Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

As nėriau tą, kuris yra dešinėje pusėje. Plius dar danteliais apneriau.
http://img231.images...vyzdelis4bm.jpg
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2005 07 16, 20:14)
Smulmenų skyrelyje man niekas neatsakė, tai klausiu jūsų: kaip verčiasi nėrimų aprašymuose šie sutrumpinimai: ch, lps, sc, dc, sk, sps, p, rnd, sts, lp, hdc, sl, st g.gif Gal kuri žinote?

Radau!!!!!!!! Ech ..... user posted image


Idedu ir jums visoms user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 27 liepos 2005 - 14:15
Ir dar vienas wink.gif
Atsakyti
Ačiū Jumi, tikrai pravers 4u.gif
Atsakyti
Jumi notworthy.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, jau jus neriat cia labai graziai, as va prisiziurejau, tai kepuraite nuneriau, noreciau kokia bliuskute mazylei, ar megztuka, bet nelabai moku, man tie isemimai neaiskus, o ir vaikisko nieko neturiu, gal galetumet ka nors paprasto pradziamoksliai pasiulyti, butu labai aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga22: 27 liepos 2005 - 20:27
Ačiū Jumi 4u.gif Kaip tik norėjau rašyti pagalbos, dėl kai kurių kilpučių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunlight @ 2005 07 27, 11:03)
Labai aciu uz gerus atsiliepimus... Labai malonu  ax.gif
Krutine jau sutaisiau, bet dabar nugaroje persiuvu uztrauktuka. Niekad nemaniau kad TAIP sunku ji isiuti  doh.gif
As nuneriau apacia, o po to prisiuvau 2 krutines dalis. Tai nebuvo labai sunku isardyti...
Apacia tai ne is tos nuotraukos, kur ir pati bliuskute, bet krastelis is nerimo knygos. Pabandysiu nuskanuoti ir imesti smile.gif

Aciu uz krasteli, bet mane domino butent apacios rastas iki krastelio, gal ir ji gali imest?
Atsakyti
Sveikos. Man labai patinka nerti bet iskilo viena problemele forume 7ya man neatidaro nei vieno paveiksliuko cry.gif Ar Jums veikia tas puslapiukas gerai?
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2005 07 28, 15:39)
Sveikos. Man labai patinka nerti bet iskilo viena problemele forume 7ya man neatidaro nei vieno paveiksliuko  cry.gif Ar Jums veikia tas puslapiukas gerai?

neatidarys tu albumu,kuriems yra uzdetas slaptazodis. O kiti lyg ir veikia.Nesenai ziurinejau taiatsidarinejo man paveiksliukai. Va tik su getbotais rodos baigta cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 07 28, 15:49)
neatidarys tu albumu,kuriems yra uzdetas slaptazodis. O kiti lyg ir veikia.Nesenai ziurinejau taiatsidarinejo man paveiksliukai. Va tik su getbotais rodos baigta  cry.gif

O kodėl kažin? Labai patogu būdavo įmeti ir parsiunčia sad.gif
Atsakyti
gal galite paziureti ar situos paveiksliukus rodo. verysad.gif nes man tai rodo tik balta tuscia vieta cry.gif buciau labai jums dekinga nes cia yra labai graziu serveteliu kurias noreciau nusinerti.
Atsakyti