Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(...whatever... @ 2008 04 15, 21:17)
Papasakok, plačiau apie Ruskoje pole kaukę  bigsmile.gif  Kuo patiko? Kur yra pirkti? Kaip suprantau su kefyru labiausiai patiko?  unsure.gif



as dabar naudoju sitos serijos kaukyte tik pas mane ne su kefyru o su alum ir rugpieniu:) man patinka;) kaip uz tokiakaina tai tikrai neblogai:)
Atsakyti
as atradau sau Weledos kauke su rozmarinais (ji aliejaus tipo bet vadinasi kauke g.gif ), labai patinka man ji tuo, kad plaukai po to aliejaus neapsunksta, buna purus tokie, lengvuciai, svelnus.. issiplauna irgi kuo puikiausiai, man uztenka viena kart sampunu perplaut ir viskas.. tepu plauku saknis ir visus plaukus..
kazkada turejau is Nivea kazkokia sausiems plaukams kauke, tai buvo didelis Š... na ko noret, pirma mano plauku kauke buvo biggrin.gif apsunkindavo plaukus labai schmoll.gif
daugiau jokiu nesu bandzius ar naudojus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 04 15, 22:58)
as atradau sau Weledos kauke su rozmarinais (ji aliejaus tipo bet vadinasi kauke  g.gif ), labai patinka man ji tuo, kad plaukai po to aliejaus neapsunksta, buna purus tokie, lengvuciai, svelnus.. issiplauna irgi kuo puikiausiai, man uztenka viena kart sampunu perplaut ir viskas.. tepu plauku saknis ir visus plaukus..
kazkada turejau is Nivea kazkokia sausiems plaukams kauke, tai buvo didelis Š... na ko noret, pirma mano plauku kauke buvo  biggrin.gif  apsunkindavo plaukus labai  schmoll.gif
daugiau jokiu nesu bandzius ar naudojus  blush2.gif

Hm o tai ta veledos kauke yra skysta ir ja reikia naudot kaip kitus aliejukus?nes as kaip tik galvojau nusipirkt weledos kauke, bet jei kaip, aliejukas, tai as tu aliejuku visokiu ir taip daug turiu g.gif man patinka kaukes, kur po visu sampunu pusvalanduka koki palaikyt ir tiesiog nuplaut, jau be sampuno. Kazi ar tokios nera is tos weledos serijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 15, 22:46)
Hm o tai ta veledos kauke yra skysta ir ja reikia naudot kaip kitus aliejukus?nes as kaip tik galvojau nusipirkt weledos kauke, bet jei kaip, aliejukas, tai as tu aliejuku visokiu ir taip daug turiu g.gif man patinka kaukes, kur po visu sampunu pusvalanduka koki palaikyt ir tiesiog nuplaut, jau be sampuno. Kazi ar tokios nera is tos weledos serijos? g.gif

aha skysta.. aliejus vienu zodziu bet pavadinta kauke.. bent jau mano plaukams tai thumbup.gif naudot ja reikia tai pries plaunant plaukus, itrinti i plauku saknis ir i visus plaukus, ir palaikyt raso lyg 15 min, bet galima ir ilgiau laikyt.. po to sampunu issiplaut ir viskas..
Atsakyti
Beda ta, kad man vistiek po aliejaus, sampuno dar reikia ir kaukes, nes kitaip as neissisukuoja plauku, o dvi kaukes jau gal per daug butu ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 16, 06:43)
Beda ta, kad man vistiek po aliejaus, sampuno dar reikia ir kaukes, nes kitaip as neissisukuoja plauku, o dvi kaukes jau gal per daug butu  ax.gif  g.gif

o tai balzama uzsidek koki nors vietoj antros kaukes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 15, 21:00)
user posted image Dar yra is sios serijos su granatais ir saltalankiais - ir tos neblogos

Turėjau šios serijos su granatais, nepatiko visiškai schmoll.gif , stengiausi kuo greičiau pabaigti ją, o be to kvapas doh.gif .

