Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Hottea @ 2008 04 21, 10:57)
O koks poveikis "gaios"? Turiu ją, bet tik kartą dėjau - rašo, kad kartą į savaitę - kiek Tu dedi? rolleyes.gif


Gaia man labai labai apsunkina plauka,bet padaro ji toki slidu,tiesu,nu man ji super,ypac kai noriu ta diena buti pvz palaidais tiesiais plaukais thumbup.gif
dedu jos nu nedaug,normaliai:D dabar dozes nepasakysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 21, 12:15)
Gaia man labai labai apsunkina plauka,bet padaro ji toki slidu,tiesu,nu man ji super,ypac kai noriu ta diena buti pvz palaidais tiesiais plaukais thumbup.gif
dedu jos nu nedaug,normaliai:D dabar dozes nepasakysiu rolleyes.gif


kaip skirtingai visos raso - vienoms ji purena plaukus, ju apimtis padideja, kitoms - priesingai, glotnina, apsunkina. Turbut teks paciai isbandyti ax.gif
Atsakyti
Man pati paciausia yra "Dove" sviesintu plauku kauke - turbut ne maziau 10 ndeli naudoju, bet po truputi mastau isbandyt ir kokia nors kita. Nenoriu pripratint plauka prie jos. Kazkada esu bandzius "Gaia" - buvo tikrai labai gera, bet kai antrakart ejau jos pirkt, neradau, tai isigijau kita. Taip ir negrizau prie sitos.
Atsakyti
O kiek kartų per savaitę ją tepate?
"Eurokose" man sakė, kad tai "einamiausia" jų prekė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 21, 13:11)
O kiek kartų per savaitę ją tepate?
"Eurokose" man sakė, kad tai "einamiausia" jų prekė lotuliukas.gif



apie gaia kalbi?nesistebiu biggrin.gif
as tai tepu tada,kai planuoju kita diena buti palaidais plaukais,nes siaip gaia yra grynai kosmetine,su silikonu,o ne gydanti ar dar kokia,tad kai noriu efekto tai ir tepu
Papildyta:
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 21, 11:35)
kaip skirtingai visos raso - vienoms ji purena plaukus, ju apimtis padideja, kitoms - priesingai, glotnina, apsunkina. Turbut teks paciai isbandyti ax.gif



na,taip,jei plaukai skirtingi tai ir poveikis kitoks gal reiskiasi:) manieji siaip purus,tankus ir sausi is prigimties,pats plaukas toks,tai man ji super:)
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 21, 14:34)
apie gaia kalbi?nesistebiu biggrin.gif
as tai tepu tada,kai planuoju kita diena buti palaidais plaukais,nes siaip gaia yra grynai kosmetine,su silikonu,o ne gydanti ar dar kokia,tad kai noriu efekto tai ir tepu
Papildyta:
na,taip,jei plaukai skirtingi tai ir poveikis kitoks gal reiskiasi:) manieji siaip purus,tankus ir sausi is prigimties,pats plaukas toks,tai man ji super:)


mano plaukas labai stiprus, kietas, ju be galo daug, is prigimties galai banguojasi, purus - tai ir man turetu tikti. Isbandysiu:)
Papildyta:
QUOTE(busima_mama @ 2008 04 21, 13:36)
Man pati paciausia yra "Dove" sviesintu plauku kauke - turbut ne maziau 10 ndeli naudoju, bet po truputi mastau isbandyt ir  kokia nors kita. Nenoriu pripratint plauka prie jos. Kazkada esu bandzius "Gaia" - buvo tikrai labai gera, bet kai antrakart ejau jos pirkt, neradau, tai isigijau kita. Taip ir negrizau prie sitos.


as irgi turiu ta DOVE sviesiems plaukams. Pirkau po geru atsiliepimu SM, tai tikrai demesio verta:)

Pas mane yra 3 kaukes, kurias tikrai pirksiu vel:
Fructis puodyne;
Corine de Farme su mangais;
DOVE sviesiu plauku kauke.

Visu kainos neaukstos, talpos taip pat nekuklios:)
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 19, 12:22)
as naudoju framesi plauku aliejuka, tikrai geras dalykelis, kokybiska firma mirksiukas.gif

Pritariu, sitas puikus thumbup.gif
Atsakyti
Norejau paklaust Jusu nuomones apie Klorane kaukyte su mangais?Planuoju pirkt, prisiskaiciau, kad apie sampunus ir balzamus atsiliepimai geri, tai kazi kaip kauke? g.gif Ir gal kuri pirko ir zino kiek jinai kainuoja?ns as kazkaip nepaziurejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 04 16, 21:10)
Varciau varciau snd Droge kauke Corine de farme su mangais...bt taip ir nepaemiau...dzintars balzama tik kazkaip pagriebiau isbandyt... Gal ta kauke yra daugiau naudojusiu? Ne tik Apvalute? Butu idomu isgirst kitu atsilipeimus...nes jei nlb ji kokia pasirodys tai tada jau blogai bus...kaukem visa vonia nukrauta...vis ieskau kazko stebuklingo  biggrin.gif  ax.gif


o kokiems jinai plaukams skirta? jau sugundet... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 23, 10:00)
o kokiems jinai plaukams skirta? jau sugundet... bigsmile.gif


sausiems, pazeistiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 23, 07:28)
Norejau paklaust Jusu nuomones apie Klorane kaukyte su mangais?Planuoju pirkt, prisiskaiciau, kad apie sampunus ir balzamus atsiliepimai geri, tai kazi kaip kauke? g.gif Ir gal kuri pirko ir zino kiek jinai kainuoja?ns as kazkaip nepaziurejau  doh.gif

Turiu šitą kaukytę, jau antra pirkau, tačiau, kuo tolyn tuo blogyn, nebetinka jinai man. Pirmą pakuotė lyg ir neblogai suėjo, minkšti plaukai būdavo, o kai antra nusipirkau tai plaukai kieti, veliasi ir pati nesuprantu kodėl... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 23, 09:14)
sausiems, pazeistiems 4u.gif


tada man netiks rolleyes.gif
Atsakyti