Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(jauniute @ 2008 04 24, 20:55)
na nezinau nebandziau, bet siandien radau vaistinej, kad skirta ploniems plaukams, juos tankina daro stipresnius labai purius ir t.t.smile.gif labai labai jos uzsinorejau gal is mano 2 plauku padarytu bent tris lotuliukas.gif  tik kad labai brangi 91 lt, tai noriu isgirst nuomoniu nes jei prasta, tai labai daug pinigu butu ismesta bala:)


nemanau, kad bus stebuklas. greiciausiai ta tankumo efekta pasieks plauko sausinimu -kad jie "pasistotu" ir atrodytu daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 24, 20:24)
nemanau, kad bus stebuklas. greiciausiai ta tankumo efekta pasieks plauko sausinimu -kad jie "pasistotu" ir atrodytu daugiau.



tai vat sito labiauisiai ir bijau:(
Atsakyti
As vakar isigijau NIVEA plauku kauke, silpniems plaukams, man labai patiko, siandien plaukai tokie svelnus ir grazus thumbup.gif o dabar beje droge nuolaidos NIVEA gaminiams, sumokejau apie 10 lt o kainavus 15 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amesteja: 25 balandžio 2008 - 12:44
QUOTE(jauniute @ 2008 04 24, 20:55)
na nezinau nebandziau, bet siandien radau vaistinej, kad skirta ploniems plaukams, juos tankina daro stipresnius labai purius ir t.t.smile.gif labai labai jos uzsinorejau gal is mano 2 plauku padarytu bent tris lotuliukas.gif  tik kad labai brangi 91 lt, tai noriu isgirst nuomoniu nes jei prasta, tai labai daug pinigu butu ismesta bala:)

kaina ne maza g.gif bet stebuklo nebus, manyciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 27, 11:00)
kaina ne maza g.gif  bet stebuklo nebus, manyciau g.gif


o jus dar tikite stebuklais? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 27, 12:01)
o jus dar tikite stebuklais?  unsure.gif



tai va o kas belieka, jei netikeciau tai pulciau i panika:)
Atsakyti
šiandien išbandžiau šią kaukę:

user posted image

plaukams labai tiko ir kaip lengvai išsišukavo. Bet turėjau tik mėginuką sad.gif

Merginos, gal žinot, kur Lietuvoje galima nusipirkti Rolland Living T serijos plaukų priežiūros priemonių? help.gif Mėginuką gavau su kažkokiu lietuvišku katalogu, aišku, jį išmečiau blush-anim-cl.gif vadinasi, turėtų būti LT pirkti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2008 04 27, 15:56)
šiandien išbandžiau šią kaukę:

user posted image

plaukams labai tiko ir kaip lengvai išsišukavo. Bet turėjau tik mėginuką sad.gif

Merginos, gal žinot, kur Lietuvoje galima nusipirkti Rolland Living T serijos plaukų priežiūros priemonių? help.gif Mėginuką gavau su kažkokiu lietuvišku katalogu, aišku, jį išmečiau blush-anim-cl.gif vadinasi, turėtų būti LT pirkti?  unsure.gif

kazkokie panasus droge sampunai yra gal biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif esu laaabai daug kaukiu isbandziusi,bet savo kailiu isitikinau,geresniu nei "namines" dar nesu radusi schmoll.gif to terliojimosi gal ir daugiau ir kvepia nelabai maloniai,bet efektas,patikekit manim thumbup.gif bet,zinoma, prie viso to galma ir pirktines naudot,dabar jau antra indeli is avon su alyvuogiu aliejum uzsisakineju,man tai lb lb wub.gif
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2008 04 27, 18:39)
sveikutes 4u.gif esu laaabai daug kaukiu isbandziusi,bet savo kailiu isitikinau,geresniu nei "namines" dar nesu radusi schmoll.gif to terliojimosi gal ir daugiau ir kvepia nelabai maloniai,bet efektas,patikekit manim thumbup.gif bet,zinoma, prie viso to galma ir pirktines naudot,dabar jau antra indeli is avon su alyvuogiu aliejum uzsisakineju,man tai lb lb wub.gif

kokias tas namines naudoji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 04 27, 19:45)
kokias tas namines naudoji? ax.gif

dabar kaip tik apsitepliojus sedziu biggrin.gif kiausinio trinys,medaus skysto 2arbatiniai sauksteliai,kosmetinio zibalo su mielem 2arbatiniai s.,varnalesu aliejaus 2a.s.,itrinti tik saknis,jei nori visiem plaukam,tada reik didesni kieki visko det 4u.gif buna vien medaus skysto kauke uzsitepu,arba alijosiaus aliejum saknis itrinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2008 04 27, 18:53)
dabar kaip tik apsitepliojus sedziu biggrin.gif  kiausinio trinys,medaus skysto 2arbatiniai sauksteliai,kosmetinio zibalo su mielem 2arbatiniai s.,varnalesu aliejaus 2a.s.,itrinti tik saknis,jei nori visiem plaukam,tada reik didesni kieki visko det 4u.gif  buna vien medaus skysto kauke uzsitepu,arba alijosiaus aliejum saknis itrinu 4u.gif


o is kur gavai kosmetinio zibalo su mielem blink.gif noriu ir as biggrin.gif
Atsakyti