Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

Sveikutės visos rankdarbių megėjos, aš labai mėgstu nerti ir siuvinėti. Kiek jau turiu savo rankomis darytų darbelių, bet neturiu galimybės nufotografuoti ir parodyti jums sad.gif O juk taip norisi, kad kas iš šalies įvertintu smile.gif Beje dabar kaip tik neriuosi bikinį iš lininių siūlų, kai baigsiu gal iš kur nors susiorganizuosiu fotiką ir nufotkinsiu thumbup.gif
Atsakyti
Aš labai mėgstu nerti servetėles, bet jau seniai nebenėriau.
Norėjau paklausti kur Jus dedate visa tai, jeigu daug prineriate. Namuose turiu pakankamai, senu ismesti gaila, draugai, pažįstami taip pat turi daug. Nežinau net ką daryti, negi nerti ir kišti į spintą, kad kandys estų.
Patarkite.
Atsakyti
Sveikos,

siuo metu laukiuose savo pirmagimio, is zurnalo tavo vaikas sumasciau nunerti kombinezona, bet iskilo klausimas ka reiskia KLASIKINIS DVIGUBAS NERIMAS, nes butent taip reikia nerti visa drabuzeli smile.gif

Pamaniau pasikonsultuosiu pas jus geriau ismanancias, nes pati esu nerus kelis daiktus sau, bet ka reiskia sitas dvigubas nerimas tai neteko susidurti.


Dekui is anksto

Vita
Atsakyti
Šiaip tai aš manau, kad tai yra stulpelis su dvigubu užmetimu.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 06 17, 15:22)
Šiaip tai aš manau, kad tai yra stulpelis su dvigubu užmetimu.


Vadinasi aš teisingai galvojau biggrin.gif DEKUI ax.gif
Atsakyti
Noriu kuo skubiau pasidalinti įspūdžiais iš kelionės. Buvau Italijoje. Mačiau tenai daug rankdarbių. Tačiau vienas dalykas mane tiesiog pribloškė mega_shok.gif
KAINOS....
Buvo tokios servetėlės nertos. Gal kokių 15-20 cm diametras. Niekada neatspėsit kainos...


190 euru blink.gif
Taip taip taip... gerai išgirdot. Buvau nustebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 06 17, 21:43)
Noriu kuo skubiau pasidalinti įspūdžiais iš kelionės. Buvau Italijoje. Mačiau tenai daug rankdarbių. Tačiau vienas dalykas mane tiesiog pribloškė  mega_shok.gif
KAINOS....
Buvo tokios servetėlės nertos. Gal kokių 15-20 cm diametras. Niekada neatspėsit kainos...
190  euru  blink.gif
Taip taip taip... gerai išgirdot. Buvau nustebus  g.gif

Tai cia tik pas mus naturalu, kad dauguma moka megzti, o ten ranku darbas labai veretinamas mirksiukas.gif . Vat gyvenciau as Italijoj, tai milijoniere buciau tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 06 17, 21:43)
Noriu kuo skubiau pasidalinti įspūdžiais iš kelionės. Buvau Italijoje. Mačiau tenai daug rankdarbių. Tačiau vienas dalykas mane tiesiog pribloškė  mega_shok.gif
KAINOS....
Buvo tokios servetėlės nertos. Gal kokių 15-20 cm diametras. Niekada neatspėsit kainos...
190  euru  blink.gif
Taip taip taip... gerai išgirdot. Buvau nustebus  g.gif



Tai gal koperuojamės ir siunčiam savo darbus į ten. Tik ryšių reiktų turėti...
Atsakyti
Tai siunciam kokia super mama i zvalgyba wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2005 06 17, 22:08)
Tai cia tik pas mus naturalu, kad dauguma moka megzti, o ten ranku darbas labai veretinamas mirksiukas.gif . Vat gyvenciau as Italijoj, tai milijoniere buciau tongue.gif  biggrin.gif

Vat as ir tokia minti kazkada turejau. Sakiau,jei jau tektu i uzsieni vaziuot ilgesniam laikui ,tai vesciausi virbalus,vaselius ir gerai dar butu siuvimo masina prigriebti,na ir visa informacija parsisiusta is interneto....user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 06 18, 01:11)
Vat as ir tokia minti kazkada turejau. Sakiau,jei jau tektu i uzsieni vaziuot ilgesniam laikui ,tai vesciausi virbalus,vaselius ir gerai dar butu siuvimo masina prigriebti,na ir visa informacija parsisiusta is interneto....user posted image


Aha, taip ir liktum ten visiems laikams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siuvinetoja @ 2005 06 17, 22:15)
Tai gal koperuojamės ir siunčiam savo darbus į ten. Tik ryšių reiktų turėti...
vaje kokia mintis thumbup.gif ,genialu .Išsirenkam vadybininkę ir prie darbo mirksiukas.gif .Šiaip tai man senai pikta ,kad niekas pas mus labai nevertina rankų darbo ,manęs ne viena prašius yra nunerti ,bet už tokias kainas schmoll.gif ,tikrai neapsimoka verysad.gif
Atsakyti