Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(Adera777 @ 2008 04 15, 09:34)
O kokia jo kaina?



<100 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 04 11, 16:10)
O kiek dienu po jos efektas jauciasi?

Labai daug kur ju buna pirkt,nes Maximose,Rimi
Jau rasiau sioj temoj kad ilgiau nei puse valandos laikyt netikslinga 4u.gif


Na, as plaunu kas savaite, tai man poveikis laikosi visa laika. Kaip gali kitaip buti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2008 04 11, 20:49)
http://www_camcobg_c...-hair-mango.jpg

sita?
Papildyta:
schmoll.gif kelios min irgi blogai,bet puse valandos taip pat blogai,kadangi kaukese yra silikono ir kitokiu dalyku,kurie sugadins plaukus,ilgai laikyti galima tik naturalius aliejus ir pan


na, tokios firmos, tik cia su migdolais. Manoji su mangais. Turetu buti jie pavaizduoti ant pakuotes. rolleyes.gif

na, sitomis teorijomis netikiu, tai laikau ilgai. Taip darau jau 10 metu ir plaukai graziausi rolleyes.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Mayte @ 2008 04 12, 14:16)
O sakai ji l apsunkina...tai tavo plaukai gal labai puciasi? Nes mano tokie visai normalus tai kazi po jos neatrodytu tokie prilipe prie galvos?  doh.gif  biggrin.gif
Beje, kokia jos kaina ir turis?


na, jei laikysi trumpiau - tai tikrai taip nebus. Aisku, netepk prie saknu.
Kaina - apie 12 Lt, talpa - 500 ml blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip tik ieškau kaukės plaukams, nes išsausėjo kažkaip, šukų negaliu įkišt doh.gif .

Iš visų išbandytų, galėčiau išskirt FURTERER kaukes, man thumbup.gif . Plaukai tampa glotnūs, lengvai išsišukuoja.

Paskaičiau apie palmių aliejų, galvoju reiks išbandyti, visgi natūralesnė priemonė g.gif . Kiek supratau, jis naudojamas prieš plaunant galvą... O juo reikia ištepti visus plaukus ar tik šaknis ax.gif g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 15, 14:13)
Na, as plaunu kas savaite, tai man poveikis laikosi visa laika. Kaip gali kitaip buti? g.gif


Gal nesupratai klausimo?Po kai kuriu buna vienadienis o nuo kai kuriu ilgesnis kai gali naudot tik balzama arba is vis nieko ir plaukai nereikalauja kaukes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2008 04 15, 15:51)
Kaip tik ieškau kaukės plaukams, nes išsausėjo kažkaip, šukų negaliu įkišt doh.gif .

Iš visų išbandytų, galėčiau išskirt FURTERER kaukes, man  thumbup.gif . Plaukai tampa glotnūs, lengvai išsišukuoja.

Paskaičiau apie palmių aliejų, galvoju reiks išbandyti, visgi natūralesnė priemonė  g.gif . Kiek supratau, jis naudojamas prieš plaunant galvą... O juo reikia ištepti visus plaukus ar tik šaknis ax.gif  g.gif ?



Reikia pradeti nuo tepti nuo galiuku per visa plauko ilgi, taciau saknu tepti nereikia mirksiukas.gif Ir palaikyti apie 15 min rolleyes.gif o, tada jau isplauti plaukucius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agneisha: 15 balandžio 2008 - 16:32
QUOTE(Malena @ 2008 04 15, 18:16)
Gal nesupratai klausimo?Po kai kuriu buna vienadienis o nuo kai kuriu ilgesnis kai gali naudot tik balzama arba is vis nieko ir plaukai nereikalauja kaukes wub.gif


tada as tokiu "ilgadieniu" kaukiu nesu turejusi lotuliukas.gif arba mano plaukai labai sausi, nes man iki kito plovimo efektas buna
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 15, 19:25)
tada as tokiu "ilgadieniu" kaukiu nesu turejusi lotuliukas.gif  arba mano plaukai labai sausi, nes man iki kito plovimo efektas buna


Cia daugiau del tavo naudojamu kaukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 04 15, 20:27)
Cia daugiau del tavo naudojamu kaukiu mirksiukas.gif


ka turi omenyje?
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 15, 19:35)
ka turi omenyje?


Man su pigiom kaukem irgi efektas ilgai nesijaucia
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 04 15, 20:50)
Man su pigiom kaukem irgi efektas ilgai nesijaucia


na, nzn, manau, kad stebuklu is brangiu kaukiu nebus. Cia tik isitikinimas toks
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 15, 19:59)
na, nzn, manau, kad stebuklu is brangiu kaukiu nebus. Cia tik isitikinimas toks


Gali but.Superbrangiu nenaudoju bet kauke uz 10 ir uz 40 man skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 04 15, 21:09)
Gali but.Superbrangiu nenaudoju bet kauke uz 10 ir uz 40 man skiriasi.


manau, kad skirtuma lemia tinkamai atrasta priemone, o ne kaina
Atsakyti