Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Maserati @ 2008 04 18, 10:36)
betgi tik slapiu plauku zvyneliai atidare yra,taigi jei tarkim ant visiskai sausu teptum,tai isvis efekto nebutu g.gif


tai taip, as kalbu apie ka tik isplautus plaukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrelė* @ 2008 04 17, 19:30)
vakar nusipirkau plaukų kaukę su sviestmedžio aliejumi ir kokoso ekstraktu bigsmile.gif  super super super. labai plaukai žvilga, esu labai patenkinta thumbup.gif

Kur?Pavadinimas?kaina?
Atsakyti
AVON kaukė su alyvuogių aliejumi thumbup.gif Ypač plaukučiai būna superiniai, kai užsitepus šią kaukę plaukus susuku į celofaną, palaikau kokį pusvalanduką (šiek tiek galima fenu pakaitinti) ir tada išplaunu - efektas thumbup.gif
Na, ir dar naudoju retkarčiais L'oreal dažytiems plaukams (raudonas indelis) - irgi visai nieko wink.gif
Atsakyti
man lb slinkti plaukai pradejo tiesiok kuokstais pasidare silpni ir as jau rimtai jais susirupinau.tai pradejau nuo pacios naturaliausios kaukes biggrin.gif sutarkavau svoguna kiausinio trini ir citrinos sulciu,istryniau saknis ir laikiau valanda.menuo kaip ja darau ir galiu pasakyti liuks slinkimas apsistojo.nors kvapas tikrai nekoks bet svarbu kad efektyvu ir plaukai minksti zvilga.ismeginau ir tokia dar medus citrina ir ricinos aliejus irgi lb gera kauke issiplauna lengvai ir plaukai tikrai atigauna.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 04 17, 19:05)
koks pavadinimas, kokia kaina?

Papildyta:
QUOTE(Lahja @ 2008 04 18, 12:11)
Kur?Pavadinimas?kaina?

pirkau maximoj, vadinasi SCHAUMA, buvo akcija tai mokėjau 7,99 lito mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aušrelė*: 18 balandžio 2008 - 16:04
kas naudoja kitas framesi firmos priemones?as tik rigenol kauke.noriu daugiau isbandyt ax.gif ot beje, siandien dejau ant plauku tokia kose - majonezas, 1 kiaus. trynys, 1s. alyvuogiu aliejaus, laikiau valanda, veliau dejau rigenol ir laikiau 30min, plaukai svelnus, blizgus ir t.t bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 19, 10:58)
kas naudoja kitas framesi firmos priemones?as tik rigenol kauke.noriu daugiau isbandyt ax.gif  ot beje, siandien dejau ant plauku tokia kose - majonezas, 1 kiaus. trynys, 1s. alyvuogiu aliejaus, laikiau valanda, veliau dejau rigenol ir laikiau 30min, plaukai svelnus, blizgus ir t.t bis.gif



as naudoju framesi plauku aliejuka, tikrai geras dalykelis, kokybiska firma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 04 19, 13:22)
as naudoju framesi plauku aliejuka, tikrai geras dalykelis, kokybiska firma mirksiukas.gif

kaip vadinas jis? cia galiukams?kiek mokejai? blush2.gif aga, labai gera firma thumbup.gif rigenol 'iu tikrai nenusivyliau thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 19, 12:25)
kaip vadinas jis? cia galiukams?kiek mokejai? blush2.gif  aga, labai gera firma thumbup.gif  rigenol 'iu tikrai nenusivyliau thumbup.gif  drinks_cheers.gif



niu kad kazkokio specialaus pavadinimo ir nera zinok, ten framesi uzrasyta ir tiek, tokia permatoma bonkute su melynu dangteliu, mokejau apie 50 lt, o tu kiek uz kauke suplojai?smile.gif ir beje kokiam plauku tipui ta kauke?smile.gif beje tas aliejukas dar yra ir nuo karscio apsaugantis, kitos ji naudoja tiesindamos plaukus, nezaloja plauku:)jo labai nedaug reikia, lasiuko tik, nes jis toks riebokas, tai lasiukas pats tas, bonkutes man uzteko daugiau nei metams:)
Atsakyti
QUOTE(krisela @ 2008 04 18, 15:39)
man lb slinkti plaukai pradejo tiesiok kuokstais pasidare silpni ir as jau rimtai jais susirupinau.tai pradejau nuo  pacios naturaliausios kaukes biggrin.gif  sutarkavau svoguna kiausinio trini ir citrinos sulciu,istryniau saknis ir laikiau valanda.menuo kaip ja darau ir galiu pasakyti liuks slinkimas apsistojo.nors kvapas tikrai nekoks bet svarbu kad efektyvu ir plaukai minksti zvilga.ismeginau ir tokia dar medus citrina ir ricinos aliejus irgi lb gera kauke issiplauna lengvai ir plaukai tikrai atigauna.


vat nuo slinkimo tai manau pati efektyviausia kauke. pacios isbandyta mirksiukas.gif nors kazkoks kvapas ir jauciasi suprakaitavus ar maudantis, bet man atrodo aplinkiniai jo nejaucia. bent jau as seses paklausiau, tai sake, kad nieko neuzuodzia rolleyes.gif
Atsakyti
na,dar karta meginau ta mangu kauke ir nera ji man tokia superine,kad suplotu ir apsunkintu mano plaukus. siuo atveju uz Gaia geresnes neradau,o ir kaina -perpus pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 21, 11:55)
na,dar karta meginau ta mangu kauke ir nera ji man tokia superine,kad suplotu ir apsunkintu mano plaukus. siuo atveju uz Gaia geresnes neradau,o ir kaina -perpus pigiau smile.gif


O koks poveikis "gaios"? Turiu ją, bet tik kartą dėjau - rašo, kad kartą į savaitę - kiek Tu dedi? rolleyes.gif
Atsakyti