, reikia kažką kita naudoti. Taigi čia viskas elementaru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 05, 21:11)
Turejau as alieju plaukams rusiska Lietuviskai lyg ir "mociutes agavos? receptai". Bet kai po jo reikejo 3 kartu plaukus perplauti tai ir fantazija atsoko toliau naudoti. Tai po puses metu (vis galvojau dar kada uzideti) ismeciau spam.gif


kam tu perplaudavai plaukus po 3 kartus? na tiek to, man jis thumbup.gif ir nuplauti jo isvis nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 05 06, 14:00)
kam tu perplaudavai plaukus po 3 kartus? na tiek to, man jis thumbup.gif ir nuplauti jo isvis nereikia biggrin.gif

gal ne visiems jis vienodai geras ir labai likdavo koks riebalas ant plauku?
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 05, 22:11)
Turejau as alieju plaukams rusiska Lietuviskai lyg ir "mociutes agavos? receptai". Bet kai po jo reikejo 3 kartu plaukus perplauti tai ir fantazija atsoko toliau naudoti. Tai po puses metu (vis galvojau dar kada uzideti) ismeciau spam.gif

Mano mama nusipirko-tai tas pats, jau toks riebus sis aliejukas ir sunkiai nuplaunamas drinks_cheers.gif Kalbame,kad nuo jo dar daugiau plauku gali iskristi. doh.gif
Papildyta:
Mano plaukams labai patiko rusu firmos ZOLOTOJ SOLK kauke skatinanti augima. wub.gif Is Eurokos.Plaukai atsigauna, zvilga ir svarbiausia neapsunkina ju. thumbup.gif Kainos nepamenu. blush2.gif
Atsakyti
Noriu paklausti apie plauku kauke tokiu pavadinimu-TREATMENT WASK SU AVOKADO ALIEJUMI.Tikiuosi teisingai parasiau. rolleyes.gif Ji yra droge.Siuo metu jai akcija.Kaina jai neklystu 8 lt.Tubeleje.Kazkada kazkuri mamaite man ja siule nusipirkt del plauku pasiputimo.Atseit ji juos sutramdo, bet ilga laika, kad ir kaip intensyviai ieskojau, bet neradau, o snd.vat ziuriu ne tik kad yra bet dar ir akcija. smile.gif Laukiu atsiliepimu apie sia priemone.Gal tikrai atsiras merginu, kurioms ji patiko. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristukass: 07 gegužės 2008 - 01:03
man pati pati paciausia namine kauke: 2saukstai alyvuogiu aliejaus ir vinas trynys trinti i slapiu plauku saknis, apristi poleteleniniu maiseliu ir apristi ranksluosciu po 45min isplauti. SUPER
Atsakyti
Nuskambes gal keistai ar juokongai,bet as pries plauku plovima,juos istepu majonezu.Nustojo slinkti ir luzineti galiukai,kaip pasiskaiciau,suzinojau,kad esme jog toj sudeti daug lecitino.Per du kartus issiplauna.Pabandykit,nepakenks mirksiukas.gif
Atsakyti