Apvalute, ankstesnis avataras tikrai gražesnis buvo, bent jau man mirksiukas.gif

Palomina, o kiek kainuoja Weledos kaukė?
Papildyta:
Iš pigių kaukių man dar patiko iš "Osoboje serija". Mačiau yra pirkti Asanavičiutės Norfoje.
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 16, 07:43)
Beda ta, kad man vistiek po aliejaus, sampuno dar reikia ir kaukes, nes kitaip as neissisukuoja plauku, o dvi kaukes jau gal per daug butu  ax.gif  g.gif

Man dvi kaukės tikrai nėra per daug. Efektas žymiai geresnis, plaukai man neapsunksta, lengvai iššukuojami ir gražiai krenta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 04 15, 23:59)
aha skysta.. aliejus vienu zodziu bet pavadinta kauke.. bent jau mano plaukams tai  thumbup.gif  naudot ja reikia tai pries plaunant plaukus, itrinti i plauku saknis ir i visus plaukus, ir palaikyt raso lyg 15 min, bet galima ir ilgiau laikyt.. po to sampunu issiplaut ir viskas..


isbandziau ja siandien (nors ir praejusia savaite pirkau jau..nebuvo ryto,kai galeciau ilgiau su ja paslampinet ax.gif )... plaukai atrodo graziai,kvapas manes neerzina,issiplove normaliai( su weledos rozmarinu sampunu), bet kazkokie sausesni plaukai man atrodo doh.gif
niek nebus,jauciu reiks sante arba logona paprasta po plovimo kauke pirkt dar... unsure.gif gal kuri abi bandet(sante ir logona) ir galit palygint,ka su plauku daro? kainos/kokybes aspektus? ir pan...
beje ,apie weledos sampuna, nu kam jie tokia nepatogia pakuote pardavineja,man jau i pabaiga sampunas( menesiui gal ir uzteks,jei dar savaite istempsiu su likuciu), nepatogu ta tutele isspaust, jos palankstyt neina,nes itruko per krastus,kai bandziau... galetu padaryt kaip visu ju priemoniu-stiklini buteliuka,arba siaip tutele is "minkstesnes" medziagos..nesusipratimas,zodz. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 04 16, 09:24)
Palomina, o kiek kainuoja Weledos kaukė?

uz kauke mokejau 36 lt (50 ml)

QUOTE(sultru beauty @ 2008 04 16, 17:03)
isbandziau ja siandien (nors ir praejusia savaite pirkau jau..nebuvo ryto,kai galeciau ilgiau su ja paslampinet  ax.gif )...  plaukai atrodo graziai,kvapas manes neerzina,issiplove normaliai( su weledos rozmarinu sampunu), bet kazkokie sausesni plaukai man atrodo  doh.gif 
niek nebus,jauciu reiks sante arba logona paprasta po plovimo kauke pirkt dar...  unsure.gif  gal kuri abi bandet(sante ir logona) ir galit palygint,ka su plauku daro? kainos/kokybes aspektus? ir pan...
beje ,apie weledos sampuna, nu kam jie tokia nepatogia pakuote pardavineja,man jau i pabaiga sampunas( menesiui gal ir uzteks,jei dar savaite istempsiu su likuciu), nepatogu ta tutele isspaust, jos palankstyt neina,nes itruko per krastus,kai bandziau... galetu padaryt kaip visu ju priemoniu-stiklini buteliuka,arba siaip tutele is "minkstesnes" medziagos..nesusipratimas,zodz.  biggrin.gif

as tai irgi naudoju ir rozmarinu sampuna, ir rozmarinu vandenuka is Weledos, viska naudoju, bet nesausina man plauku visai, kaip tik tokie atsigave wub.gif o kas del sampuno ipakavimo, tai tikrai.. nepatogus labai kai jau baiginejasi doh.gif
Atsakyti
Varciau varciau snd Droge kauke Corine de farme su mangais...bt taip ir nepaemiau...dzintars balzama tik kazkaip pagriebiau isbandyt... Gal ta kauke yra daugiau naudojusiu? Ne tik Apvalute? Butu idomu isgirst kitu atsilipeimus...nes jei nlb ji kokia pasirodys tai tada jau blogai bus...kaukem visa vonia nukrauta...vis ieskau kazko stebuklingo biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 04 16, 22:10)
Varciau varciau snd Droge kauke Corine de farme su mangais...bt taip ir nepaemiau...dzintars balzama tik kazkaip pagriebiau isbandyt... Gal ta kauke yra daugiau naudojusiu? Ne tik Apvalute? Butu idomu isgirst kitu atsilipeimus...nes jei nlb ji kokia pasirodys tai tada jau blogai bus...kaukem visa vonia nukrauta...vis ieskau kazko stebuklingo  biggrin.gif  ax.gif


ja dar kazkuri mama naudojo, nes rekomendavo man.
Atsakyti