Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

QUOTE(genovaite @ 2005 06 03, 08:36)
Kaip gaila cry.gif O kiek gražių žurnalų turiu ir modeliukai labai gražūs. Bet žiūriu, kad kuriuos tu įkėliai, tai dar tokių neturiu ir kažkaip nematyti. Na bet jau labai gražūs wub.gif Kai baigsiu siuvinėti paveiksliuką, pulsiu prie nerimo smile.gif Ačiū už tokį grožį 4u.gif

Tai mano šeimyna senai mane terorizuoja tai tu mezgi, tai siūvinėji, tai neri sako apsispręsk. Nusipirkau lininių siuliukų nėrimui, bet neturiu kada, nes dar nebaigiau siūvinėjamo peveikslėlio.
Atsakyti
Jumi, Carmen, dėkui už tokius lobius, kažkaip atsigauni žmogus vien paveiksliukus žiūrėdamas wink.gif. Laiko viskam aprėpt neužtenka, tai bent pasigrožėt. Gal kada nors ir laiko daugiau atsiras smile.gif - senatvėj biggrin.gif
Atsakyti
vakar idejau getbotus Anchor knygai wink.gif Kas siuntetes parsisiuskit ir trukstama dali
http://pattern.meila...03054697511.rar
wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Carmen @ 2005 06 03, 10:02)
O kaip jums toks šedevras ?

user posted image

user posted image


Che che, o aš tokią jau senų senovei nusinėrus tongue.gif
Atsakyti
Ideja,jei isaugot megiama megztuka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Is sito puslapiuko foto neleidzia prikabinti tai kas nori ziuri
Cia
Atsakyti
Galėčiau nuskanuoti savo turimas schemas.
Ar kas norėtų?
Ir nežinau kur būtų galima patalpint.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 04, 10:08)
Galėčiau nuskanuoti savo turimas schemas.
Ar kas norėtų?
Ir nežinau kur būtų galima patalpint.



Galėtum pasidaryti kokį nuotraukų albumą, kad ir community.webshots.com
Kas norėtų, išsisaugotų nuotraukas. smile.gif

Atsakyti
Nežinau ar buvo tokios g.gif
Jei buvo tai nepykit biggrin.gif
http://www.7ya.ru/ph...px?RubrID=86457


Atsakyti
Labas visoms auksarankėms.Visai netyčia suradau šį skyrelį ir tiesiog akys apraibo-kokių grožybių čia suradau.Aš mezgu ir neriu nuo šešių metukų.Stažą turiu neblogą ,tačiau pati nieko nekuriu ,o pasinaudoju nuotraukomis ,raštų pavyzdžiais ir modeliais iš knygų ,spaudos ir t.t.Šis skyrelis kaip tik man.Didelis dėkui visoms ,kurios pasidalino savo lobiais.Ir kur aš anksčiau buvau ,kad tik dabar čia apsilankiau?.. thumbup.gif
Atsakyti
Sveika atvykusi user posted image
Gal pasigirsi savo darbeliais ? Įdomu būtų pažiūrėti ką gražaus esi nunėrusi 4u.gif
Atsakyti
sveikos, auksarankės. Gal lendu ne visai į temą, bet ieškau, kas galėtų nunerti sijoną. Gal kuri apsiimtumėt?
Atsakyti
QUOTE(Ryžulia @ 2005 06 06, 09:11)
sveikos, auksarankės. Gal lendu ne visai į temą, bet ieškau, kas galėtų nunerti sijoną. Gal kuri apsiimtumėt?

Skelbimu lentoj rankdarbiu skiltyje yra net keli skelbimai tu,kurios su malonumu tai nunertu sijonuka thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti