Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

QUOTE(Ashai @ 2005 07 20, 16:43)
Sveikos auksarankės  4u.gif  ,
turiu didelį prašymuką,  rolleyes.gif  gal kuri galite pasiūlyti vyriškų vasarinių marškinėlių iš lino raštukų ? unsure.gif
Mano vyras stambokas , norėtų tokios formos kaip "tenisovkė"  (3 sagutės priekyje, su apykakle ir trumpom rankovėm)  unsure.gif bet tai čia ne esmė. Nežinau kokiu raštu geriau vyriškus nerti ... blush2.gif
Būsiu dėkinga visoms patarusioms  4u.gif  ax.gif

Yra tokia tema nerti rūbai vyrams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovute @ 2005 07 20, 11:09)
man irgi patinka nerti ax.gif noreciau savo mazajai nunert ar megstukas, ar suknyte, ar dar ka, bet nelabai turiu rastu,schemu, gal kuri ka turite, galetumete pagelbeti? 4u.gif

Dovute turiu daug nerimo rastu tik kaip perduot wink.gif Neturiu laiko elektroniniu pastu siuntineti nebent kada i kompakta surasyciau drinks_cheers.gif Turiu ir vaikams nerimo zurnaliuku parsiustu blush2.gif Tik taip pat reikia ziurineti taip sakant "knaisiotis " doh.gif
Atsakyti
Jumi - -> jeigu irasytum i kompakta, tai butu thumbup.gif atvaziuociau iki taves ir pasiimciau ax.gif gal ir zurnaliuku paskolintum blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovute @ 2005 07 21, 15:12)
Jumi - -> jeigu irasytum i kompakta, tai butu  thumbup.gif atvaziuociau iki taves ir pasiimciau ax.gif gal ir zurnaliuku paskolintum blush2.gif  blush2.gif

butinai irasysiu,bet zurnaliukai tai irgi kompiuteryje doh.gif biggrin.gif biggrin.gif tokie tiks? O ir skolinti nereiks savo turesi tongue.gif wink.gif
Atsakyti
saunuoles, as irgi megztu nerti, tad jungiuosi prie jusu, ideju dabar pilna galva tik laiko mazoka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2005 07 20, 16:13)


Tema tai yra, ax.gif , o nuoroda tik viena blush2.gif , bet ne tai ko aš ieškau. cry.gif
Atsakyti
Aisku, Jumi, kad tiks ax.gif 4u.gif
Femina - -> smagu, kad jungiesi prie musu, ir man tas pats: minciu daug, o laiko mazai cry.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš irgi neriu, tad jungiuosi prie jūsų, dalinsimės idėjomis ir patarimais. 4u.gif
Turiu klausimėlį patyrusioms nėrėjoms. Gal kuri nors nėrėtės sau bikinį? Patarkite, kokius siūlus rinktis, nes nusinėriau vieną iš paprasčiausio „iriso“, ir išėjo visai beformis. Man labai gražu nerti bikiniai, būtinai noriu tokio.
Atsakyti
QUOTE(Ieva S @ 2005 07 22, 17:41)
Sveikutės, aš irgi neriu, tad jungiuosi prie jūsų, dalinsimės idėjomis ir patarimais. 4u.gif
Turiu klausimėlį patyrusioms nėrėjoms. Gal kuri nors nėrėtės sau bikinį? Patarkite, kokius siūlus rinktis, nes nusinėriau vieną iš paprasčiausio „iriso“, ir išėjo visai beformis. Man labai gražu nerti bikiniai, būtinai noriu tokio.


Siūlų parduotuvėjė "Casa lana" ir "Geros akys" yra specialūs siūlai bikini nėrimui. Jie netįsta, gerai išlaiko formą.
Atsakyti
QUOTE(Kirmele @ 2005 07 22, 17:30)
Siūlų parduotuvėjė "Casa lana" ir "Geros akys" yra specialūs siūlai bikini nėrimui. Jie netįsta, gerai išlaiko formą.


Aš vakar buvau Casa Lana Kaune tai pardavėja sakė, kad nėra tokių siūlų, ir kad jie vistiek ištys cry.gif
Gal galėtum pavadinimą koki parašyti, nes ruošiuosi nusinerti maudomą bet iš irisų baisoka, kad neištystų poto g.gif
Atsakyti
QUOTE(V_a_i_d_a @ 2005 07 22, 20:13)
Aš vakar buvau Casa Lana Kaune tai pardavėja sakė, kad nėra tokių siūlų, ir kad jie vistiek ištys  cry.gif
Gal galėtum pavadinimą koki parašyti, nes ruošiuosi nusinerti maudomą bet iš irisų baisoka, kad neištystų poto  g.gif


Deja, pavadinimo tikrai nepasakysiu, nes pati nepirkau, tik mačiau kažkokiame žurnale modelį, o ten ir buvo parašyta, kad iš tokių siūlų megzta, o šalia parduotuvės logotipas (tik va dabar suabejojau, ar buvo Casa Lana ar Geros akys. Žodžiu, viena iš jų).
Atsakyti
pažiūrėkit kainas blink.gif
Atsakyti