Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams, ieškom pačios pačiausios

QUOTE(valdonė @ 2008 04 11, 12:44)
O kur būna pirkti?  4u.gif


droge, Eurokos, atrodo, kad ir Kosmada turi. Dabar Droge jai nuolaida. Tikrai rekomenduoju. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 11, 10:56)
droge, Eurokos, atrodo, kad ir Kosmada turi. Dabar Droge jai nuolaida. Tikrai rekomenduoju.  thumbup.gif

Ačiū, bėgsiu pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2008 04 11, 12:58)
Ačiū, bėgsiu pirkti  mirksiukas.gif


palaikyk kiek negaila, nors raso, kad laikyti reikia tik kelias min., bet as visada maziausiai puse val. sedziu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 11, 11:05)
ka tik isbandziau Corine de farme kauke su mangais - na, tikrai superine thumbup.gif  Tikrai pirksiu vel. Labai suglotnina, apsunkina, pamaitina, drekina plaukus. O jau kvapas wub.gif  wub.gif  wub.gif ir kaina labai gera thumbup.gif

Dekui ja rekomendavusiai mamai 4u.gif

O kiek dienu po jos efektas jauciasi?
QUOTE(valdonė @ 2008 04 11, 11:58)
Ačiū, bėgsiu pirkti  mirksiukas.gif

Labai daug kur ju buna pirkt,nes Maximose,Rimi

QUOTE(Apvalute @ 2008 04 11, 11:59)
palaikyk kiek negaila, nors raso, kad laikyti reikia tik kelias min., bet as visada maziausiai puse val. sedziu lotuliukas.gif

Jau rasiau sioj temoj kad ilgiau nei puse valandos laikyt netikslinga 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif

Man labai padejo Kerastasse Reflection Masque Chroma Reflect.

Jos labai nedaug reikia (vos dvieju riesutu dydzio) ir rezulatai puikus.

http://images.ciao.c...uct-6574144.jpg
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 11, 11:56)
droge, Eurokos, atrodo, kad ir Kosmada turi. Dabar Droge jai nuolaida. Tikrai rekomenduoju.  thumbup.gif



http://www_camcobg_c...-hair-mango.jpg

sita?
Papildyta:
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 31, 18:11)
as niekada nelaikau kaukes 10 min. Visada maziausiai 30 min. ar tai butu kauke, ar balzamas - visada efektas bus geresnis. Man gaila isplauti priemone po keliu min., nes tada pinigai i bala doh.gif




schmoll.gif kelios min irgi blogai,bet puse valandos taip pat blogai,kadangi kaukese yra silikono ir kitokiu dalyku,kurie sugadins plaukus,ilgai laikyti galima tik naturalius aliejus ir pan
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 11, 11:05)
ka tik isbandziau Corine de farme kauke su mangais - na, tikrai superine thumbup.gif  Tikrai pirksiu vel. Labai suglotnina, apsunkina, pamaitina, drekina plaukus. O jau kvapas wub.gif  wub.gif  wub.gif ir kaina labai gera thumbup.gif

Dekui ja rekomendavusiai mamai 4u.gif

O sakai ji l apsunkina...tai tavo plaukai gal labai puciasi? Nes mano tokie visai normalus tai kazi po jos neatrodytu tokie prilipe prie galvos? doh.gif biggrin.gif
Beje, kokia jos kaina ir turis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayte: 12 balandžio 2008 - 12:17
aha, mane irgi labiau domintu kauke, kuri ne sunkintu ir glotnintu, o tiesiog pamaitintu plaukucius, bet jie isliktu maksimaliai purus.

kazkada turejau trevor sorbie ilgiems plaukams - super buvo, bet dabar neberandu, o ir nusikirpus trumpai, tai ieskau naujos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jamie: 13 balandžio 2008 - 16:24
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 04 09, 21:34)
Vistik radau sau labiausiai tinkancia kauke... Generos su kokosais. Sunaudojau dvi pakuotes (500ml-14lt), siuo metu sugavojau pakeisti kitomis, taciau vel grisiu prie jos. Netik atgaivino plaukus, bet pastebejau kad butent naudojant ja plaukai greiciau augti pradejo wub.gif

Naudoju taip pat generos kauke, taciau man ji schmoll.gif tikrai geresnes galima paieškot, bet čia kas man netinka kitom gali tikt smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
kirpeja ir kosmetologe rekomendavo palmiu alieju, kadangi pacios naudoja kelerius metus, ax.gif - viena efektyviausiu priemoniu plaukams stiprinti. rolleyes.gif Pati pabandziusi nustebau, rodos, plauku apimtis padidejo pora kartu... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agneisha: 13 balandžio 2008 - 16:31
Tiesiog super "Milk-shake" su pienu (45 Lt) - kai plaukai isdziuvo thumbup.gif
Siandien svelnuciai ir super atrodo - net negaila pinigeliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agneisha @ 2008 04 13, 17:30)
Sveikos,
kirpeja ir kosmetologe rekomendavo palmiu alieju, kadangi pacios naudoja kelerius metus, ax.gif  - viena efektyviausiu priemoniu plaukams stiprinti. rolleyes.gif Pati pabandziusi nustebau, rodos, plauku apimtis padidejo pora kartu... wub.gif


Ar kalbi apie palmių aliejų prieš plovimą? ax.gif
Atsakyti