Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

Pupos-uogos, turiu į Jus labai didelį prašymą: be galo noriu nunert savo vyrui vasarišką maikutę be rankovių, tik nežinau, kaip tai geriau padaryt.Kaip įsivaizduoju, tai turėtų būti beveik kiauraraštis. Jums gal juokinga, kad čia matau problemą, bet man tai visai nejuokinga, nes vašelį paskutinį kartą rankose turėjau devintoj klasėj...
Prašau, patarkit, kiek ir kokių siūlų reikia įsigyt, nes mano vyras 182 cm, tvirto kūno sudėjimo (nestoras), kokio nr. vašelį reiktų įsigyt ir šiaip, kaip tą mano svajonę įgyvendint.

Iš anksto labai labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Patariu naturalios medziagos. Tarkim lininiu siulu. Vasarai kaip tik!
Atsakyti
Įmetu apnėrimo keletą raštelių jei kam bus įdomu.

http://www.7ya.ru/ph...px?RubrID=89848
Atsakyti
Savo nuotrauku albume pradėjau kaupti ne tik siuvinėjimus, bet ir nėrinius (kadangi jie iškeliauja taip pat greitai, kaip ir pirmieji). Šiuo metu ten atskrido tik drugeliai, bet bus ir daugiau darbų, belieka tik pereiti draugus ir nufotografuoti smile.gif
Atsakyti
Galite man padėti 4u.gif , neriuosi bliuzkutę, kaip reikia sumažinti akių? Na žinote rankovėse. Iš vienos pusės moku, o kaip iš kitos, arba kaip jų dadėti. Prašau įmeskite man kas aprašymus. 4u.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopkriste @ 2005 07 16, 08:46)
Galite man padėti  4u.gif , neriuosi bliuzkutę, kaip reikia sumažinti akių? Na žinote rankovėse. Iš vienos pusės moku, o kaip iš kitos, arba kaip jų dadėti. Prašau įmeskite man kas aprašymus.  4u.gif  sad.gif

O kokią tu bliuzelę neri - berankovę? Tokią su petnešėlėm?
Atsakyti
NA PASIŽIŪRĖK KĄ RADAU, TINKA?
Atsakyti
QUOTE(rima 55 @ 2005 07 16, 15:15)
O kokią tu bliuzelę neri - berankovę? Tokią su petnešėlėm?


Su rankovėm, dėkui Rimule 4u.gif Pabandysiu pagal tavo pav, paskui pranešiu, nes ten truputėli sudetingesnė, bet gal kad tokią pirmą kartą nersiu. Paskui kai nunersiu, parodisiu.
Atsakyti
Smulmenų skyrelyje man niekas neatsakė, tai klausiu jūsų: kaip verčiasi nėrimų aprašymuose šie sutrumpinimai: ch, lps, sc, dc, sk, sps, p, rnd, sts, lp, hdc, sl, st g.gif Gal kuri žinote?
Atsakyti
Radau stai ka:
chain ............................ user posted image
single crochet ................ user posted image
slip stitch ...................... user posted image
half double crochet ........ user posted image
double crochet .............. (yo 1 time) user posted image
triple crochet ................. (yo 2 times) user posted image
Atsakyti
Vaidullka, labai dėkoju notworthy.gif

double crochet .............. (yo 1 time) user posted image
O šitas yra su vienu užmetimu ar su dviem. Aš visada nerdavau su vienu, bet tas "double" mane subalamutino dabar g.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2005 07 16, 21:04)
Vaidullka, labai dėkoju  notworthy.gif

double crochet ..............  (yo 1 time)  user posted image
O šitas yra su vienu užmetimu ar su dviem. Aš visada nerdavau su vienu, bet tas "double" mane subalamutino dabar g.gif

man rodos sitas su vienu uzmetimu wink.gif Kazkada ir su situo parasymu susibalamutinau blush2.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti