Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(mars @ 2008 04 29, 14:41)
Visom rekomenduociau plauku kauke  Gaia, ypac blondinems. Negaliu ja atsidziaugti, ir ne užka jos nepakeisciau, ishkart perku po 2-3 bonkes, nes buna kad ishperka ir ilgai niekur nera. Mano plaukai daug metu jau shviesinti, ir tik pradejus naudoti shia kauke plaukai pradejo atrodyti sveikai, pradejo greiciau augti. Anksciau pirkau kaukes kurios kainavo virš 50 lt, nes visada norejau atauginti ilgus plaukus, bet jokio nepriligsta Gaiai.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

seniai aš ją turėjau, bet niekuom neypatinga ax.gif daugiau nepirkau ir nepirksiu, yra daug geresnių ax.gif
Papildyta:
QUOTE(cavalli @ 2008 04 30, 14:19)
Na va, jau virs menesio naudoju Tigi Peppermint kauke ir man ji patinka wub.gif Plaukai minkstuciai is po jos, svelnus rolleyes.gif  Baigus sita, bandysiu sokoladine ax.gif

pasirašau po kiekvienu žodžiu rolleyes.gif dar galiu pasakyt, kad man nuo jos plaukai labiau blizga ax.gif
o šokoladinė man nepatiko, gerai,kad jos ten lb mažai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 05 02, 19:12)
pasirašau po kiekvienu žodžiu  rolleyes.gif dar galiu pasakyt, kad man nuo jos plaukai labiau blizga ax.gif
o šokoladinė man nepatiko, gerai,kad jos ten lb mažai  ax.gif

Nepatiko unsure.gif Ji tokia kaip gydomoji jau labiau, kaip as suprantu, ar ne? g.gif
Atsakyti
Man patiko NIVEA kauke su granulytem ax.gif O dabartine, kuria jau ilgai naudoju, tai kazkokia rusiska, pirkta droge, iki 10lt kainavo, su ozkos pienu, bet jau tokia nuostabi wub.gif Man buvo isslinke plaukai, labai atsigavo, uztikrintai thumb_yello.gif
Atsakyti
http://www.joanna.pl/
naudoju kaukes , pazeistiems dazytiems plaukams, eurokose dabar 7.95lt. su medum ir proteinais. Super kauke, tokios recepturos kitos firmos kaukes apie 42 lt.
Atsakyti
sveikos. Vakar pabandžiau plaukų šaknis ištrinti ir palaikyti su kosmetiniu žibalu už 10 lt. sumaišytu perpus su cirtinų sultimis, galus plaukų ištepiau su aliejumi alyvuogių ir palaikiusi 15 -20 min. kol kuopiau trobas, išsiplovusi galvą likau maloniai nustebinta: paprastai besipučiantys, sausi, nuvarginti šviesinimų plaukai 'prisiminė" senus studentavimo laikus ir vėl tapo gražūs kaip seniau. super. man patiko nail.gif
Atsakyti
QUOTE(suka @ 2008 05 03, 13:10)
sveikos. Vakar pabandžiau plaukų šaknis ištrinti ir palaikyti su kosmetiniu žibalu už 10 lt. sumaišytu perpus su cirtinų sultimis, galus plaukų ištepiau su aliejumi alyvuogių ir palaikiusi 15 -20 min. kol kuopiau trobas, išsiplovusi galvą likau maloniai nustebinta: paprastai besipučiantys, sausi, nuvarginti šviesinimų plaukai 'prisiminė" senus studentavimo laikus ir vėl tapo gražūs kaip seniau. super. man patiko  nail.gif


As irgi turiu kosmetini zibala, bet man nuo jo labai plaukai riebaluojasi, nelabai issiplauna unsure.gif Girdejau, kad citrina padeda isplaut, bet kaip su ja elgtis? g.gif Ar tik su zibalu sumaisyt ir viskas?
Atsakyti
kokią pasiūlytumėte kaukę - plaukas nušiuręs, reiktų maitinimo, drėkinimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 05 02, 18:17)
Nepatiko unsure.gif Ji tokia kaip gydomoji jau labiau, kaip as suprantu, ar ne? g.gif

nea, nepatiko schmoll.gif joa, ji labai pažeistiems plaukams, bet po jo plaukai atrodė sausi, neblizgėjo ir nebuvo minkšti g.gif kaip pakulos kažkokie unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoklle @ 2008 05 03, 14:29)
As irgi turiu kosmetini zibala, bet man nuo jo labai plaukai riebaluojasi, nelabai issiplauna  unsure.gif Girdejau, kad citrina padeda isplaut, bet kaip su ja elgtis?  g.gif  Ar tik su zibalu sumaisyt ir viskas?

aš tiesiog supyliau į indą su šviežiai spaustomis citrinų sultimis ir sumaišiau wink.gif
O plaukus perploviau 2 ar tris kartus.


Pas mane irgi tas žibalas nemažai prastovėjo nenaudojamas - labai jau nepatraukliai atrodė ir baidė ta grėsmė nenuplauti. Bet viskas beigėsi geriau, nei maniau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kuri esat bandzius natural vital kaukyciu?idomi nuomone apie jas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoklle @ 2008 05 03, 13:32)
Man patiko NIVEA kauke su granulytem ax.gif O dabartine, kuria jau ilgai naudoju, tai kazkokia rusiska, pirkta droge, iki 10lt kainavo, su ozkos pienu, bet jau tokia nuostabi  wub.gif Man buvo isslinke plaukai, labai atsigavo, uztikrintai thumb_yello.gif


koks sios kaukes gamintojas ir pavadinimas? bigsmile.gif
Atsakyti
As kakzkada ir turejau kosmetini zibala. Nusipirkusi buvau uosvienes patarimu. Bet po pirmo naudojimo daugiua taip ir nesiryzau. Man kazko ir kvapas ir dar kazkas nepatiko. (BUVO LABAI SENAI) Tai ir dabar nebepirkciau to zibalo.
Atsakyti