Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

QUOTE(Jazminėlė @ 2005 06 18, 13:51)
vaje kokia mintis  thumbup.gif ,genialu .Išsirenkam vadybininkę ir prie darbo  mirksiukas.gif .Šiaip tai man senai pikta ,kad niekas pas mus labai nevertina rankų darbo ,manęs ne viena prašius yra nunerti ,bet už tokias kainas  schmoll.gif ,tikrai neapsimoka  verysad.gif


Sunku prasimušti užsienyje. Nebent ieškot kokių pažįstamų. g.gif
Aš jau audžiu mintį, kad reik siųst draugams prieteliams į užsienį kaip dovanas. O vdrug kas ir užsikabins, pamatys, pastebės blush2.gif
Kažkada bandžiau siuvinėjimus nešt Kaune į dailės galerijas. Ne koks biznis gavosi. Nes jie antkainį baisiausią užsideda. Tada nei tau apsimoka, nei kas perka. O mugėse turbūt nelabai kas irgi gaunasi pardavinėti...
Belieka laukti geresnių laikų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 06 18, 19:05)

Belieka laukti geresnių laikų cool.gif
Jo... Ką padasrysi ...lauksim verysad.gif
Atsakyti
Aš įsivaizduoju, kad užsienį labai didelės kainos. Kai buvau Graikijoje mačiau daug nertų, gražių dalykėlių bet neišdrįsau paklausti kainos, nes ji turbūt būtu nei kiek nemažesnė nei Italijoje. ax.gif
Atsakyti
Šei J. Statkevičius "geras bapkes" uždirba JAV... Šiaip jo sukelės tikri šedevrai. Ten kainuoja nuo 2000-20000 blink.gif . Taip taip, trys-keturi nuliai, nesuklydau. Vien lietuvoi litais tai atrodytu daug. O cia kaina doliariais, ne litais.
Bet ir žmogus kruopštus, kiek dirba prie savo darbų. Kai skiria nuo šimto iki kelių šimtų valandų vienai suknelei, o suknelių jau sukuręs virš 200 blink.gif
Plačiau apie tai
http://www.alietuvis.com/Archyvas/202/
Taigi galime tik seilę pavarvinti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winterlady: 24 birželio 2005 - 12:15
QUOTE(winterlady @ 2005 06 24, 13:08)
Šei J. Statkevičius "geras bapkes" uždirba JAV... Šiaip jo sukelės tikri šedevrai. Ten kainuoja nuo 2000-20000 blink.gif . Taip taip, trys-keturi nuliai, nesuklydau. Vien lietuvoi litais tai atrodytu daug. O cia kaina doliariais, ne litais.
Bet ir žmogus kruopštus, kiek dirba prie savo darbų. Kai skiria nuo šimto iki kelių šimtų valandų vienai suknelei, o suknelių jau sukuręs virš 200 blink.gif
Plačiau apie tai
http://www.alietuvis.com/Archyvas/202/
Taigi galime tik seilę pavarvinti verysad.gif

nemanau kad pats krapstosi, sedi moteriskaites ir mezga jam, o jis tik mintis "audzia" tongue.gif
Atsakyti
Nu tai kaip kitaip, nu kas tau vienas užsiiminės toookiais darbais?
Atsakyti
Sveikutės.
Gal galit man dėl tos krikštynų suknelės papasakot ax.gif
Kaip daryt tą sijoną? Kaip jį nert? Aš nunėriau dvi dalis tipo bliuskutės ir nebežinau ką daryt. Ar iškarto platinti, ar palaipsniui, po biškį? Ir dar vienas klausimas visą gyvenimą neduoda ramybės - kaip sunert ar susiūt detales gražiai? vis gaunasi šleivai kreivai blush2.gif
Atsakyti
Taip. Aš labai mėgstu nerti. Tik nemoku skaityti raštų.
Neriu ką sugalvoju.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 24, 18:18)
Sveikutės.
Gal galit man dėl tos krikštynų suknelės papasakot  ax.gif
Kaip daryt tą sijoną? Kaip jį nert? Aš nunėriau dvi dalis tipo bliuskutės ir nebežinau ką daryt. Ar iškarto platinti, ar palaipsniui, po biškį? Ir dar vienas klausimas visą gyvenimą neduoda ramybės - kaip sunert ar susiūt detales gražiai? vis gaunasi šleivai kreivai  blush2.gif


Vaidullka, man irgi niekada nesigauna gražiai susiūti kiauraraščiu nertų daiktų, todėl aš neriu krikšto suknytę be siūlių. blink.gif O darau sekančiai - pradėjau nerti nuo suknelės apačios ir nėriau ratu, palaipsniui siaurindama, tai nunėriau iki pažastų, tada atskirai numezgiau abi rankoves
[attachmentid=23670]

Tada mezgiau ratu, bet jau prijungusi rankoves ir siaurinau
[attachmentid=23671]

Galima megzti ir atvirkščiai - pradėti nuo kaklo ir platinti, pasiekus pažastis, toliau atskirai megzti rankoves ir padelkas.

Nežinau, ar tau pasidarė aiškiau, klausk, jei kas neaišku, bandysiu geriau paaiškinti... ax.gif
Atsakyti
Labutis, kadangi cia daugiausia nereju renkasi, tai gal kas gales man pagelbet. 4u.gif Gal kas turi aprasyma sito megztuko? Labai reikia blush2.gif user posted image
Atsakyti
Kažkur labai matytas vaizdas, gal gali priminti kokiame žurnale,tada paieškočiau ir atsiųsčiau tau, kadangi pas mane tų žurnaliukų daug, tai kol perversčiau visus,tai ilgai reiktų laukti g.gif Beje,yra naujas žurnalo "Rankdarbių kraitelį numeris",kuriame parodyta,kaip nusimegzti maudymosi kostiumėlį, ir labai paanšią palaidinukę,kaip tą,kur įdėjo pikolina smile.gif
Atsakyti
Nemanau, kad to margo megztuko gali būti koks tikslus raštas. Tiesiog pasiimk bet kokią nėrimo knygą ir nerk įvairių spalvų gėlytes. O po to jas visas sunerk ar susiūk pagal iškarpą. Beje, jei susiuvinėsi, darbas bus ypač praktiškas, nes galėsi nerti visur. Siūlai ir gėlytė daug vietos neužima. Tačiau aš labiau mėgstu sunerti, mažiau reikia siūti (vienu metu turėjau 3 megztinius ir liemenę, kurie gulėjo jau virš metų neužsiūti; norėjau pradėti naują, bet mama uždraudė pirkti siūlus, kol tų neužsiūsiu smile.gif )
Atsakyti