Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

QUOTE(laguna @ 2005 11 18, 01:15)
Noreciau tokio dalykelio, gal kas zinot kaip nusinerti ? Na man atrodo kad cia nerti, ar as klystu?

Manau visai galima apnerti vielute ir prie jos galu pritaisyti padarytus bumbulus mirksiukas.gif thumbup.gif
o tie kur foto tikrai nenerti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 18 lapkričio 2005 - 16:24
Vaidulka aš turiu issisaugojusi visą knygą, ten yra visokių ir pailgų, ir apvalių. Parašyk adresą, bandysiu atsiųsti.
Čia pvz rolleyes.gif
[attachmentid=41291]

[attachmentid=41292]
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 12 01, 17:21)
Man atrodo keitėsi tas pavadinimas, kažkaip reikia kitaip įrašyti ir tada veikia, bet aš ten nenaršau todėl nelabai žinau  g.gif

Merginos  help.gif , kai nereikėjo, tai turėjau labai daug pailgų nertų servetėlių, o vat dabar prisireikė ir nė vienos. Tiesa, turiu, bet tik su aprašymu, o man reikia kad būtų su schemom  smile.gif Jau ir siūliukus nusipirkau, a schemų nėr  cray.gif


http://www.7ya.ru/ph...px?RubrID=35473
Atsakyti
ai...ir dar sitos ponios albumuose pasiknisk tongue.gif
http://photo.163.com...rname=hakkamike labai jau daug puslapiuku,taip kad tiksliu nuorodu neiskau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2005 12 03, 17:09)
sveikutės, sakė jūsų temoje yra nertų angeliukų aprašymas,bet nerandu unsure.gif



Šioje temoje yra daug angeliukų. Pradėk žiūrėti nuo čia: http://www.supermama...ic=50688&st=108
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2005 12 12, 15:38)
Estrelija, o kur galima gauti purškiamą krakmolą?Aš tai nusipirkau tokį daiktą, kaip Luga,bet ne purškiamas dalykas smile.gif

purskiamo krakmolo pirkau maximoje...kainavo apie 4-5litus mano "yplon" firmos...geras dalykas..maziau terliones...nors man bent jau iskrakmolino ne itin standziai...
Atsakyti
QUOTE(Giega @ 2005 12 14, 09:52)
Merginos,
Gal žinot kur (ir už kiek) Vilniuj galima nusipirkti siūlų babinomis (nežinau ar taip lietuviškai vadinasi - kai siūlai yra suvynioti po 1-1,5 kg, kaip iš siūlų fabriko). Kažkada esu pirkusi taip suvyniotus lininius ir pusvilnonius siūlus. Labai patogus dalykas ir ilgam užtenka.
Jei kas žinote, būsiu labai dėkinga už informaciją smile.gif


Lino yra "Lino namuose" (Pilies gatvėje ir kitur), mocheros, medvilnės, vilnos - Ditekse (Berods Kęstučio gatvėje). Kažkur dar mačiau, bet šitose daugiausiai. Beje, jei turi kantrybės pati susivinioti siūlus, liną geriau pirk "siūlgaliais" (maždaug po 100 g.), tuomet jis bus labai pigus, babinomis turbūt dvigubai brangesnis. O Ditekse tai tau siūlų iš babinos nusuks ant kitos tiek, kiek tau reikės.
Tiesa, kainos. Linos siūlgalių 100 gr. berods 2 Lt, babinos 1 kg kaina apie 36-40 Lt (jei nemaišau), Ditekse siūlų kg kaina nuo apie 20 Lt už kg iki 8-13 Lt už 100 gr mocheros (bet ji labai plonytė ir tikrai daug nereikia). Jei užeisiu kada, galėsiu parašyti tiksliau, bet šiuo metu neketinu, nes turiu pakankamai pradėtų darbų ir dar vieno nebereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunne @ 2005 11 16, 10:13)
user posted image

Gal kas galit man paaiškinti, kaip tos gėlės tarpusavy sujungtos blush2.gif  4u.gif Aprašyme rašo, kad kažkokių "bridų" pagalba, bet neįkertu kaip juos padaryti doh.gif

Visi paaiškinimai čia.
Atsakyti
Sveikos, nėrėjėlės, aš šiaip labiau myliu virbaliukus, bet čia buvo įkvėpimas biškį užėjęs:

(spragtelkit ant nuotraukos- atsidarys didesnė)

user posted image

ax.gif
Atsakyti
Nors helovynas jau ir baigėsi, ale labai jau patiko smile.gif

user posted image
Atsakyti
merginos padėkite help.gif
man labai patinka nerimas, ypač servetėlės, paskutiniu metu neriu dideles stalietesles ir vieną visai mielą aptikau ir norėčiau nerti, tačiau ten tik viena chemos dalis įdėta, gal kuri matėte šios servetelės schemą?
jei kas turėtų, atsiųskite man labai prašau į m.jolanciukas@gmail.com


http://www.7ya.ru/ph...oID=132605&ob=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.Jolanciukas: 19 gruodžio 2005 - 16:27
Gal galit pasakyt kaip reiktų platint šį raštelį, kad nesigautų marmalynė? Neriu ratu viską ir noriu kad gražiai atrodytų blush2.gif
user posted image
Atsakyti