Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(GūGa @ 2008 04 27, 20:16)
o is kur gavai kosmetinio zibalo su mielem  blink.gif noriu ir as  biggrin.gif

vaistinej 4u.gif farmoj berods pirkau ir tai uzsakinejo,nes neturejo jau prekyboj tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2008 04 27, 17:56)
šiandien išbandžiau šią kaukę:

user posted image

plaukams labai tiko ir kaip lengvai išsišukavo. Bet turėjau tik mėginuką sad.gif

Merginos, gal žinot, kur Lietuvoje galima nusipirkti Rolland Living T serijos plaukų priežiūros priemonių? help.gif Mėginuką gavau su kažkokiu lietuvišku katalogu, aišku, jį išmečiau blush-anim-cl.gif vadinasi, turėtų būti LT pirkti?  unsure.gif

Kiek pamenu, šitų piemonių mačiau "Eurokos" 4u.gif
Atsakyti
Dabar naudoju Cutrin profesionalia kauke su mangais. Man patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 04 27, 21:10)
Kiek pamenu, šitų piemonių mačiau "Eurokos"  4u.gif



as dar maciau megos rimi sita kaukyte:)
Atsakyti
QUOTE(node @ 2008 04 27, 16:56)
šiandien išbandžiau šią kaukę:

user posted image

plaukams labai tiko ir kaip lengvai išsišukavo. Bet turėjau tik mėginuką sad.gif

Merginos, gal žinot, kur Lietuvoje galima nusipirkti Rolland Living T serijos plaukų priežiūros priemonių? help.gif Mėginuką gavau su kažkokiu lietuvišku katalogu, aišku, jį išmečiau blush-anim-cl.gif vadinasi, turėtų būti LT pirkti?  unsure.gif


maciau hyper rimi
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2008 04 27, 12:56)
tai va o kas  belieka, jei netikeciau tai pulciau i panika:)


kam tie krastutinumai biggrin.gif
Atsakyti
O gal kuri iš savo patirties galėtų rekomenduoti labai intensyviai drekinamąją kaukytę? g.gif
Mano plaukai garbanoti ir dar šviesinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 28, 10:10)
maciau hyper rimi
Papildyta:
kam tie krastutinumai  biggrin.gif



kuo daugiau gyvenime krastutinumu tuo smagiau gyventi doh.gif
Atsakyti
Visom rekomenduociau plauku kauke Gaia, ypac blondinems. Negaliu ja atsidziaugti, ir ne užka jos nepakeisciau, ishkart perku po 2-3 bonkes, nes buna kad ishperka ir ilgai niekur nera. Mano plaukai daug metu jau shviesinti, ir tik pradejus naudoti shia kauke plaukai pradejo atrodyti sveikai, pradejo greiciau augti. Anksciau pirkau kaukes kurios kainavo virš 50 lt, nes visada norejau atauginti ilgus plaukus, bet jokio nepriligsta Gaiai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Turiu as Gaia, negaliu sakyti, kad bloga, bet man neypatinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, jau virs menesio naudoju Tigi Peppermint kauke ir man ji patinka wub.gif Plaukai minkstuciai is po jos, svelnus rolleyes.gif Baigus sita, bandysiu sokoladine ax.gif
Atsakyti
Sveikos.Neskaiciau visos temos,bet gal zinot ka nors apie majonezo kauke g.gif Tiesiog man daug kas patare juo itrinti plaukus pries plaunant,palaikyt pusvalandi ir isplaut kaip iprasta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2008 05 01, 23:46)
Sveikos.Neskaiciau visos temos,bet gal zinot ka nors apie majonezo kauke g.gif Tiesiog man daug kas patare juo itrinti plaukus pries plaunant,palaikyt pusvalandi ir isplaut kaip iprasta. g.gif


Pasiskaityk tema ir suzinosi kad zinom mes apie ta kauke..dar geriau nueik i naturaliu kaukiu tema mirksiukas.gif
Atsakyti