Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

http://www.7ya.ru/ph...ubrid=65085&p=1 pamirsau nuoroda prideti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2005 07 28, 17:01)

Man rodo smile.gif pabandyk vėliau atidaryti
Atsakyti
na man jau irgi senokai nebeatidaro jokio paveiksliuko:( o tokiu graziu dalyku randu:(
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2005 07 28, 17:01)

as irgi matau thumbup.gif
Atsakyti
tai kas tada pas mane blogai cry.gif as nematau nei vieno paveiksliuko nei siuvinejimo nei nerimo nei mezgimo pas mane isvis nerodo nieko cry.gif cry.gif bet aciu jums uz pagalba. smile.gif
Atsakyti
Jumi, o aš galvojau tik man vienai neleidžia išsigetbotinti cry.gif
Kai spaudžiu Ctrl +C ,nesuveikia cry.gif O tai tikrai - su Getbot viskas baigta ?
Atsakyti
na o aš galvojau, kad čia man vienai kažkas su tuo getbotu negerai...... blink.gif

O gaila, kad nebeis daugiau parsisiuntinėt... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2005 07 29, 01:14)
Jumi, o aš galvojau tik man vienai neleidžia išsigetbotinti cry.gif
Kai spaudžiu Ctrl +C ,nesuveikia cry.gif O tai tikrai - su Getbot viskas baigta ?

Kiek supratau 7ja puslapio moderatoriai pakeite kazka programiskai(sorry labai neisgilinau blush2.gif ) taip kad getbotas neveikia, galima kaip ir kazkada seniau atidarineti po viena paveiksliuka ir taip issisaugoti kas patinka. Getbotas toliau sekmingai veikia kinietiskuose ir kituose rusiskuose puslapiukuose drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, o jūs nebandėte nerti iš keršų (tokių kur viename kamujolyje yra keli atspalviai) siūlų, aš tai nunėriau tokią rožinę 34x34 servetėlę, tokia gan įdomi išėjo,o jūs ką nors darote iš tokių siūlų?Beje, kaip manote ar nereikėtų užvesti naujos temos, kaip pavyzdžiui yra skyrelis skirtas tik siuvinėjimos schemoms, tai gal sakau,kad reikėtų paskirti skyrelį tik nėrimo schemoms, kaip manote?nes aš tai norėčiau nusinerti ką nors tokio originalaus, ir norėtųsi,kad pavyzdžiai būtų kaip ir vienoje vietoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2005 08 01, 11:05)
Merginos, o jūs nebandėte nerti iš keršų (tokių kur viename kamujolyje yra keli atspalviai) siūlų, aš tai nunėriau tokią rožinę 34x34 servetėlę, tokia gan įdomi išėjo,o jūs ką nors darote iš tokių siūlų?Beje, kaip manote ar nereikėtų užvesti naujos temos, kaip pavyzdžiui yra skyrelis skirtas tik siuvinėjimos schemoms, tai gal sakau,kad reikėtų paskirti skyrelį tik nėrimo schemoms, kaip manote?nes aš tai norėčiau nusinerti ką nors tokio originalaus, ir norėtųsi,kad pavyzdžiai būtų kaip ir vienoje vietoje smile.gif

Būtų įdomu pamatyti tavo servetėlę biggrin.gif
Nėrimo tema super. Galiu eit atidaryt mirksiukas.gif Manau moderatoriai nieko prieš, nes nėrimo schemų irgi labai daug ax.gif
Atsakyti
O tai daryt tą temą ar ne? Taip savivaliaut irgi nelabai noriu blush2.gif
Atsakyti
Gal reikėtų parašyti administratoriui ar moderatoriui su užklausimu,ar galima tai daryti, aš bandžiau,bet kompe nėra kažkokios programkės ar ko ten reikia, ir neleidžia išsiųsti jokių laiškučių, gal tu mėgink,o tada pirmyn tongue.gif Servetėlę parodysiu, ir dar tokią baltą staltiesę, ir dar dabar neriu tokią žalią keršą servetėlę, tai kai ją baigsiu, visas sutvarkysiu ir parodysiu, o dė lto naujo skyrelio,tai,kaip jau sakiau, reikia rašyti adminui,turėtų leistibūk gerutė pamėgink tu parašyti,gerai? ax.gif blush2.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti