Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

Sveikos,

Ar bandėt kas nerti "tunisišku" vąšeliu? Gal žinot, kur galima būtų jų nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 05 22, 17:33)
viena ideja tau ir dukrytei wink.gif
tegu dukryte nuneri tris ilgas skirtingu spalvu pyneles is nupynsit kasa - rankena, toliau kaip jau sakei mokinsites apskritima bus dugnelis smile.gif O mamyte is kokios medziageles pasius rankinuka  drinks_cheers.gif Bus panelytei beveik jos pacios daryta vasarine rankine wink.gif  drinks_cheers.gif Mana supratai apie ka as cia  4u.gif jei bandysiu foto ieskot

Dabar kaip tik abi sirguliuojame ir turime sočiai laiko,tai kai pasiūliau jai pasidaryti rankinę ,pritarė.Parašysiu kaip gausis.Manau,kad geriausia mokytis daryti sau naudingus daiktelius.Ačiū Jumi už mintį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(delusion @ 2005 05 22, 21:01)
Sveikos,

Ar bandėt kas nerti "tunisišku" vąšeliu? Gal žinot, kur galima būtų jų nusipirkti?


O kas tai per daiktas? g.gif
Atsakyti
Aš šeštadienį pradėjau nerti dukrytei krikšro suknytę blush2.gif neriu be jokios iškarpos, "iš akies", tai nežinau, ar neteks permezginėti...
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2005 05 23, 07:43)
O kas tai per daiktas?  g.gif

tai kabliukas,bet tokio ilgio kaip virbalas ir neriama su juo kiek panasiai kaip virbalu. Turiu knygute kaip su juo nerti,bet neturiu skanerio tai ideti cia negaliu,nors ideju interneta tikri yra.
delusion o pati kabliuka manau turetum siulais ir mezgimo reikmenim prekiaujanciose parduotuvese thumbup.gif man rodos net bazej prie siulu maciau(bet maciau senokai rolleyes.gif ) drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 05 05, 15:06)
Kažkurioj temoj radau šią suknutę, bet nelabai suprantu kaip ją nert. gal kas galit padėti?
[attachmentid=19597]







Sveiki, pabandysiu aprasyti sia suknele (berods dar niekas jos neaprase). Ji neriama nuo virsaus. Nunerta reikiamo ilgio pynele apneriama zemais stulpeliais. Po to i kas 3 ar 4 zema stulpeli neriamas stulpelis su uzmetimu (arba 2, tuomet greiciau bus rezultatas), 2 pyneles kilpos, stulpelis su uzmetimu, 3 pyneles kilpos. Sis rastas kartojamas 7-8 eiles, po to neriamas pagrindinis rastas: 1 eile: stulpelis su uzmetimu, 2 pyneles kilpos, stulpelis su uzmetimu, 3 pyneles kilpos; 2 eile: stulpelis su uzmetimu, 2 pyneles kilpos, stulpelis su uzmetimu, 2 pyneles kilpos, zemas stulpelis i pries tai buvusias 3 pyneles kilpas, 2 pyneles kilpos. platinant galima pyneles kilpas didinti iki 4 ir 5, analogiskai 2-oje eileje salia zemo stulpelio 2 ir 3 arba 3 ir 3. As pati galbut kiek modifikuociau rasta ir vietoj stulpeliu tarp kuriu yra 2 pyneles kilpos nerciau 3 stulpelius su uzmetimu, 3 pyneles kilpas, 3 stulpelius su uzmetimu. Pabandysiu is klaviaturoje esanciu zenklu nupiesti chema:

1 schema
\''/'''\''/'''\''/
\''/'''\''/'''\''/

2 schema
\''/''x''\''/
\''/' ' ' \''/



Jei nerciau as, schemos atrodyti:
1 schema
\\\'''/// ' ' ' \\\'''///
\\\ ' ' ' ///'''\\\ ' ' ' ///


tarpo tarp stulpeliu platinimas
''x''
' ' '

'''x'''
' ' ' '

'''x'''
' ' ' ' '

Tikiuosi, kad aisku. Siuo metu neturiu galimybes padaryti skaitmenines piesinio kopijos. Apnerima, jei reikes, parasysiu veliau, reikes pasiimti vaseli ir pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 05 23, 07:54)
tai kabliukas,bet tokio ilgio kaip virbalas ir neriama su juo kiek panasiai kaip virbalu. Turiu knygute kaip su juo nerti,bet neturiu skanerio tai ideti cia negaliu,nors ideju interneta tikri yra.
delusion o pati kabliuka manau turetum siulais ir mezgimo reikmenim prekiaujanciose parduotuvese  thumbup.gif man rodos net bazej prie siulu maciau(bet maciau senokai  rolleyes.gifdrinks_cheers.gif

Jau nusipirkau smile.gif Casa Lanoj radau smile.gif
O jei kam bus įdomu kaip tai daroma, gali pažiūrėti
čia arba čia
4u.gif
Atsakyti
MANO MAMA TOKĮ DAIKTĄ TURI IR MOKA JUO NAUDOTIS,TIK AŠ NEŽINOJAU,KAD JIS TAIP VADINASI.
Atsakyti
Prašau pagalbos ax.gif
noriu nusinerti suknia, tai va noriu patarimo ar nestorins šis raštas? (aišku čia gal nelabai matysis, bet neleidžia įkelti didesnio failo) kadangi esu stamboka blush2.gif Ir dar nelabai moku siaurinti nėrinio, aš paprasčiausiai priešpaskutinę akutę praleidžiu ir viskas, ar gerai? ar kažkaip kitaip reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele @ 2005 05 25, 22:38)
Prašau pagalbos  ax.gif
noriu nusinerti suknia, tai va noriu patarimo ar nestorins šis raštas? (aišku čia gal nelabai matysis, bet neleidžia įkelti didesnio failo) kadangi esu stamboka  blush2.gif Ir dar nelabai moku siaurinti nėrinio, aš paprasčiausiai priešpaskutinę akutę praleidžiu ir viskas, ar gerai? ar kažkaip kitaip reikia?  g.gif



Nelabai iziuriu, kaip tiksliai neriasi sis rastas, taciau jei bus neriama ne is apacios, bet is sono, tikrai neturetu storinti. O del siaurinimo, tai priklauso nuo rasto, bendru taisykliu bent jau as nezinau:(
Atsakyti
Čia paprastas raštas su užmetimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele @ 2005 05 25, 23:04)
Čia paprastas raštas su užmetimu  blush2.gif



Iš pradžių galvojau, kad gal žemi stulpeliai. Bet išdidinus nuotrauką, iš to, kas matėsi, kilo įtarimas, kad stulpeliai didesni. Turėtu būti gražus nėrinys:))
Atsakyti