Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas - 1 dalis

QUOTE(Azali @ 2005 06 12, 00:38)
Ta iš dešinės labai graži  thumbup.gif
Jei nesunku - gal schemutę ?

prašom smile.gif
http://hobby.tinklap...alpinti/5_1.jpg
Atsakyti
Ar galit jūs man nevėkšlai paaiškint kaip tuos stulpelius užsukt kampu?
Čia kur raudonai pažymėjau?
[attachmentid=22697]
Aš nėriau taip:
Nusinėriau apie 200 pynelės kilpų. Toliau nėriau 50 stulpelių su vienu užmetimu (čia tipo būtų ta dalis kur eina nuo apačios iki petuko į viršų), po to praleidau tris akis ir toliau nėriau stulpelius (per plotį). Tikėjausi kad man pasisuks kampu tas visas malonumas, ties tom trim sunertom akim, bet deja jis kažkoks išsirietęs. Antrą eilę darant bandžiau praleist po vieną stulpelį (ties tom akim), bet vistiek gaunasi š.....
Ką daryti?????????????? Kaip daryti????????
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 12, 15:36)
Ar galit jūs man nevėkšlai paaiškint kaip tuos stulpelius užsukt kampu?
Čia kur raudonai pažymėjau?
[attachmentid=22697]
Aš nėriau taip:
Nusinėriau apie 200 pynelės kilpų. Toliau nėriau 50 stulpelių su vienu užmetimu (čia tipo būtų ta dalis kur eina nuo apačios iki petuko į viršų), po to praleidau tris akis ir toliau nėriau stulpelius (per plotį). Tikėjausi kad man pasisuks kampu tas visas malonumas, ties tom trim sunertom akim, bet deja jis kažkoks išsirietęs. Antrą eilę darant bandžiau praleist po vieną stulpelį (ties tom akim), bet vistiek gaunasi š.....
Ką daryti?????????????? Kaip daryti????????





Siūlau pradėti nuo kito galo, t.y. nuo viršaus. Priėjus kampą išnerti kokius 5 stulpelius su užmetimu į vieną stulpelį arba išnerti 3 pynelės kilpas, kitoje eilėje 2 stulpelius su užmetimu, 3 pynelės kilpas, 2 stulpelius su užmetimu į praeitos eilės 3 pynelės kilpas. Taip akių skaičius didinamas kiekvienoje eilėje.
Tikiuosi, pakankamai aiškiai parašiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 06 12, 15:36)
Ar galit jūs man nevėkšlai paaiškint kaip tuos stulpelius užsukt kampu?
Čia kur raudonai pažymėjau?
[attachmentid=22697]
Aš nėriau taip:
Nusinėriau apie 200 pynelės kilpų. Toliau nėriau 50 stulpelių su vienu užmetimu (čia tipo būtų ta dalis kur eina nuo apačios iki petuko į viršų), po to praleidau tris akis ir toliau nėriau stulpelius (per plotį). Tikėjausi kad man pasisuks kampu tas visas malonumas, ties tom trim sunertom akim, bet deja jis kažkoks išsirietęs. Antrą eilę darant bandžiau praleist po vieną stulpelį (ties tom akim), bet vistiek gaunasi š.....
Ką daryti?????????????? Kaip daryti????????



Mezgi taip: 50 stulpelių su užmetimu, toliau į tą pačią akį mezgi ne vieną, o du stulpelius, tada dvi arba trys pynelės kilpos ir vėl du stulpeliai su užmetimu. Tolaisu vėl 50 stulpelių su užmetimu, ir vėl kartoji tą patį... Kai megsi antrą ratą, į tą trijų kilpelių tarpelį megsi du stulpelius su užm. 3 (ar 2) kilpeles ir dar du stulpelius su užmetimu. tokiu būdu ir išplatės. Tikiuosi aiskiai prasiau. Jei ne,
klausk dar kartą.

Kol surašiau ir pavėlavau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirmele: 12 birželio 2005 - 15:46
Labai ačiū merginos.
Vėl ardau ir bandau per naujo tik iš kito galo doh.gif Siaubas kažkoks. Nėr baisiau kai nėra schemos cry.gif
Atsakyti
labas,
tai kaip tau ten sekasi?
Siandien kaip tik pagalvojau, kad ne viska paaiskinau.. doh.gif , todel uzsukau dar karta mirksiukas.gif
Norejau nerti is 1 irisinio siulo, bet kadangi sesija buvo ant nosies, nutariau, kad bus greiciau is 2 siulu nerti (kabliukas 2,5). Juk krikstysim tada, kai nunersiu! ax.gif
Tai va..nusineriau 100 akiu ( plius 4 akys krastui) ir neriau stulp. su uzm.
Kaip kazkas jau rase geriau pradeti nuo virsaus, o ne nuo apacios, ir as taip neriu. 1 -ma eile nuneriau taip, kaip tau vakar rasiau, o 2 -ra neriasi, kai ateini iki to "posukio":
dvi akis stulp. su uzm. bedi i tuscia erdve, kuri susidare nerriant 1 eile, tada 2-vi paprastos kilpos ir dar dvi akis stulp. su uzm. i ta pacia tuscia erdve.
Taip truputi paprasciau, negu paskui kiekvienoj eilej pridedineti akis.
Tai va, taip ir neri kiek ten tau reikia, kiekviena kita eile - vel neri iki "posukio", dvi akis st su uzm. i tuscia erdve, dvi paprastos akys ir vel dvi akis st su uzm i ta pacia tuscia erdve.
Nu dabar tai jau tikrai turetu buti aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Čia tokia staltiesėlė.Jei megsti iš 4 vnt.bus servetėlė
Shema
user posted image
Didesne schema ir nuotrauka
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azali: 13 birželio 2005 - 00:08
AZALI visiskai nesimato nei vienos nuotraukytes sad.gif
Atsakyti
Gaila, norejau pasidalinti idėjomis user posted image

Gal nuotraukytes per dideles prisegiau ?
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2005 06 14, 00:23)
Gaila, norejau pasidalinti idėjomis  user posted image

Gal nuotraukytes per dideles prisegiau ?

O gal albumas privatus buvo???
Atsakyti
Nelabai susigaudau ar mano albumas privatus ar ne mirksiukas.gif
O kur susikurti ne privatų ?
Atsakyti
Dar vienas žurnaliukas
Diana 1996 (6)
user posted image
Atsakyti