Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

QUOTE(mamytukas04 @ 2006 02 13, 13:38)
DĖKAVOJU 4u.gif  o gal žinot, kaip tą medžiagytę "banguotai" iškirpt?


man atrodo čia pirma reikia nusinerti tą pakraštį, o po to prisiuvus ar prisidaigsčius prie norimos medžiagos iškirpti pagal pakraštį smile.gif
aš taip galvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(bugie @ 2006 02 13, 14:35)
man atrodo čia pirma reikia nusinerti tą pakraštį, o po to prisiuvus ar prisidaigsčius prie norimos medžiagos iškirpti pagal pakraštį smile.gif 
aš taip galvoju g.gif

Kažin, man atrodo, kad taip dar sunkiau būtų padaryt, negu iš karto išsikirpt ir nert, nes kaip pamatuosi kokio ilgio reikia nėrinio , kur tiksliai kampas turi būt?
Atsakyti
man labai patiko sitas rastelis

http://www.jessica-t...aksteek-340.JPG

ir neatrodo jis labai sudetingas, bet gal kas man galetu padet issifruot kaip ji nerti, nes ta stulpeli su burbuliuku tai as pirma kart matau blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės, turiu didelį prašymą... ax.gif Nesuprantu vieno ženkliuko servetėlės schemoj, gal kuri galit padėt? Tas ženkliukas parodytas, kaip dvigubas X, vienas aukščiau, kitas truputį žemiau... O parašyta ispaniškai lygtais: "B en croix"... Tai tiek, ačiū už pagalbą, nes mano servetėlės nėrimas sustojo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglota @ 2006 02 13, 18:05)
man labai patiko sitas rastelis

http://www.jessica-t...aksteek-340.JPG

ir neatrodo jis labai sudetingas, bet gal kas man galetu padet issifruot kaip ji nerti, nes ta stulpeli su burbuliuku tai as pirma kart matau blush2.gif

Tai gal čia pusinis, kiek suprantu tame rašte - 1 žemas, po to pagal mane būtų tas pusinis, t.y. stulpelis su 1 užmetimu, bet išmegztas ištraukiant per visas 3 iškart, ir 1 stulpelis su užmetimu. Bet tai tik mano nuomonė.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvile: 13 vasario 2006 - 18:51
QUOTE(mamytukas04 @ 2006 02 13, 16:00)
Kažin, man atrodo, kad taip dar sunkiau būtų padaryt, negu iš karto išsikirpt ir nert, nes kaip pamatuosi kokio ilgio reikia nėrinio , kur tiksliai kampas turi būt?


pagal schemutę ten pradžioj reikia nusinerti pynutę, vadinasi, ten tikrai tas nertas pakraštys yra prisiuvamas kai jau visas darbelis yra padarytas, greičiausiai nuneri, išskalbi, išsitampai kaip reikia, išlygini ir tik tada prisiuvi prie medžiagos, nes kitaip sunku gi būtų tuos lankelius vienodus padaryti.
Bet čia tik mano nuomonė, gal kas nors kitaip darytų smile.gif
Atsakyti
M.Jolanciuk, jei gausi, atsiųsk ir į laukiu.laisku ETA gmail.com Būsiu labai dėkinga. O čia mano naujausias nėrinys:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 02 13, 17:40)
user posted image

gal matet kur toky rashtely?  4u.gif


labai labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif maciau panasu bet ne toki schmoll.gif unsure.gif
QUOTE(Dusiukas @ 2006 02 15, 08:10)
Kik aš nužiūrėjau šią servetėlę, tai suprantu, kad ji megzta virbalais. 4u.gif . Bet labai fantastiškai atrodo. Aš taip pat norėčiau jos schemutės. mano e-meilas: redara@one.lt    Iš nksto dėkoju. 4u.gif

tai kad paskutines idetos serveteles nertos g.gif
g.gif
Papildyta:
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 02 14, 18:35)
merginos gal esate netyčia kur aptikusios šios staltiesės schemą  mirksiukas.gif mano email'as m.jolanciukas@gmail.com

user posted image

as i zurnalu su getbotais tema buvau idejus nuoroda i 7ja.ru esanti getbotu albuma,kuriame buvo kelios knygos su servetelem. Paziurinek,man atrodo vienoj is ju kazka panasaus maciau(aisku gal ir klystu nes greit ziurint visos serveteles kiek panasios atrodo blush2.gif blush2.gif )
Papildyta:
http://www.7ya.ru/ph...px?RubrID=98589
va stai cia tie rinkiniai,manau turetum rasti wink.gif
Papildyta:
QUOTE(vi_ka @ 2006 02 11, 22:23)
user posted image[/IMG]

Mergaitės, nebeturiu ramybės blink.gif  blink.gif Privalau gauti šios servetėlės nėrimo schemikę g.gif Nevalgau, negeriu, nemiegu unsure.gif Padėkit ax.gif

radau wink.gif ne visai tokios bet kazkuo panasios blush2.gif blush2.gif
SERVETELES
Atsakyti
ačiū Dainan gavau wink.gif
tačiau ir aš tokią pat schemą turėjau , bet esmė yra ta kad čia tik I dalis t.y. čia tik pusė servetėlės schemos, dar turi būti kažkur ir II dalis....
gal kas negavo Dainan email'o , tai įkelsiu čia

Jumi iš tų getbotų ir traukia šią staltiesėlę, ir kreipiausi į pačią albumo savininkę, gal turėtų ir II dalį, tačiau stakymo taip ir nesulaukiau.... gal reikėjo tai merginai rusiškai rašyti, bet nemoku sad.gif tai rašiau jai angliškai.....
user posted image
Atsakyti
user posted image

Nežinau, ar buvo tokios nertos rankinės, bet man jos labai gražios bigsmile.gif Jei reikės aprašymų - duokit žinoti rolleyes.gif
Papildyta:
Dar kelios bigsmile.gif user posted image
Atsakyti
Labutis 4u.gif

gal kas turite pavyzdi kaip nerti reikia tokius kaip kilimelius g.gif (nezinau kaip pavadinti) bet buvau radusi kazkur, tokios sesiakampes dalys, apatine puse lygi, o virsutinej vien siulai, kaip koks "persiskas kilimas"
siulu atliekas gerai butu panaudot ir pleda pasidaryt ax.gif
gal kas turesit bigsmile.gif ir imesit ar nuoroda, ar paveksliuku, labai prasau, buvau issisaugojusi, bet po kompiuterio perinstaliavimo dingo verysad.gif verysad.gif verysad.gif , o kur buvau radusi visai nepamenu, nes visose temose tokia begalybe nuorodu biggrin.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 02 19, 20:55)
Kas neriate bliuskutes is gelyciu ar kokiu kvadrateliu, kaip jungiate? Ar sonines siules gaunasi "zigzagu" jungtos? g.gif juk tiesiai neiseina, o dar jei liemenuoti reikia g.gif
Taip galvoju vis, kaip sujungti reiketu, kazin ar paskui nesisuka kai taip susijungia?

Aš kai mezgu iš daug skirtingų gėlyčių, jas surišu vieną su kita. Susiuvus labai sunku išardyti jeigu prireikia. Geriausias būdas yra sumegzti paskutinėje eilėje.
Atsakyti