Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 08, 21:45)
ČIA tiek grožybių, kad gali galva apsisukti  4u.gif


Tikrai jau grozybiu,per akis thumbup.gif Bet neradau jokios suknutes blush2.gif ,o gal ne cia ieskau,o gal ka praleidau ax.gif 4u.gif Mergaites patarkit,ka......... blush2.gif
Turiu prisinerus kepuraiciu,bikiniu,skareliu .... rolleyes.gif na ir dabar uzsidegiau suknele nert doh.gif tik niekaip nesugalvoju ,kaip ir nuo ko pradet unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chica de mallorca: 09 birželio 2005 - 14:47
QUOTE(chica de mallorca @ 2005 06 09, 15:45)
Tikrai jau grozybiu,per akis thumbup.gif Bet neradau jokios suknutes blush2.gif ,o gal ne cia ieskau,o gal ka praleidau ax.gif  4u.gif Mergaites patarkit,ka......... blush2.gif
Turiu prisinerus kepuraiciu,bikiniu,skareliu .... rolleyes.gif na ir dabar uzsidegiau suknele nert doh.gif tik niekaip nesugalvoju ,kaip ir nuo ko pradet unsure.gif

http://www.supermama...showtopic=18135
Čia nėra grožybių?????????????
Čia visa tema suknelių buvo ir dar tebėra blink.gif blink.gif blink.gif
O tu paspaudei ant to "čia"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 09 birželio 2005 - 15:51
Šią servetėlę nunėriau prieš kelerius metus. Jei kam patiks, paieškosiu aprašymo ir įkelsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inginė: 09 birželio 2005 - 16:06
Merginos help.gif help.gif help.gif
Iš kažkurios temos nusikopijavau šią suknytę.
[attachmentid=22443]
Niekaip nerandu iš kokios temos, kas ją nėrė ir iš kur gaut schemą. Nes aš tokios labai noriu dukrytei, bet iš akies bijau nert smile.gif
Laukiu pagalbos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 09 birželio 2005 - 16:20
QUOTE(Jumi @ 2005 06 08, 23:48)

Jumi,tu nuostabiausias žmogus pasaulyje.Tavo dėka dar išmokau ir failą atsisiūsti ,jį susirasti ir atsidaryti thumbup.gif .Dabar rinksiuosi skarytę,jos ten visos nuostabios tongue.gif
Atsakyti
vaidullka, labai matyta ta suknelė g.gif . Šiaip temoj apie krikštynų sukneles tokią saltrune nėrė, o schema matyt vaikiškuose drabužiuose...
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 09, 15:51)
http://www.supermama...showtopic=18135
Čia nėra grožybių?????????????
Čia visa tema suknelių buvo ir dar tebėra  blink.gif  blink.gif  blink.gif
O tu paspaudei ant to "čia"?


Na gal as ne ten ziurejau blush2.gif
Vaidullka,didelis aciu good.gif tavo pagalba radau,ko ieskojau clap.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Idun @ 2005 06 09, 20:57)
vaidullka, labai matyta ta suknelė  g.gif . Šiaip temoj apie krikštynų sukneles tokią saltrune nėrė, o schema matyt vaikiškuose drabužiuose...

Atradau tą temą, bet ten irgi nėra schemos, Šaltrūnė iš akies darė. Radau 7 ya forume, bet deja tik angliškas aprašymas cry.gif o aš jo nesuprantu cry.gif cry.gif Teks iš akies daryt, nes čia yra pati pačiausia ir būtent ta kurios aš jau pusmetį ieškau blush2.gif

QUOTE(chica de mallorca @ 2005 06 09, 21:21)
Na gal as ne ten ziurejau blush2.gif
Vaidullka,didelis aciu good.gif tavo pagalba radau,ko ieskojau clap.gif  mirksiukas.gif


Nu super kad padėjau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 09, 21:29)
[color=blue][font=Courier]
Atradau tą temą, bet ten irgi nėra schemos, Šaltrūnė iš akies darė. Radau 7 ya forume, bet deja tik angliškas aprašymas  cry.gif o aš jo nesuprantu  cry.gif  cry.gif Teks iš akies daryt, nes čia yra pati pačiausia ir būtent ta kurios aš jau pusmetį ieškau  blush2.gif

tai paprasyk 7ja ru konferencijoj ir schemos ir vertimo thumbup.gif pasakyk kad labai reikia krikstynoms ir tikrai moteros isvers,nes yra kas pastovei vis isvercia kam ko reikia thumbup.gif
Labai grazi suknele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 06 09, 23:15)
tai paprasyk 7ja ru konferencijoj ir schemos ir vertimo  thumbup.gif pasakyk kad labai reikia krikstynoms ir tikrai moteros isvers,nes yra kas pastovei vis isvercia kam ko reikia  thumbup.gif
Labai grazi suknele  mirksiukas.gif

Turiu dėl to keletų problemų:
1. Nelabai gaudausi tam forume. cry.gif
2. Nežinau net kam reiktų rašyt. cry.gif
3. Nemoku rusų kalbos. cry.gif

Gal kas nors galėtų man padėt dėl to?
Jumi, tai schmoll.gif , užsiėmusi su vaikiuku, o gal yra kas iš forumų merginų į ką galėčiau kreiptis?
Atsakyti
Taip seniai neriau! O tiek graiziu dalykeliu jus chia turite! Teks prisiminti. ir savo busimus mazylius apnerti.
Atsakyti
[quote=Vaidullka,2005 06 09, 21:29]
[color=blue][font=Courier]
Atradau tą temą, bet ten irgi nėra schemos, Šaltrūnė iš akies darė. Radau 7 ya forume, bet deja tik angliškas aprašymas cry.gif o aš jo nesuprantu cry.gif cry.gif Teks iš akies daryt, nes čia yra pati pačiausia ir būtent ta kurios aš jau pusmetį ieškau blush2.gif


parasyk kur radai, as kazkur turiu kompe, bet velnias koja gali nusisukt mano failuose, bandysiu padet, jei yra chemute tai problemu nebus.tIk jei noresi, primink man i az. nes mano galva paskui vaiksto doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikolina: 10 birželio 2005 - 00:43