Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

Merginos, o gal kuri esat išbandžiusi Milk Shake kaukes? Kiek girdėjau, ten yra dvi - su jogurtu ir pienu, kažin, ar man tiktų, jei mano plaukai linkę riebaluotis, ilgi, gana ploni, o man norisi blizgančių ir pasipūtusių?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 04 23, 09:53)
Merginos, o gal kuri esat išbandžiusi Milk Shake kaukes? Kiek girdėjau, ten yra dvi - su jogurtu ir pienu, kažin, ar man tiktų, jei mano plaukai linkę riebaluotis, ilgi, gana ploni, o man norisi blizgančių ir pasipūtusių?..  g.gif


yra tema apie siuos produktus
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 04 23, 10:53)
Merginos, o gal kuri esat išbandžiusi Milk Shake kaukes? Kiek girdėjau, ten yra dvi - su jogurtu ir pienu, kažin, ar man tiktų, jei mano plaukai linkę riebaluotis, ilgi, gana ploni, o man norisi blizgančių ir pasipūtusių?..  g.gif


Turiu su pienu - lyg ir neparasta, porą kartų dar tik tepiau, bet mano sausas plaukas - Tau reikėtų kitokios, nes su pienu skirta pažeistiems plaukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 19, 13:29)
niu kad kazkokio specialaus pavadinimo ir nera zinok, ten framesi uzrasyta ir tiek, tokia permatoma bonkute su melynu dangteliu, mokejau apie 50 lt, o tu kiek uz kauke suplojai?smile.gif ir beje kokiam plauku tipui ta kauke?smile.gif beje tas aliejukas dar yra ir nuo karscio apsaugantis, kitos ji naudoja tiesindamos plaukus, nezaloja plauku:)jo labai nedaug reikia, lasiuko tik, nes jis toks riebokas, tai lasiukas pats tas, bonkutes man uzteko daugiau nei metams:)

uz 500ml sumokejau beveik 50lt, nebuvo net 50lt.senokai pirkau, bijau sumeluot, bet jau ant dugno tera mirksiukas.gif ta didesne labiau apsimoka pirkt, nei ta mazike g.gif
ta kauke drikinanti, atstatanti plauko (...kakzoks zodis)..palauk, einu atsinesiu ir paskaitysiu lotuliukas.gif
MAITINANTI -DREKINANTI KAUKE - BALZAMAS visu tipu plaukams.giliai isikverbia i plauko fibra (vat tas zodis) atgaivina nualintus po cheminio ar paluku sviesinimo ir t.t.t cia bitki reklamos, nepykit mirksiukas.gif
reikes uzksukt i pard, paziurek t ta aliejuka. o kiek ten ml uz 50lt? o ten ant sausu plauku?jauciu, riebina bitki plaukus g.gif
Atsakyti
user posted image
TOKIA? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 23, 09:28)
Norejau paklaust Jusu nuomones apie Klorane kaukyte su mangais?Planuoju pirkt, prisiskaiciau, kad apie sampunus ir balzamus atsiliepimai geri, tai kazi kaip kauke? g.gif Ir gal kuri pirko ir zino kiek jinai kainuoja?ns as kazkaip nepaziurejau  doh.gif


bandziau anksciau. patiko,riebi jin tokia.maitino neblogai.tik man pamenu galvos oda lyg biski niezejo nuo jos g.gif jei gerai pamenu, seniai buvo..o kaukiu isbandytu tai jau daug biggrin.gif
QUOTE(jolie23 @ 2008 04 23, 10:53)
Merginos, o gal kuri esat išbandžiusi Milk Shake kaukes? Kiek girdėjau, ten yra dvi - su jogurtu ir pienu, kažin, ar man tiktų, jei mano plaukai linkę riebaluotis, ilgi, gana ploni, o man norisi blizgančių ir pasipūtusių?..  g.gif

bandziau pieno,man rods. lbk sjaniai kvepia.bet man tiesino banguota plauka,ti pardaviau SM biggrin.gif bet jau tas kvapas..vien del jo buvo gaila parduot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 23, 08:28)
Norejau paklaust Jusu nuomones apie Klorane kaukyte su mangais?Planuoju pirkt, prisiskaiciau, kad apie sampunus ir balzamus atsiliepimai geri, tai kazi kaip kauke? g.gif Ir gal kuri pirko ir zino kiek jinai kainuoja?ns as kazkaip nepaziurejau  doh.gif

Jos kaina 54.99 Lt, bet apsimokiau pirkti Eurovaistineje savaitgali, tuomet 15% nuolaida pritaikis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 23, 15:09)

Sis aliejukas drinks_cheers.gif Negaliu pasakyti kiek ml yra, gal kas zinos, nes as baigiau jau ji ir nebepamenu. Reiks vel pirkti, uzteko man jo daugiau nei pusei metu ir per ta laika neivienas plauko galiukas neissiskojo thumbup.gif Ir beje as pirkau ne uz 50lt, o uz ~38lt. Kaune, Urmo bazeje.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 04 23, 18:50)
Sis aliejukas drinks_cheers.gif Negaliu pasakyti kiek ml yra, gal kas zinos, nes as baigiau jau ji ir nebepamenu. Reiks vel pirkti, uzteko man jo daugiau nei pusei metu ir per ta laika neivienas plauko galiukas neissiskojo thumbup.gif  Ir beje as pirkau ne uz 50lt, o uz ~38lt. Kaune, Urmo bazeje.



vadinas kai pirkai tai buvo akcija, nes as irgi ten pirkau:) bet ir man ne vienas galiukas neisisakojo kol ji naudojau ir ilgai jo uztenka:)
Papildyta:
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 23, 14:08)
uz 500ml sumokejau beveik 50lt, nebuvo net 50lt.senokai pirkau, bijau sumeluot, bet jau ant dugno tera mirksiukas.gif  ta didesne labiau apsimoka pirkt, nei ta mazike g.gif
ta kauke drikinanti, atstatanti plauko (...kakzoks zodis)..palauk, einu atsinesiu ir paskaitysiu lotuliukas.gif
MAITINANTI -DREKINANTI KAUKE - BALZAMAS visu tipu plaukams.giliai isikverbia i plauko fibra (vat tas zodis) atgaivina nualintus po cheminio ar paluku sviesinimo ir t.t.t cia bitki reklamos, nepykit mirksiukas.gif
reikes uzksukt i pard, paziurek t ta aliejuka. o kiek ten ml uz  50lt? o ten ant sausu plauku?jauciu, riebina bitki plaukus g.gif



kadangi ant galiuku tepdavau tai neriebindavo, bet jei tepus buciau ant visu plauku tai tikrai man butu riebaline:) taciau mano is prigimties labai riebus plaukai:)
Atsakyti
gal kas bandet renee furterer tankinamaja plauku kauke?smile.gif noreciau isgristi nuomoniu nes labai brangi, o as labai jos noriu:)
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 24, 19:24)
gal kas bandet renee furterer tankinamaja plauku kauke?smile.gif noreciau isgristi nuomoniu nes labai brangi, o as labai jos noriu:)

kas per daiktas tankinamoji kauke g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 24, 18:50)
kas per daiktas tankinamoji kauke g.gif

na nezinau nebandziau, bet siandien radau vaistinej, kad skirta ploniems plaukams, juos tankina daro stipresnius labai purius ir t.t.smile.gif labai labai jos uzsinorejau gal is mano 2 plauku padarytu bent tris lotuliukas.gif tik kad labai brangi 91 lt, tai noriu isgirst nuomoniu nes jei prasta, tai labai daug pinigu butu ismesta bala:)
Atsakyti