Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Mayte @ 2008 04 16, 20:10)
Varciau varciau snd Droge kauke Corine de farme su mangais...bt taip ir nepaemiau...dzintars balzama tik kazkaip pagriebiau isbandyt... Gal ta kauke yra daugiau naudojusiu? Ne tik Apvalute? Butu idomu isgirst kitu atsilipeimus...nes jei nlb ji kokia pasirodys tai tada jau blogai bus...kaukem visa vonia nukrauta...vis ieskau kazko stebuklingo  biggrin.gif  ax.gif

Aš naudoju šitą kaukytę, Apvalutė rekomendavo 4u.gif , esu labai patenkinta, super, mano plaukučiams ji labai patinka ir kai dar tokia juokinga kaina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 04 16, 19:14)
uz kauke mokejau 36 lt (50 ml)

Ačiū, Palomina 4u.gif O keliems maždaug kartams tau jos užtenka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 04 17, 11:01)
Aš naudoju šitą kaukytę, Apvalutė rekomendavo 4u.gif , esu labai patenkinta, super, mano plaukučiams ji labai patinka ir kai dar tokia juokinga kaina  thumbup.gif


dziaugiuosi, kad patiko. Man ji taip pat super thumbup.gif o ir kaina, kaip ir rasei, juokinga lotuliukas.gif
Atsakyti
vakar nusipirkau plaukų kaukę su sviestmedžio aliejumi ir kokoso ekstraktu bigsmile.gif super super super. labai plaukai žvilga, esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
O nuo tos Corine kokie plaukai pasidaro? panasiai kaip ir nuo Fructis? kuo skiriasi Fructis puodyne nuo Fruktis tos greitosios kaukes?
Atsakyti
QUOTE(*Aušrelė* @ 2008 04 17, 18:30)
vakar nusipirkau plaukų kaukę su sviestmedžio aliejumi ir kokoso ekstraktu bigsmile.gif  super super super. labai plaukai žvilga, esu labai patenkinta thumbup.gif

koks pavadinimas, kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 04 17, 10:12)
Ačiū, Palomina 4u.gif  O keliems maždaug kartams tau jos užtenka?  ax.gif

na jau as ja siek tiek daugiau nei menesi kaip turiu, sunaudojau 1/3 buteliuko (gal kokiu mililitru maziau biggrin.gif ), tepu pora kartu i savaite (o kartais net 3), itrinu i galvos oda ir po to perbraukiu dar per pacius plaukus, na plauku galiukams daugiau uzdedu.. mano plaukai peciu dar nesiekia, bet jau greit sieks (auginu biggrin.gif ) ir ju labai daug..
tai manau dar kokiems porai menesiu laisvai uzteks.. g.gif kitoms skaiciau, tai buteliuko labai trumpam uztenka.. na bet nezinau.. kazkaip gal labai jau daug pila..
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2008 04 17, 19:56)
O nuo tos Corine kokie plaukai pasidaro? panasiai kaip ir nuo Fructis? kuo skiriasi Fructis puodyne nuo Fruktis tos greitosios kaukes?

Puodynėj yra ta greitoji, 1min. kaukė. O skiriasi poveikiu - puodynej žyyymiai geresnė nei tam tubike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 04 17, 10:01)
Aš naudoju šitą kaukytę, Apvalutė rekomendavo 4u.gif , esu labai patenkinta, super, mano plaukučiams ji labai patinka ir kai dar tokia juokinga kaina  thumbup.gif




as irgi nusipirkau,tai nespejau poveikio stebuklingo isvysti,nes tepiau ne ant nusausintu plauku kaip parasyta. o kaip balzamas is ju serijos,o gal ten su migdolais..nebepamenu rolleyes.gif toks didelej bonkutej su dozatorium
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 17, 23:33)
as irgi nusipirkau,tai nespejau poveikio stebuklingo isvysti,nes tepiau ne ant nusausintu plauku kaip parasyta. o kaip balzamas is ju serijos,o gal ten su migdolais..nebepamenu rolleyes.gif  toks didelej bonkutej su dozatorium

Skaičiau, kad visas kaukes reikia tepti ant nusausintų plaukų, nes tepat ant šlapių tiesiog prasiskiedžia veikliosios medžiagos su vandeniu ir nebūna tikėtosi efekto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2008 04 17, 23:38)
Skaičiau, kad visas kaukes reikia tepti ant nusausintų plaukų, nes tepat ant šlapių tiesiog prasiskiedžia veikliosios medžiagos su vandeniu ir nebūna tikėtosi efekto  4u.gif


visiskai tiesa:) kuo plaukai bus sausesni -tuo kauke efektyvesne.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 17, 23:09)
visiskai  tiesa:) kuo plaukai bus sausesni -tuo kauke efektyvesne.



betgi tik slapiu plauku zvyneliai atidare yra,taigi jei tarkim ant visiskai sausu teptum,tai isvis efekto nebutu g.gif
Atsakyti