Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

Gal kas esate bande alfa parf kauke "prabanga" ar kaip ten vadinasi lietuviskai? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 03 10, 10:53)
Merginos,
rekomenduokit kaukę linkusiems riebaluotis silpniems slenkantiems plaukams, kad stiprintų šaknis, drėkintų, nesuplotų ir neapsunkintų plaukų. Kaina - na iki 50 lt. būtų gerai....


oho as tokios pat noriu, tik kaina butu gerai mazesne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 03 10, 15:01)
oho as tokios pat noriu, tik kaina butu gerai mazesne  lotuliukas.gif

Turėjau Reinforzante Risingo. Tai visai tiko ir patiko. DAr Generos buvo gera. Tik norisi kažko geraiu ax.gif reiks gal keliauti į Eurovaistinę....
Atsakyti
QUOTE(...whatever... @ 2008 03 09, 21:43)
Pvz., kokios brangios kaukės neprilygsta Fb kaukei?  4u.gif  4u.gif

COLISTAR purinanti ,JOICO RECONTRUCTOR, Alfa Parf šviesiems plaukams ,turiu omeny kainas apie 50 Lt ,o tos kur apie šimtą kainuoja gal ir geresnės 4u.gif
Aš tai kelias kaukes pakaitom naudoju ,negaliu išskirti kažko itin ypatingo ,gal tik tą iš Joico g.gif ,bet toji Fb irgi man labai gerai plaukus atpalaiduoja ,šukų kaip ir nereikia po plovimo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 10 kovo 2008 - 19:24
QUOTE(Malena @ 2008 03 10, 12:44)
LONDA drekinamoji wub.gif

Siandien isbandziau Orisingo Helianthis kauke,patiko,tokia tirsta wub.gif

kai ilgiau panaudosi heliantis bus idomu tai visgi kuri geresne ar londos ar orising 4u.gif (beje... dziugu kad nenusivylei ja ax.gif biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 03 10, 21:23)
COLISTAR purinanti ,JOICO RECONTRUCTOR, Alfa Parf šviesiems plaukams ,turiu omeny kainas apie 50 Lt ,o tos kur apie šimtą kainuoja gal ir geresnės 4u.gif
Aš tai kelias kaukes pakaitom naudoju ,negaliu išskirti kažko itin ypatingo ,gal tik tą iš Joico  g.gif  ,bet toji Fb irgi man labai gerai plaukus atpalaiduoja ,šukų kaip ir nereikia po plovimo thumbup.gif


kas cia per firma FB? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 03 10, 22:33)
kas cia per firma FB?  rolleyes.gif

Faberlic 4u.gif
Atsakyti
dekui lbj 4u.gif cia platinama kosmetika ar kur ja isigyti ?ir kokia kaina tos kaukes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2008 03 10, 22:16)
kai ilgiau panaudosi heliantis bus idomu tai visgi kuri geresne ar londos ar orising  4u.gif (beje... dziugu kad nenusivylei ja  ax.gif  biggrin.gif )


Ok,pranesiu,aciu tau uz rekomendacijas 4u.gif
Man Helianthis is pirmo ispudzio primena Wella Vivality,kur dar pries puse metu rasdavau IKI uz 5-6lt thumbup.gif Pasiilgau tos kaukytes verysad.gif
Atsakyti
O kaip REVLON firmele? Ae naudojo kas kaukes is tos firmos? VITAFORS serios???? Labai smalsu nes tik siandiena nusipirkau. Isigeidziau plaukus atsiauginti. Tikiuosi nebus pinigai ismesti i bala???
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 03 11, 00:12)
O kaip REVLON firmele? Ae naudojo kas kaukes is tos firmos? VITAFORS  serios???? Labai smalsu nes tik siandiena nusipirkau. Isigeidziau plaukus atsiauginti. Tikiuosi nebus pinigai ismesti i bala???

Kokią kaukę pirkais? Parašyk atsiliepimus, kai panaudosi kelis kartus wink.gif


Na va, aš jau 3x dėjau ant plaukučių tą kauką. Efekto kažkokio ypatingo dar nesimato, vis tik reik kelias sav panaudot, pastiprint plaukučius ax.gif

Plius, iš Avon užsisakiau kaukę su alyvuogėm, bandysiu dar ją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 03 11, 01:15)
Kokią kaukę pirkais? Parašyk atsiliepimus, kai panaudosi kelis kartus wink.gif
Na va, aš jau 3x dėjau ant plaukučių tą kauką. Efekto kažkokio ypatingo dar nesimato, vis tik reik kelias sav panaudot, pastiprint plaukučius ax.gif

Plius, iš Avon užsisakiau kaukę su alyvuogėm, bandysiu dar ją  smile.gif


avono kauke su alyvuogem ko gero vienintele avono preke verta demesio thumbup.gif
Atsakyti